خرید ملک در پرتغال

یکی از دلایل مهم افرادی که به خرید ملک در پرتغال علاقمند هستند این است که این کشور برای زندگی فوق العاده است. پرتغال دارای بهترین و زیباترین سواحل با تابش نور خورشید بر آن در قاره اروپا است و همواره دارای هوای معتدل می باشد. به دلیل بحران های اقتصادی که اخیرا در اروپا رخ داده است، امروزه خرید ملک در این کشور بسیار سودآور بوده و احتمال دارد در سال های آینده قیمت ملک در پرتغال افزایش زیادی داشته باشد.

 

اقامت پرتغال خرید ملک

برای اخذ اقامت با خرید ملک در کشور پرتغال باید انجام گردد. بعد از دریافت اقامت شما می توانید به تمام کشورهای حوزه شنگن بدون ویزا سفر کنید. "شنگن" نام توافقنامه ای می باشد که بر طبق آن منطقه ای بدون مرز در اروپا ایجاد شده که هدفش مسافرت بدون نیاز به ویزا به کشورهای عضو این توافقنامه است. پس از خرید ملک در پرتغال اقامت موقت به شما داده می شود که پس از گذشت مدت زمان 5 سال می توانید برای اخذ اقامت دائم در این کشور اقدام نمایید. از مزایای خرید ملک در پرتغال این است که خانواده شما نیز می توانند همراه شما به این کشور بیایند. بعد از گرفتن اقامت دائم و شهروندی پرتغال بر طبق توافقنامه شنگن می توانید در هر جای اتحادیه اروپا زندگی کرده و به کار و تحصیل خود بپردازید. البته فراموش نکنید که برای اخذ تابعیت پرتغال بهتر است با زبان پرتغالی در حد ابتدایی آشنا باشید.

اقامت پرتغال خرید ملک
یکی از روش هایی که برخی از افراد برای اخذ اقامت پرتغال استفاده می کنند، ثبت شرکت در این کشور است. شرکتی که پس از ثبت غیرفعال باشد و هیچ هدفی برای کارآفرینی نداشته باشد، برای فریب افسر و دولت پرتغال ایجاد شده و دیر یا زود افسران مهاجرتی نسبت به این موضوع آگاه و مطلع می شوند. حتی اگر اقامت اولیه را دریافت کنید، درصورتی که شرکت فعالیت، گردش مالی و درآمد نداشته باشد، اقامت شما تمدید نمی شود و در این روش تنها وقت و پول شما به هدر می رود.

 

قیمت خرید ملک در پرتغال

قیمت خرید ملک در پرتغال در مناطق توریستی با مناطق حومه شهر که از لحاظ اقتصادی راکد می باشند، متفاوت است. در صورتی که هزینه کمی برای خرید ملک دارید می توانید ملک قدیمی که به بازسازی نیاز دارد خریداری نمایید. بنابراین با سرمایه گذاری کمتر در این کشور هم می توانید اقامت کشور پرتغال را دریافت کنید و هم ارزش سرمایه خود را بالا برده و سود ببرید.
اگر نمی خواهید در کشور پرتغال سکونت داشته باشید بعد از خرید ملک در آن می توانید ملک خریداری شده را اجاره دهید. به اینصورت با خرید ملک در پرتغال علاوه بر دریافت اقامت در این کشور و تابعیت آن، سود بسیاری خواهید برد. در صورتی که می خواهید اقامت کشوری اروپایی را اخذ نمایید و با خرید ملک در آن به دنبال سود بردن هستید، برنامه ویزای طلایی پرتغال گزینه خوبی می باشد.
اگر درباره اخذ اقامت یا خرید ملک در پرتغال سوالی دارید، برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاوران ویزاپلاس تماس حاصل فرمایید.