مشاوره رایگان: 02122110460

کشور آلمان

کشور آلمان با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان، کشوری است واقع در قاره اروپا. آلمان با جمعیت غالب بر 82 میلیون نفر، پرجمعیت‌ترین کشور اروپا می باشد. زبان رسمی این کشور آلمانی و پایتخت آن برلین می باشد. شهر برلین، بزرگ‌ترین شهر از لحاظ جمعیت و مساحت در این کشور است و در تمام اتحادیه اروپا مقام دوم را دارد. برلین جزء شهرهای ایالتی نیز محسوب می شود، یعنی یکی از ایالت‌های شانزده‌گانه آلمان است. نوع حکومت در آلمان جمهوری فدرال است. آلمان دارای شانزده ایالت می‌باشد. هر ایالت دارای یک دولت و قانون اساسی و تا حد زیادی خود مختار و بر اساس سازمان داخلی خود مدیریت می‌شود. این کشور از شمال با دریای شمال، دانمارک و دریای بالتیک، از شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک و هلند هم مرز است. آلمان اکنون یکی از صنعتی‌ترین کشورهای جهان است و در جایگاه ثروتمندترین عضو اتحادیه اروپا، موتور اقتصادی حوزه پولی یورو به شمار می‌رود. شهرهای بزرگ آلمان برلین، هامبورگ، مونیخ و فرانکفورت می باشند. جمهوری فدرال آلمان اکنون یکی از اعضای سازمان ملل متحد، ناتو و از بنیانگذاران اتحادیه اروپا است. پول رایج آلمان، یورو با علامت اختصاری € و کد الفبایی EUR می باشد.


زبان کشور آلمان

زبان آلمانی زبان رسمی مردم کشور آلمان است. حدود 95% مردم این کشور به این زبان گویش می‌کنند. زبان آلمانی جزو گروه زبانهای هند و اروپایی است و در حوزه زبانهای ژرمنی قرار می گیرد. این زبان با زبانهای دانمارکی، نروژی، سوئدی، هلندی و انگلیسی هم خانواده است. زبان آلمانی یکی از 24 زبان رسمی و تجاری اتحادیه اروپا و یکی از سه زبان تجاری کمیسیون اروپا است. زبان تلویزیون‌ های رسمی و همچنین زبانی که به مهاجرین آموزش داده می‌شود، زبان آلمانی استاندارد می باشد. بیشتر مردمی که با لهجه صحبت می کنند در جنوب آلمان و مردمی که به آلمانی استاندارد صحبت می کنند در شمال آلمان سکونت دارند. اکثر مردم این کشور آلمانی زبان با گویش های مختلف مانی، بادی، بایری، فرانکی، هسی، شوابی، کلنی و ساکسی هستند و نوعی تعصب خاصی به زبان کشورخود دارند. در عین حال زبان‌های اقلیت دانمارکی 0.06%، فریسی 0.01%، رومی 0.08% و سوربی 0.09% توسط مردم آلمان استفاده می‌شوند. بزرگترین گروه زبانی که توسط مهاجران صحبت می‌شود، زبان ترکی است.


مردم کشور آلمان

مردم آلمان یک گروه قومی هستند که فرهنگ مشترک دارند و به زبان آلمانی سخن می‌گویند. در آلمان بین شهروندان آلمان و مردم با تبار آلمانی تفاوت قائل می‌شوند. از نظر تاریخی نیز بین آلمانی‌های امپراتوری آلمان (1918–1871) و آلمانی‌تبارها در کل تفاوت قائل می‌شدند. آلمانی ها، اقوامی هستند که از زمان پایان جنگ جهانی دوم به آلمان مهاجرت کرده اند. در ابتدا، این مهاجران آلمانی بودند که در مناطقی زندگی می کردند که قبلا قلمرو آلمان بوده است. بعدا فرزندان مهاجران آلمانی که در قرون گذشته در مناطقی از اروپای شرقی و روسیه ساکن شده بودند، به عنوان آلمانی های قومی قلمداد شدند و به همین ترتیب طبق ماده 116 قانون اساسی حق تابعیت آلمان را داشتند. دولت، برنامه هایی را برای ترغیب سکونت چندین میلیون آلمانی که هنوز در اتحاد جماهیر شوروی سابق و اروپای شرقی زندگی می کنند، اتخاذ کرده است. گرچه آلمانی های قومی، حق شهروندی آلمان را دارند اما به نظر بسیاری از آلمانی ها آنها آلمانی نیستند، و ادغام اجتماعی آنها غالبا دشوار است. مهاجرت نیروی اصلی تشکیل تحولات جمعیتی در دو آلمان در دوره پس از جنگ بوده است. بیشتر مهاجران در آلمان از اروپای شرقی، اروپای جنوبی و خاورمیانه هستند.


اقتصاد کشور آلمان

آلمان با نیروی کار مجرب در بازار اقتصادی و اجتماعی خود، سرمایه عظیم، سطح پایین فساد اجتماعی و اقتصادی و همچنین سطح بالای نوآوری، در جهان اقتصاد و صنعت یکه تازی می کند. آلمان بزرگ‌ ترین اقتصاد ملی اروپا است و هم چنین جزء چهار تولیدکننده بزرگ در سال 2016 در دنیا شناخته شده است. آلمان از بنیان‌گذاران اتحادیه اروپا و حوزه یورو است. جایگاه اقتصادی این کشور در جهان بعد از انقلاب صنعتی و هم‌زمان با تشکیل آن مطرح شد و تا به امروز از آن به عنوان یک کشور پیشرو و نوآور و همچنین سرمایه‌گذار در پروژه‌های تحقیقاتی اسم برده می‌شود. اقتصاد آلمان، از سیستم اقتصاد اجتماعی بازار پیروی می‌کند. کشور آلمان در اتحادیه اروپا تعیین کننده قانون می باشد و جالب است بدانید آلمان مدافع سیاسی و اقتصادی کل اتحادیه اروپا می باشد. آلمان از اول ژانویه سال 2002 یورو را به عنوان واحد پول مشترک در تمام اروپا انتخاب نمود. 50% انرژی آلمان از سوزاندن زغال‌سنگ یا سوخت‌های فسیلی بدست می‌آید. انرژی هسته‌ای، گاز، انرژی باد، سوخت‌های بیو، انرژی خورشیدی و نیروگاه‌های آبی در مرتبه‌های بعدی قرار دارند. آلمان، اولین کشوری است که متعهد به جایگزین کردن انرژی‌های تجدید پذیر بجای سوخت‌های فسیلی برای تأمین انرژی مورد نیاز شد. در حال حاضر 27% نیروی برق مصرفی در آلمان از انرژی‌های تجدیدپذیر تولید می‌شود. تجربه‌ی آلمان پس از جنگ جهانی نشان داده است که این کشور با نظام تعرفه‌ای هوشمند، تقویت صادرات، ارتقای دانش کارگران، سیاست‌های پولی و مالی منسجم و مدیریت واردات خود، توانست اقتصادی جنگ‌زده را به چهارمین اقتصاد دنیا تبدیل کند. نیمی از رشد اقتصاد آلمان در دهه‌های گذشته، ناشی از صادرات است. مازاد تجارت خارجی با 188 میلیارد یورو (243 میلیارد دلار) معادل هفت درصد از تولید ناخالص داخلی است. از دیدگاه سران آلمان، صادرات قوی و مازاد تجاری زیاد، نمادهای قدرت اقتصادی هستند. به همین جهت، سیاست‌های تشویقی جدی برای تقویت صادرات در این کشور طی ده‌ها سال پیگیری شده است. مهمترین صادرات آلمان عبارتند از خودرو، ماشین‌آلات، محصولات شیمیایی، محصولات الکترونیک، تجهیزات الکتریکی، مواد دارویی، تجهیزات حمل و نقل، فلزات، محصولات خوراکی و پلاستیک. واردات آلمان عموما در حوزه ماشین آلات، تجهیزات پردازش داده ها، محصولات کشاورزی، مواد غذایی، فلزات، وسایل نقلیه، مواد شیمیایی، نفت و گاز، تجهیزات برقی و دارویی می باشد.


آب و هوای کشور آلمان

این کشور دارای تابستان‌های گرم و زمستان های سرد است. در طول سال بارش باران نکته بسیار خوبی برای متعادل سازی دمای آب و هواست. البته در ماه های تابستانی میزان بارش باران زیادتر است که معمولا این بارش ها غیرقابل پیش بینی هستند. میانگین دما در ماه ژانویه 3 درجه سانتیگراد (38 فارنهایت) و در ماه جولای 22 درجه سانتیگراد (72 فارنهایت) است. با توجه به اینکه آلمان در معرض توده هوای معتدل از سمت اقیانوس اطلس و توده هوای سرد از سمت روسیه یا قطب شمال قرار دارد، هوا غالبا ناپایدار است و با تغییرات قابل توجه و موقعیت های مختلف هواشناسی روبروست. اگرچه هیچ فصلی وجود ندارد که شرایط آب و هوایی پایدار را تضمین کند اما از ماه می تا سپتامبر تعداد گردشگران در این کشور افزایش می یابد و جزو بهترین زمان ها برای گردشگران محسوب می شود. ماه ژانویه تا آوریل مناسب برای کسانی است که دوست دارند جاذبه‌های کشور را در کمال آرامش و به دور از هرگونه ازدحام جمعیت ببینند. در نظر داشته باشید شهرهایی همانند برلین به ندرت در طول سال خالی از گردشگران است.


گردشگری در کشور آلمان

آلمان به دلیل مناظر زیبا، معماری عالی، جشنواره های شاد و مفرح، رویدادهای پر زرق و برق، زندگی شبانه هیجان انگیز، غذای خوشمزه، بهترین نوشیدنی ها و برگزاری فستیوال ها و نمایشگاه های مختلف میزبان میلیون ها گردشگر است که هر کدام به دلایل مختلفی به این کشور سفر می کنند. حومه آلمان طبیعتی بسیار زیبا همراه با رودخانه های فراوان، مناظر زیبا و قلعه های قدیمی را به خود اختصاص داده است و یکی از مقاصد توریسم در آلمان طبیعت آن می باشد. شهر مونیخ، واقع در نزدیکی کوهپایه های آلپ، با معماری زینت بخش، موزه های کلاس جهانی و قلعه های مجاور، مکانی عالی برای بازدید در طول سال است. صنعت توریسم آلمان یکی از صنایع پردرآمد و تاثیر گذار در اقتصاد آلمان می باشد. این کشور در سال های اخیر یکی از محبوب ترین کشورها در بخش گردشگری و توریسم بوده و همواره در حال رشد می باشد. در کل، آلمان فرصت های مناسبی را برای بازدید کنندگان داخلی و بین المللی فراهم می کند و صنعت توریسم در آلمان یک بازار بسیار جذاب برای ارائه دهندگان خدمات مسافرتی و گردشگری را فراهم کرده است. طبق آمار اعلام شده گردشگران خارجی 39.8 میلیون شب را در نیمه اول سال 2019 در هتل های آلمان سپری کرده اند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 3% افزایش داشته است. اما فقط خارجی ها نیستند که از بهترین شهرهای آلمان و مناطق دیدنی خیره کننده این کشور بازدید می کنند، آمار گردشگران داخلی نیز در حال افزایش است. تعداد اقامت های شبانه آلمانی ها که در نیمه اول سال 2019 در داخل کشورشان سفر می کردند، نسبت به مدت مشابه سال گذشته 4% درصد افزایش یافته و به 182.6 میلیون نفر رسیده است. مقصد محبوب برای آلمانی ها شامل سواحل دریای شمال و بالتیک است، در حالی که مسافران خارجی مناطق باواریا، برلین و بادن-وورتمبرگ را انتخاب می کنند. بیشترین بازدید کنندگان بین المللی در سال 2018 از کشورهای هلند، سوئیس، ایالات متحده، انگلستان و اتریش بوده اند. مهمترین جاذبه های گردشگری آلمان شامل دروازه‌ براندنبورگ برلین، کلیسای جامع کلن، جنگل سیاه، قلعه‌ نویشوانشتاین، سرزمین عجایب مینیاتوری و بندر تاریخی هامبورگ، دره‌ی راین، جزیره موزه ها، بامبرگ و برگراشتات، کوه تسوگ‌اشپیتسه، جزیره روگن و پارک و کاخ سانسوسی می شود.


مذهب کشور آلمان

اکثریت ساکنان آلمان مسیحی هستند. حدود 50 میلیون نفر یا دو سوم جمعیت آلمان عضو کلیسای کاتولیک رومی یا کلیسای انجیلی در آلمان هستند. مسلمانان با تقریبا 4 درصد از جمعیت آلمان در رتبه دوم قرار دارند، که شامل سنی ها، شیعیان و چند فرقه دیگر می شوند. علاوه بر این، بیش از 70 نوع گروه و فرقه مذهبی دیگر در آلمان وجود دارد که شامل جوامع یهودی، احمدیه، بهایی، بودایی، هندو، سیک و غیره است. این در حالی است که 28.3 درصد جمعیت کشور آلمان بی دین یا دارای یک دین غیر از مسیحیت یا اسلام است. جالب آن که نیمی از این افراد به خدا اعتقاد دارند، اما مذهبی را برای خود به رسمیت نمی شناسند. به شرط احترام به قانون، همه ادیان آزادند و پیروان آن ها می توانند امور داخلی خود را به میل خویش سامان دهند.


سیاست کشور آلمان

ساختار حکومتی آلمان جمهوری فدرال پارلمان است که متشکل از سه دستگاه قانون‌گذاری، اجرایی و قضایی است. هر 16 ایالت به صورت مستقل و تحت نظر دولت مرکزی اداره می‌شود. به مسئول اداره هر ایالت نخست وزیر گفته می‌شود. رئیس دولت، رئیس جمهور است که در آلمان بیشتر نقشی تشریفاتی دارد. در راس حکومت صدراعظم قرار دارد که سیاست‌های اصلی حکومت را مشخص می‌کند و به نوعی رهبر کشور است. کابینه یا حکومت متشکل از صدراعظم و وزرا است. صدراعظم باید عضو مجلس باشد. نقش صدراعظم معادل نخست وزیر در کشورهای دیگر است. بوندستاگ، پارلمان اصلی و مرکزی جمهوری فدرال آلمان است. تعداد نمایندگان در این مجلس ثابت نیست ولی حداقل تعداد 598 نماینده است. مجلس کنونی در آلمان 630 نماینده دارد. هر نماینده در دوره‌ای چهار ساله توسط مردم انتخاب می‌شود. بوندستاگ وظیفه تصویب قوانین و قراردادهای بین المللی و بودجه کشور را بر عهده دارد. مقام رئیس جمهور و رئیس بودنستاگ در حالت تشریفاتی از صدراعظم بالاترند اما درعمل قدرت اصلی سیاست کشور به دست صدراعظم است. انتخاب رئیس جمهور در آلمان توسط اجلاس فدرال انجام می‌گیرد.


هزینه زندگی در آلمان

از لحاظ آماری بیشتر ایرانی ها در شهرهای فرانکفورت، هامبورگ، دوسلدورف و لایپزیگ زندگی می کنند. از میان بیست شهر برتر منتخب دنیا در سال 2020، سه شهر مهم برلین، هامبورگ و اشتوتگارت از کشور آلمان دارای استاندادرهای بالای زندگی می باشند. این یک واقعیت است که هزینه زندگی در شهر کوچکی مثل لایپزیگ در مقایسه با شهرهای بزرگی مثل برلین، هامبورگ و مونیخ خیلی ارزان می باشد، اما نکته ای که نباید از نظر دور کرد این است که شهرهای بزرگ امکانات متعددی را در اختیار ساکنین قرار می دهند. البته هزینه های زندگی در آلمان در شهرهای مختلف، متفاوت است و طبیعی است که هزینه ها در شهرهای بزرگ، بالاتر باشد؛ اما متوسط هزینه های زندگی در آلمان به صورت ماهانه بین 700 تا 1000 یورو متغیر است که این مقدار بیشتر به سطح زندگی افراد و میزان درآمد آنها بستگی دارد. هزینه های زندگی در آلمان، به ویژه در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی کاملا منطقی و مقرون به صرفه است.

برخی از هزینه های اساسی زندگی شامل موارد ذیل می شود:

 • هزینه آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر به طور متوسط در آلمان 672 یورو می باشد.
 • هزینه آپارتمان یک خوابه خارج از مرکز به طور متوسط در آلمان 453 یورو می باشد.
 • هزینه خوراک و مایحتاج غذایی حدودا بین 150 تا 200 یورو می باشد.
 • هزینه پوشاک حدودا بین 40 تا 80 یورو است.
 • هزینه بلیط ماهیانه حمل و نقل 70 یورو است.
 • هزینه خدمات شامل برق، گرمایش، خنک کننده، آب و زباله برای 85 متر آپارتمان 214 یورو می باشد.
 • هزینه اینترنت حدودا 32 یورو است.
 • هزینه ماهانه باشگاه برای یک بزرگسال در آلمان 28 یورو است.
 • هزینه مهد کودک برای یک روز کامل برای هر کودک در موسسات خصوصی در آلمان ماهانه 312 یورو می باشد.
 • هزینه بیمه درمانی، هزینه های پزشکی و دارو 66 یورو می باشد.
 • هزینه تفریح و اماکن فرهنگی حدودا 68 یورو است.

مزایای کشور آلمان

آلمان به عنوان پنجمین کشور مطلوب برای مهاجرت شناخته شده است. این امر به دلیل اقتصاد قوی، سیستم آموزشی کارآمد و فرصت های شغلی بی نظیر آن است. مردم از سراسر جهان می خواهند شانس اقامت آلمان را داشته باشند. مردم کشورهای اتحادیه اروپا می توانند قبل از درخواست اقامت، به عنوان توریست وارد آلمان شوند. مردم سایر کشورهای غیر اتحادیه اروپا معمولا بایستی قبل از ورود به آلمان درخواست ویزا دهند. شهروندان کانادا و آمریکا می توانند بدون ویزای توریستی تا 90 روز در آلمان اقامت داشته باشند. راه های اخذ اقامت آلمان شامل ثبت شرکت، سرمایه گذاری، ویزای تحصیلی، ویزا کاری و استارت آپ می شود.

 

مزایای شهروندی و تابعیت آلمان

 • سفر بدون ویزا یا ویزای فرودگاهی به 176 کشور
 • دستیابی به یک سیستم بهداشت عمومی عالی
 • زندگی در یکی از پیشرفته ترین و ثروتمندترین کشورهای جهان
 • دسترسی به سیستم آموزش رایگان
 • امکان راه اندازی تجارت در اتحادیه اروپا
 • داشتن بیمه و کارت خدمات اجتماعی

مزایای اقامت دائم آلمان

 • سفر به کشورهای حوزه شنگن بدون ویزا
 • زندگی و کار در سراسر اتحادیه اروپا
 • واجد شرایط دریافت تابعیت
 • دسترسی به سیستم بهداشت و درمان و آموزش

مزایای اقامت موقت آلمان

 • سفر بدون ویزا به سراسر اتحادیه اروپا
 • امکان تجارت قانونی و کار پیمانی در اتحادیه اروپا
 • دریافت خدمات پزشکی سطح بالای رایگان
 • تحصیلات رایگان در مؤسسات ابتدایی و متوسطه
 • امکان درخواست اقامت دائم پس از 5 سال و شهروندی بعد از 10 سال

 

ویزا پلاس با در اختیار داشتن برترین وکلا مفتخر است شما را در کلیه مراحل اخذ اقامت آلمان یاری و همراهی نماید.

 • ثبت شرکت در آلمان

  ثبت شرکت در آلمان

  آلمان کشوری در قاره اروپا است که پایتخت آن برلین می باشد. آلمان یکی از صنعتی‌ترین کشورهای جهان است و بعنوان ثروتمندترین عضو اتحادیه

  ...
 • بلوکارت آلمان

  بلوکارت آلمان

  بسیاری از مراجعان از ما می پرسند که چگونه ویزای کار آلمان را بگیریم ؟ در این مطلب هر اطلاعاتی که در خصوص شرایط کار در آلمان و بلوکارت

  ...
 • انواع شرکت در آلمان

  انواع شرکت در آلمان

  یکی از کشورهایی که از تاسیس شرکت توسط مهاجرین و افراد مقیم در کشور خود استقبال می‌ کند، کشور آلمان است. اگر شما به عنوان یک شخص مهاجر قصد

  ...
 • ویزای کار آلمان برای افغان‌ها

  ویزای کار آلمان برای افغان‌ها

  ویزا، به معنی اجازه ورود به کشور دیگر است که با توجه به هدف متقاضی از طرف سفارت کشور مقصد برای او صادر می‌شود. یکی از انواع ویزاها برای

  ...
 • دعوتنامه کاری آلمان

  دعوتنامه کاری آلمان

  دعوتنامه در واقع یک نامه رسمی است که از کشور دیگر توسط افراد خانواده، بستگان و یا شرکت ها ارسال می شود. این نامه می تواند گرفتن ویزا را

  ...
 • شانس کارت آلمان

  شانس کارت آلمان

  اگر به دنبال یک فرصت عالی برای مهاجرت به یک کشور اروپایی همچون آلمان هستید، شانس کارت آلمان همان فرصت است. کارت فرصت، یک قانون جدید

  ...
 • ویزای جاب سیکر آلمان چیست؟

  ویزای جاب سیکر آلمان چیست

  کشور آلمان یکی از قدرتمندترین کشورهای اروپا است. این کشور رشد اقتصادی بسیار بالا و نرخ بیکاری کمی دارد به همین دلیل به عنوان یکی از

  ...
 • صفر تا صد جاب آفر آلمان

  صفر تا صد جاب آفر آلمان

  جاب آفر آلمان یکی از روش‌های مهاجرت به این کشور است که این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این راه مهاجرت پیچ و خم‌های بسیاری دارد

  ...
 • هزینه ویزای جاب سیکر آلمان

  هزینه ویزای جاب سیکر آلمان

  امروزه برخی از افراد به دنبال راهی برای مهاجرت به کشورهای اروپایی هستند، در واقع دلایل بسیاری برای مهاجرت وجود دارد که هر فرد با توجه به

  ...
 • دریافت بلوکارت آلمان + راهنمای جامع

  دریافت بلوکارت آلمان + راهنمای جامع

  دریافت بلوکارت آلمان یکی از آسان ترین راه ها برای دریافت اقامت در کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. کسانی که قصد مهاجرت دارند می ‌توانند از

  ...
 • کارت آبی آلمان را چگونه بگیریم؟

  کارت آبی آلمان را چگونه بگیریم؟

  شاید تا به حال سوالاتی از این قبیل برای شما پیش آمده باشد که کارت آبی و یا بلوکارت آلمان چیست و شرایط دریافت آن چه چیزهایی هستند؟ همچنین

  ...
 • هزینه های ثبت شرکت در آلمان

  هزینه های ثبت شرکت در آلمان

  هزینه های ثبت شرکت در آلمان بستگی به نوع شرکت دارد. به عنوان مثال اگر قصد ثبت شرکت با یک سهامدار را داشته باشید، هزینه هایی به مراتب

  ...
 • ویزای پیوست به همسر آلمان

  ویزای پیوست به همسر آلمان

  اگر می خواهید در کنار همشر خود در کشور آلمان زندگی کنید، سفارت آلمان از طریق ویزای پیوست به همسر، این کار را ممکن کرده است. کشور آلمان از

  ...
 • جواب مثبت ویزای سفارت آلمان

  جواب مثبت ویزای سفارت آلمان

  سفارت آلمان برای افرادی که قصد حضور در این کشور را دارند، ویزاهای مختلفی تعریف نموده است که عبارتند از ویزای کار، تحصیل، گردشگری، الحاق

  ...
 • اخذ ویزای آلمان در سال 2022 | شرایط، مراحل و قیمت ویزای آلمان

  اخذ ویزای آلمان در سال 2022 | شرایط، مراحل و قیمت ویزای آلمان

  کشور آلمان از جمله کشورهایی است که درخواست ویزای آن در حال افزایش است. با توجه به نیاز کشور آلمان به نیروی کار، شرایط اخذ ویزای آن در سال

  ...
 • ویزای آلمان با دعوتنامه

  ویزای آلمان با دعوتنامه

  کشور آلمان یکی از پرقدرت ترین و قوی ترین اقتصادهای جهان را دارد .در این کشور نرخ بیکاری درصد بسیار پایینی دارد. گفتنی است که دانشگاه‌‌های

  ...
 • ویزامتریک آلمان و تعیین وقت سفارت

  ویزامتریک آلمان و تعیین وقت سفارت

  در چند سال گذشته با توجه به افزایش آمار افرادی که قصد مهاجرت به کشور آلمان را داشته اند، سفارت این کشور اقدام به راه اندازی یک کارگزاری

  ...
 • ویزای همراه آلمان | شرایط اخذ ویزای همراه آلمان

  ویزای همراه آلمان | شرایط اخذ ویزای همراه آلمان

  آلمان یکی از کشور های موفق اقتصادی در اتحادیه اروپا است که دانشگاه ‌های معتبر بسیاری دارد. دانشجو های زیادی از سراسر دنیا علاقه دارند که

  ...
 • پیگیری درخواست ویزای آلمان

  پیگیری درخواست ویزای آلمان

  برای اخذ ویزای آلمان باید شرایط ویژه ای داشت. این کشور به دلیل داشتن شرایطی که برای پناهندگان و پناهجویان در نظر گرفته است متقاضیان زیادی

  ...
 • ویزای کار آلمان | راهنمای جامع اخذ ویزای کاری آلمان 2022

  ویزای کار آلمان | راهنمای جامع اخذ ویزای کاری آلمان 2022

  کشور آلمان به عنوان یکی از مهم ترین قطب های صنعتی اتحادیه اروپا و حوزه شنگن به حساب می آید. به همین دلیل، این کشور فرصت های خوبی برای

  ...
 • مهاجرت به آلمان از طریق مجارستان

  مهاجرت به آلمان از طریق مجارستان

  یکی از کشور هایی که برای دریافت ویزای کشور آلمان مناسب است و امکان اقدام به اخذ ویزای آلمان از طریق آن کشور وجود دارد، مجارستان است.

  ...
 • هزینه ویزای کار آلمان

  هزینه ویزای کار آلمان

  آلمان یکی از مهم ترین کشور های اروپایی است که هر ساله پذیرای مهاجران بسیاری از سراسر جهان است. علاوه بر تعادل و ثبات دائمی که بین درآمد و

  ...
 • مدارک لازم برای ویزای کار آلمان

  مدارک لازم برای ویزای کار آلمان

  رشد منفی جمعیت و کمبود نیروی انسانی برای مشاغل مهندسی، فنی و پزشکی در کشور آلمان طی سال های گذشته باعث شده تا دولت این کشور برای جذب

  ...
 • ویزای کار آلمان بدون مدرک زبان

  استقبال از مهاجران در کشور آلمان و کمبود نیروی جوان برای کار در سال های اخیر، باعث شده تا بسیاری از هم وطنان عزیزمان تصمیم بگیرند برای

  ...
 • مدارک مورد نیاز جاب آفر آلمان

  مدارک مورد نیاز جاب آفر آلمان

  یکی از راحت ترین و بهترین راه ها برای مهاجرت به کشورهای اروپایی به خصوص به کشور آلمان برای افراد متخصص دریافت ویزای جاب آفر است، همچنین

  ...
 • ویزای کار آلمان با مدرک فنی حرفه ای

  ویزای کار آلمان با مدرک فنی حرفه ای

  بسیاری از مراجعان از ما می پرسند که چگونه ویزای کار آلمان را بگیریم ؟ در این مطلب هر اطلاعاتی که در خصوص ویزای کار آلمان مدرک فنی حرفه ای

  ...
 • ویزای کار آلمان با دیپلم

  ویزای کار آلمان با دیپلم

  اخذ ویزای کار آلمان با دیپلم فرصتی است تا مهاجران بتوانند توسط آن به رؤیا های خود تحقق ببخشند. با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم درباره

  ...
 • تجربه مهاجرت کاری به آلمان

  تجربه مهاجرت کاری به آلمان

  مهاجرت یک انتخاب دشوار برای افرادی است که تصمیم دارند به دلایل مختلف به یک کشور دیگر سفر کنند. ممکن است هدف از مهاجرت موارد مختلفی باشد.

  ...
 • معایب ثبت شرکت در آلمان

  معایب ثبت شرکت در آلمان

  کشور آلمان یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که از بازار بسیار پر رونقی برخوردار بوده و شروع کسب و کار در این کشور، سودآوری خوبی برای

  ...
 • ثبت شرکت در فرانکفورت

  ثبت شرکت در فرانکفورت

  کسانی که به عنوان کارآفرین قصد ثبت شرکت در فرانکفورت را دارند باید ملاحظات مختلفی را مد نظر قرار بدهند. راه اندازی یک کسب و کار و یا ثبت

  ...