مشاوره رایگان: 02122110460
اقامت آلمان

اقامت آلمان به عنوان یکی از کشور های پیشرفته مهاجران زیادی را به خود جلب کرده است. آلمان یکی از کشور های پیشرفته و قدرتمند در جهان می باشد که از نظر علم بسیار معتبر می باشد. این کشور برای ایرانیان کشوری شناخته شده است و اقامت در آلمان طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. از جمله روش هایی که برای ثبت اقامت آلمان وجود دارد می توان به ثبت شرکت در آلمان، ویزای کار در آلمان، سرمایه گذاری در آلمان، تحصیل در آلمان و تمکن مالی آلمان اشاره کرد.
کشور آلمان در سال های اخیر توانسته است پناهندگان زیادی را به کشور خود جذب کند. آلمان از کشور های عضو کنوانسیون ژنو است. بر همین اساس افرادی را که دارای پناهندگی می باشد در کشور خود پناه می دهد. اکثر پناهندگان آلمان از کشور هایی مانند سوریه و افغانستان هستند.

شرایط مهاجرت به آلمان

شرایط مهاجرت به آلمان به تمام شرایطی گفته می شود که مردم با استفاده از آن بتوانند به آلمان مهاجرت کنند. هر کدام از این شرایط الزامات خود را دارد و برخی از شرایط شباهت هایی نیز به هم دارند. برای واجد شرایط بودن مهاجرت آلمان می بایست معیار های زیر را دارا باشید.
توانایی اثبات ثبات مالی
هر کشور مهاجرپذیر یک آستانه مالی دارد که می بایست متقاضیان آن را دارا باشند تا به کشور پذیرنده اثبات کنند که آن ها توانایی سرمایه گذاری در آن کشور را دارند. آلمان هم از این قاعده مستثنی نیست. حتی در صورتی که در آلمان مشغول به کار هستید و حقوق دریافت کنید، می بایست دارای یک بودجه اولیه باشید تا توانایی پرداخت هزینه هایتان را داشته باشید. در صورتی که مشتاق به کسب اطلاعات درباره ثبت شرکت gmbh در آلمان به عنوان یکی از راه های کسب اقامت این کشور هستید می توانید با کارشناسان ویزاپلاس در ارتباط باشید.
داشتن بیمه درمانی
بدون داشتن پوشش بیمه درمانی معتبر شما نمی توانید به کشور آلمان مهاجرت کنید. بهتر است بیمه درمانی آلمانی دریافت کنید. می بایست مطمئن شوید که مقامات کشور آلمان بیمه درمانی خارجی را قبول می کنند.
داشتن حداقل مهارت زبانی
برای زندگی در آلمان شما می بایست زبان آلمانی را بدانید. چهارچوب مشترک اروپا برای زبان های خارجی دارای سه سطح B ،A و C است. هر کدام از این ها خود دارای دو بخش می باشد. بنابراین سطح مهارت زبانی به A1 و A2 یا سطح مبتدی، B1 و B2 یا سطح متوسط و C1 و C2 یا سطح پیشرفته دسته بندی می شود. برای مهاجرت به آلمان شما نیاز دارید در یک امتحان ورودی شرکت کنید و پس از قبولی در این آزمون نمره A1 یا B1 را دریافت کنید. در صورت وجود هر گونه ابهام و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط ثبت شرکت در هامبورگ و سلیر شهرهای آلمان با مشاورین ویزاپلاس تماس بگیرید.

شرایط مهاجرت به آلمان

شرایط اقامت در آلمان

اگر شما قصد اقامت در آلمان دارید می بایست از شرایط اقامت در آلمان آگاه باشید. اخذ اقامت آلمان یک سری ملزومات دارد که می بایست از آن ها به طور کامل اطلاع داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با این روش ها ادامه مطلب را مطالعه کنید.
اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت
ثبت شرکت در یکی از شهرهای آلمان یکی از روش دریافت اقامت در این کشور است. این روش مناسب افرادی است که دارای بودجه مالی مناسبی هستند و توانایی راه اندازی یک شرکت با فعالیت تجاری پرسود را دارند. این روش به سهامداران شرکت ها توصیه می شود. اقتصاد آلمان بسیار پیشرفته و پایدار است و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان موجب می شود متقاضی از تمام امتیازهای فعالیت تجاری بهره مند شود و بتواند امتیاز دریافت حساب های بانکی اروپایی، امتیازات گمرکی آزاد، دریافت حق شهروندی را به خود اختصاص دهد. پس از ثبت شرکت در آلمان و آغاز فعالیت های اقتصادی، ارائه گزارشی خلاصه از فعالیت هایی که در این یک سال انجام شده است ضروری است. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات درباره شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان با کارشناسان ویزاپلاس تماس بگیرید.
اقامت آلمان از طریق کار
اقامت آلمان از طریق کار برای کسانی مناسب است که متخصص هستند. قوانین کشور آلمان کمی سخت گیرانه است و یافتن شغل از طریق شرکت های کاریابی صورت می پذیرد. اقامت کاری آلمان به سه روش امکان پذیر است: اشتغال در بخش عمومی، کارآفرینی و اشتغال در بخش خصوصی
اقامت آلمان از طریق ازدواج
اقامت آلمان از طریق ازدواج یکی از روش های کم هزینه دریافت اقامت می باشد. در صورتی که فردی با یک آلمانی ازدواج کند قوانین أخذ اقامت آلمان برای او اجرا می شود.

راحت ترین راه اقامت آلمان

راحت ترین راه اقامت آلمان به شرایط شما بستگی دارد. اگر فردی مجرد هستید راحت ترین راه برای اقامت آلمان ازدواج با یک فرد آلمانی است. اگر یک کارمند و متخصص هستید راحت ترین راه اقامت آلمان برای شما از طریق کار است. در صورتی که در حین تحصیل هستید اقامت از طریق تحصیل در آلمان راحت ترین، ارزانترین و بهترین روش می باشد.

راحت ترین راه اقامت آلمان

مشاوره اقامت آلمان

مشاوره اقامت آلمان از آن جهت دارای اهمیت می باشد که پرونده های زیادی وجود دارند که در دادگاه شکست خورده اند. دلیل آن هم نداشتن یک مشاور کار بلد است. بیشتر مواقع مدارک ارسال شده برای اداره اتباع خارجی و سفارت ناقص است و یا با استانداردهای خواسته شده مطابقت ندارد. بنابراین داشتن یک مشاور و وکیل کاربلد و با تجربه از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری می کند.
ممکن است برخی از افراد با استناد به تجربیات دیگران اقدام به ارسال درخواست مهاجرت کنند. این در حالی است که ممکن است دارای سن، سابقه کاری، تحصیلات، اوضاع مالی و شرایط خانوادگی متفاوتی باشند. تنها یک وکیل و مشاور اقامت آلمان مجرب با یک تیم با سابقه و با اشراف کامل به قوانین کشور آلمان می تواند به شما در پیش برندن روند پرونده تان کمک کند. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات درباره شرایط اخذ انواع ویزا و بلوکارت آلمان با کارشناسان ویزاپلاس تماس بگیرید. ما در ویزاپلاس برای این که بدانید چگونه ویزای کار آلمان را بگیریم مطالب مفیدی قرار داده ایم. شما می توانید با مشاوران ما در تماس باشید تا آن ها شما را آگاه کنند و به شما راهنمایی بدهند.

راه های گرفتن اقامت دائم آلمان

راه های گرفتن اقامت دائم آلمان در این مطلب ذکر و بررسی شدند. در صورتی که به دنبال اقامت دائم آلمان هستید می توانید با کارشناسان ویزا پلاس در تماس باشید و با بیان شرایط خود از مشورت آن ها استفاده کنید. در ضمن هزینه اقامت آلمان می توند بسیار متفاوت باشد و با در نظر گرفتن عوامل متعددی سنجیده شود. برای مثال شخصی که به تنهایی مهاجرت کند در مقابل شخصی که قصد مهاجرت به همراه خانواده خود را دارد بسیار متغیر است.

 

 

نوشتن دیدگاه