خرید ملک در اسلوونی

در صورتی که می خواهید برای خرید ملک در اسلوونی اقدام نمایید، باید درباره ویژگی های جغرافیایی این کشور بیشتر بدانید. کشور اسلوونی با کشورهای کرواسی، ایتالیا، مجارستان و اتریش همسایه است و در جنوب اروپای مرکزی قرار دارد. این کشور از لحاظ اجتماعی و اقتصادی وضعیت خوبی دارد و عضو اتحادیه اروپا و شنگن می باشد. اگر می خواهید بدانید با خرید ملک در اسلوونی می توانید اقامت این کشور را اخذ نمایید یا نه، با ما همراه باشید.

 

اقامت از طریق خرید ملک در اسلوونی

در صورتی که می خواهید برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اسلوونی اقدام کنید، بهتر است بدانید در این کشور نمی توان با خرید ملک، اقامت اسلوونی را اخذ کرد. در صورتی که هدف شما برای خرید ملک در اسلوونی تنها سرمایه گذاری می باشد، بهتر است در کشور اتریش که یکی از بهترین شهرهای دنیاست و می توانید سود بالایی توسط خرید ملک در آن دریافت نمایید، سرمایه گذاری کنید. درصورتی که می خواهید در کشور اسلوونی مقیم شوید، باید علاوه بر خرید ملک در اسلوونی کسب و کاری در این کشور ایجاد نموده و اقامت خود را به دست آورید. پس از ثبت شرکت در اسلوونی و خرید ملک، اقامت یکساله و بعد از 5 سال اقامت دائم در اسلوونی را به دست آورید.

اقامت از طریق خرید ملک در اسلوونیبا توجه به توضیحات گفته شده شما می توانید با توجه به سرمایه خود با هر سن و سالی و مدرک تحصیلی خاصی و حتی بدون داشتن مدرک زبان، در اسلوونی ملک موردنظر خود را خریداری کنید. امکان دریافت ویزای توریستی در اسلوونی با خرید ملک برای شما فراهم می شود و باید این ویزا را از سفارت اسلوونی دریافت نمایید.

 

اقامت اسلوونی با خرید ملک

همانگونه که گفتیم، اخذ اقامت اسلوونی با خرید ملک تنها شرط نیست. پس از ثبت شرکت در اسلوونی و اخذ اقامت، می توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز درخواست اقامت کرده و امکان تحصیل رایگان برای فرزندانتان در مدارس و دانشگاه های دولتی این کشور را داشته باشید.
نکاتی که برای خرید ملک در اسلوونی باید بدانید این است که سوابق مالیاتی ملک را از لحاظ نداشتن بدهی مالیاتی مورد بررسی قرار دهید. درابتدا ده درصد مبلغ ملک موردنظر را برای ودیعه در اختیار دفتر اسناد رسمی قرار داده و بعد از انجام مراحل قانونی، تمام هزینه را پرداخت کرده و سند به نام شما صادر می شود و مالک آن می گردید.

 

ویزا پلاس مفتخر است شما را در تمام مراحل خرید ملک در اسلوونی - جستجو، انتخاب، عقد قرارداد و انتقال سند - یاری و همراهی نماید.