مشاوره رایگان: 02122110460
خرید ملک در اسلوونی

در صورتی که می خواهید برای خرید ملک در اسلوونی اقدام نمایید، باید درباره ویژگی های جغرافیایی این کشور بیشتر بدانید. کشور اسلوونی با کشورهای کرواسی، ایتالیا، مجارستان و اتریش همسایه است و در جنوب اروپای مرکزی قرار دارد. این کشور از لحاظ اجتماعی و اقتصادی وضعیت خوبی دارد و عضو اتحادیه اروپا و شنگن می باشد. اگر می خواهید بدانید با خرید ملک در اسلوونی می توانید اقامت این کشور را اخذ نمایید یا نه، این مطلب از ویزاپلاس را با دقت بخوانید.

 

اقامت از طریق خرید ملک در اسلوونی

در صورتی که می خواهید برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اسلوونی اقدام کنید، بهتر است بدانید در این کشور نمی توان با خرید ملک اقامت اسلوونی را اخذ کرد. در صورتی که هدف شما از خرید ملک در اسلوونی تنها سرمایه گذاری باشد، بهتر است مبلغ مورد نظر را در کشور اتریش که یکی از بهترین کشورهای دنیاست و می توانید در آن سود بالایی از طریق خرید ملک دریافت نمایید، سرمایه گذاری کنید. در صورتی که می خواهید در کشور اسلوونی مقیم شوید، باید علاوه بر خرید ملک در اسلوونی با ثبت شرکت کسب و کاری در این کشور ایجاد نموده و اقامت خود را به دست آورید. پس از ثبت شرکت در اسلوونی و خرید ملک، اقامت یکساله و پس از 5 سال، اقامت دائم اسلوونی را به دست آورید.

اقامت از طریق خرید ملک در اسلوونی

با توجه به توضیحات گفته شده شما می توانید با توجه به سرمایه خود با هر سن و سال و مدرک تحصیلی و حتی بدون داشتن مدرک زبان، در اسلوونی ملک مورد نظر خود را خریداری کنید. امکان دریافت ویزای توریستی در اسلوونی با خرید ملک برای شما فراهم می شود که این ویزا توسط سفارت اسلوونی صادر خواهد شد.

اقامت اسلوونی با خرید ملک

همانگونه که گفته شد، اخذ اقامت اسلوونی با خرید ملک به تنهایی حاصل نمی شود. پس از ثبت شرکت در اسلوونی و اخذ اقامت، می توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز درخواست اقامت کرده و امکان تحصیل رایگان برای فرزندانتان در مدارس و دانشگاه های دولتی این کشور را داشته باشید.
نکاتی که برای خرید ملک در اسلوونی باید بدانید این است که سوابق مالیاتی ملک را از لحاظ نداشتن بدهی مالیاتی مورد بررسی قرار دهید. درابتدا ده درصد مبلغ ملک مورد نظر را برای ودیعه در اختیار دفتر اسناد رسمی قرار داده و بعد از انجام مراحل قانونی، تمام هزینه را پرداخت کرده و سند به نام شما صادر شده و شما مالک آن ملک می گردید.

 

 

نوشتن دیدگاه