مشاوره رایگان: 02122110460
خرید ملک در مجارستان

کشور مجارستان کشوری محصور در خشکی واقع در اروپای مرکزی و عضو اتحادیه اروپا و شنگن است. پایتخت مجارستان شهر بوداپست است که مقصد گردشگری مهمی محسوب می شود. واحد پول کشور مجارستان فورینت HUF است که هر 310 فورینت معادل یک یورو است. مجارستان جزء منطقه اقتصادی اروپا و عضو اتحادیه اروپا است. پایتخت مجارستان بوداپست، یکی از بهترین مقاصد گردشگری دنیا است. هزینه های زندگی مجارستان در مقایسه با دیگر کشور های اروپایی ارزان بوده و حتی شما می توانید املاک و مستغلات در مجارستان بخرید. به علت شرایط آرام و دوستانه ای که بین سرمایه گذاران حاکم است ثبت شرکت در بوداپست و سایر شهرهای این کشور طرفداران خاص خود را دارد.

خرید ملک در مجارستان

اقامت مجارستان با خرید ملک

یکی از علت های پرطرفدار بودن سرمایه گذاری این است که این کشور دارای بهترین قوانین مالیاتی است و در عین حال هزینه زندگی در آن نیز پایین است. سرمایه گذاری در مجارستان، به ویژه خرید ملک با ریسک پایینی همراه است. در سالهای اخیر بازار املاک در بوداپست رونق فراوانی داشته است. پیش بینی های رسمی حاکی از آن است که ارزش ملک در بوداپست در سال های پیش رو رشدی در حدود 15 درصد سالانه خواهد داشت. علاقمندان به سرمایه گذاری از طریق خرید ملک این نکته را می دانند که چون سرمایه گذاری شما به یورو هست نه تنها متضرر نخواهید بود، بلکه دغدغه ای بابت تغییرات نرخ ارز نخواهید داشت.

خرید خانه ارزان در مجارستان

در کنار همه اینها این نکته را نیز در نظر بگیرید که شما از طریق اجاره دادن ملک می توانید درآمد یورویی کسب نمایید. مجارستان هر ساله تعدادی زیادی دانشجوی اینترنشنال می پذیرد. بوداپست شهری دانشجویی و همینطور توریستی است و اجاره دادن ملک در مجارستان بسیار راحت و بدون دردسر خواهد بود. ذکر این نکته ضروری است که امروزه خرید ملک در مجارستان به تنهایی منجر به اقامت نخواهد شد و لازم است شما در کنار این سرمایه گذاری کسب و کاری هم راه اندازی نمایید.

خرید خانه ارزان در مجارستان

شرایط خرید ملک در مجارستان

شرایط خرید ملک در مجارستان برای همه اتباع خارجی مهیا می باشد. پس از خرید ملک و راه اندازی کسب و کار، متقاضی اقامت موقت مجارستان را دریافت خواهد کرد. پس از مدت زمان 3 سال از فعالیت وی شرایط اقامت دائم برای او و خانواده اش فراهم می گردد و در کل پس از گذشت 8 سال این امکان برای فرد فراهم است که جهت دریافت پاسپورت اقدام کند. نکته بسیار مهم این است که امکان دریافت پاسپورت و همچنین اقامت دائم شامل حال تمامی اعضای خانواده می شود. پس از دریافت کارت اقامت مجارستان شخص و تمامی افراد خانواده وی که کارت اقامت دریافت کرده اند می توانند از تحصیل رایگان در مدارس و دانشگاه های مجارستان برخوردار شوند.

 در صورتی که مشتاق به کسب اطلاعات درباره ثبت شرکت در مجارستان هستید می توانید با کارشناسان ویزاپلاس در ارتباط باشید.

 

دیدگاه‌ها  
سلام وقت بخیر - هزینه های خرید ملک و زندگی در مجارستان به نسبت دیگر کشور ها مناسبه. به نظرم کشور مناسبی هست برای مهاجرت.
به نقل از کیانا:
سلام وقت بخیر - هزینه های خرید ملک و زندگی در مجارستان به نسبت دیگر کشور ها مناسبه. به نظرم کشور مناسبی هست برای مهاجرت.

با سلام خدمت شما دوست عزیز- دقیقا همینطوره . هزینه های کم زندگی در مجارستان این کشور را به عنوان یکی از گزینه های مناسب برای مهاجرت و خرید ملک تبدیل کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاورین ویزاپلاس تماس بگیرید .
سلام . هزینه انجام کارهای حقوقی خرید ملک در مجارستان چقدر است؟
به نقل از سارا حسینی:
سلام . هزینه انجام کارهای حقوقی خرید ملک در مجارستان چقدر است؟

سلام بر شما دوست عزیز . برای اطلاع از هزینه های دقیق خرید ملک و انجام کارهای حقوقی آن با مشاورین ویزاپلاس تماس بگیرید.
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول خرید ملک در مجارستان

برای خرید ملک در مجارستان باید چکار کنم؟
برای خرید ملک در مجارستان بهتر است تمامی امور را از طریق وکلای حقوق پیگیری کنید. مشاوران ویزاپلاس اطلاعات کافی در این زمینه را در اختیار شما قرار خواهند داد.
برای خرید ملک در مجارستان محدودیتی برای اتباع سایر کشورها وجود دارد؟
امکان خرید ملک در مجارستان برای همه اتباع خارجی وجود دارد.