مشاوره رایگان: 02122110460
 خرید ملک در اروپا

اگر برای اخذ اقامت در اروپا می خواهید برای خرید ملک در اروپا اقدام نمایید، باید با قوانین آن آشنا باشید. آیا می دانید چگونه می توانید اقامت موقت یا دائم اروپا را با خرید ملک در آن به دست آورید؟ مراحل اخذ اقامت در اروپا به این صورت است که ابتدا ملک مورد نظر را در کشوری که می خواهید خریداری کرده و سپس نسبت به اخذ اقامت موقت اقدام خواهید کرد. پس از از اینکه با خرید ملک در اروپا مجوز اقامت در این قاره را به دست آوردید، می توانید والدین و خانواده خود را نیز به کشور مورد نظر برده و برای آنان مجوز اقامت بلند مدت اروپا را دریافت نمایید. پس از گذشت مدت زمان پنج سال، شما و خانواده تان می توانید مجوز اقامت دائم اروپا را به دست آورید. پس از گذشت 1 الی 2 سال از زمان اخذ اقامت دائم، می توانید برای اخذ تابعیت و شهروندی اروپا و پاسپورت اروپایی درخواست دهید. در صورت وجود هر گونه ابهام در زمینه شرایط خرید ملک در پرتغال، خرید ملک در یونان و سایر کشورهای حوزه شینگن با مشاورین ویزاپلاس در ارتباط باشید.

خرید ملک در اروپا و اقامت

اکثر کشورهای اروپایی برای اعطای اقامت به سرمایه گذاران خارجی تنها به گواهی تمکن مالی مناسب نیاز دارند. گواهی تمکن مالی بدین معناست که سرمایه گذار بایستی برای مدت زمان حداقل سه ماه مبلغ لازم به منظور خرید ملک در اروپا و اقامت دائم در آن را در حساب کوتاه مدت خود قرار دهد تا شرایط دریافت ویزا و مجوز اقامت را پیدا کند. در این میان شرایط سنی نیز تعیین کننده می باشد و سن سرمایه گذار بایستی بالای 18 سال باشد. در اکثر کشورها برای سرمایه گذاری به نمره زبان بالا نیازی نیست و حتی برخی کشورها شرط ارائه مدرک با نمره خاص را ندارند. از جمله فاکتورهای مهم دیگر برای سرمایه گذار خارجی، دارا بودن تجربه لازم در این زمینه در کشور موردنظر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با ما در ویزاپلاس تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی با کارشناسان مجرب ما برخوردار شوید.

 

خرید ملک در اروپا و اقامت

 

خرید ملک ارزان در اروپا

یکی از نکاتی که برای اقامت با خرید ملک ارزان در اروپا و کشورهای خارجی باید بدانید این است که در هر کشوری یک نرخ مصادره اموال (Expropriation Rate) وجود دارد که عددی بین 1 تا 7 است. نرخ مصادره اموال یا نرخ گرفتن مالکیت سرمایه گذار خارجی در صورتی که 1 باشد، این کشور بهترین و در صورتی که 7 باشد، بدترین کشور در زمینه مصادره کردن اموال سرمایه گذار خارجی است. حال بهتر است بدانید نرخ مصادره اموال در اکثر کشورهای اروپایی 1 می باشد. این یکی از مزایای خرید ملک در اروپا است که در واقع تضمین کننده حفظ سرمایه شما در یک کشور خارجی می باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات درباره شرایط اخذ اقامت اسلوونی و سایر کشورهای اروپایی با کارشناسان ویزاپلاس تماس بگیرید.
همچنین هنگام خرید ملک در اروپا باید به اصل سرمایه گذاری (National Treatment) نیز توجه نمایید که از مهم ترین استانداردهای بین المللی سرمایه گذاری است. این اصل به معنی رفتار دولت کشوری که سرمایه گذار خارجی در آن سرمایه گذاری می کند با سرمایه گذار خارجی است. در صورتی که درباره خرید ملک در اروپا و یا دریافت گلدن ویزای پرتغال، گلدن ویزای یونان و سایر کشورهای اروپایی سوالی دارید، می توانید از طریق شماره های مندرج در پایین سایت با ما تماس حاصل فرمایید. 

 

 

نوشتن دیدگاه