مشاوره رایگان: 02122110460
اقامت اروپا

اقامت اروپا و اخذ اقامت اروپا به روش های مختلفی صورت می گیرد که از این میان می توان به روش سرمایگه گذاری در اروپا، روش کاری در اروپا، تحصیل در اروپا و تبدیل اقامت کاری پس از پایان تحصیل و همچنین ازدواج اشاره کرد. وقتی از اقامت در اروپا سخن به میان می آید اولین کشوری که به ذهن ما می رسد آلمان و فرانسه هستند. این دو کشور و همچنین ایتالیا و سوئد بیشتر از سایر کشور های اروپایی مورد توجه مردم قرار گرفته است. با گذشت زمان لهستان، پرتغال و دانمارک نیز به لیست علاقمندی های مردم اضافه شدند. مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که قبل از اقامت در اروپا می بایست به طور کامل از شرایط اقامت اروپا مطلع باشید و سپس اقدام کنید. برای اقامت در اروپا روش های متفاوتی وجود دارد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

اقامت اروپا با کمترین هزینه

 برای دریافت اقامت اروپا با کمترین هزینه مطمئنا هیچ گاه نمی توان گفت که یکی از راه ها بهترین راه می باشد. همیشه راه بهتری وجود دارد اما زمانی که شرایط شخص مهاجر را در نظر بگیرید می توان کم هزینه ترین روش برای اقامت شخص را پیدا کرد. اگر شما هم به دنبال کشور دیگری برای اقامت هستید مطمئنا یکی از مهم ترین و اساسی ترین مسائلی که به دنبال اطلاع از آن هستید این است که برای اقامت اروپا کم هزینه ترین روش کدام است. در سال های اخیر و با خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا درخواست ها برای دریافت اقامت اروپا افزایش پیدا کرده است. برای این کار کافیست ابتدا توسط کارشناسان ویزاپلاس بهترین روش برای مهاجرت شما تعیین شود سپس کم هزینه ترین راه پیش روی شما قرار خواهد گرفت. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات درباره شرایط اخذ اقامت اسلوونی و سایر کشورهای اروپایی با کارشناسان ویزاپلاس تماس بگیرید.

روش های مهاجرت به اروپا

برای مهاجرت به اروپا روش های متفاوتی وجود دارد که از این میان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اقامت اروپا از طریق ازدواج

در تمام کشور های اتحادیه اروپا شما می توانید از طریق ازدواج در این کشورها اقامت کسب کنید. در این روش در صورتی که شما یک شریک زندگی در این کشور دارید می توانید اقدام کنید. همسر رسمی به کسی اطلاق می شود که نامش در شناسنامه شما وجود داشته باشد و عقد نامه رسمی داشته باشد.

اقامت اروپا با کمترین هزینه

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری

اقامت اروپا بوسیله سرمایه گذاری یکی دیگر از روش هایی است که به وسیله آن می توانید اقامت دریافت کنید. در این روش با توجه به کشوری که انتخاب می کنید میزان سرمایه گذاری متفاوت است. در این روش متقاضی می بایست مبلغی را در اقتصاد این کشور سرمایه گذاری کند و تا پنج سال اجازه برداشت و یا درخواست سود را ندارد و در این مدت به متقاضی کارت اقامت داده می شود. اجازه اقامت برای شخص وجود دارد و در بعضی از کشور ها برای فرزندان دارای سن بین 18 تا 21 سال و حتی پدر و مادر نیز اقامت صادر می شود. در صورت وجود هر گونه ابهام و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط ثبت شرکت در اسکاتلند و سایر کشورهای اروپایی با مشاورین ویزاپلاس در ارتباط باشید.

اقامت اروپا از طریق تمکن مالی

یکی دیگر از روش های اخذ اقامت در اروپا روش تمکن مالی است. برای دریافت اقامت اروپا بوسیله تمکن مالی باید یک حداقل شرایطی را دارا باشید.

  • متقاضی می بایست یک دارایی با ارزش معین در ایران داشته باشد
  • برای دارای ارائه شده می بایست سند قانونی و مدرک محکم داشته باشد
  • متقاضی باید توانایی اثبات میزان درآمد خود در کشور ایران را داشته باشد
  • می بایست فرد متقاضی دارای یک مبلغ حداقل پول در بانک های ایران باشد.

اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت

بهترین و به صرفه ترین روش اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت می باشد. این روش از روش های سریع، ارزان و دارای ریسک پایین محسوب می شود. در این روش ابتدا برای متقاضی و خانواده اش کارت اقامت صادر می شود و سپس با ثبت شرکت در یکی از کشور های حوزه شینگن شما و خانواده تان اجازه کار، تحصیل و زندگی در حوزه شینگن را خواهید داشت. شما می توانید با اخذ اقامت در این کشور اجازه ورود به سایر کشور های عضو اتحادیه شینگن را بدست آورید. این کارت دارای اعتباری 1 یا دو ساله می باشد و پس از آن به مدت 5 سال تمدید می شود.

اقامت اروپا از طریق کار

در این روش شما می توانید به دو روش زیر اقامت دریافت کنید اول ویزای کار اروپا و دوم نیروی متخصص. در روش مهاجرت به اروپا از طریق ویزای کار شما باید شرایطی که برای شما تعیین می شود را دارا باشید. تحصیلات، سابقه کاری و مدرک زبان. در این روش ابتدا یک ویزای کار 6 ماهه برای شما صادر می شود و صورتی که در این مدت کارفرما پیدا کردید و مشغول به کار شدید برای شما اقامت صادر خواهد شد. و سپس به شما بلو کارت داده میشود. در صورتی که موفق به یافتن کار نشوید می بایست به ایران باز گردید.

 

 

دیدگاه‌ها  
سلام و عرض ارادت خدمت شما

با تشکر از متن بسیار عالی و توضیحات کامل شما

بنده مطلبی را در سایت یکی از همکاران شما خواندم در این خصوص که راه هایی برای اخذ اقامت اروپا در یک یا دو ماه هم وجود دارد. با توجه به اطلاعات و تجربه شما آیا شما تایید می کنید و اگر بله کدام مسیر ها به این سرعت به نتیجه می رسند؟ سپاس بسیار از شما و تیم محترم.
نوشتن دیدگاه