مشاوره رایگان: 02122110460
ویزای سرمایه گذاری انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای سرمایه گذاری انگلستان یکی از روش های موثر برای اخذ اقامت این کشور میباشد. کشور انگلیس یکی از قطب های بزرگ اقتصادی دنیا به حساب می آید، بسیاری از بانک های بزرگ دنیا در این کشور قرار دارند کشور انگلیس تحت قوانین جدید تلاش نموده تا قوانین ساده تر برای جذب سرمایه گذاران و کار آفرینان فراهم نماید. برای افرادی که قصد اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور انگلیس را دارند، یک فرصت بسیار بزرگی است تا بتوانید از طریق سرمایه گذاری اقامت انگلیس را دریافت نمایید.

شرایط ویزای سرمایه گذاری انگلستان

به طور کلی اگر بخواهیم شرایط ویزای سرمایه گذاری انگلستان را بررسی کنیم می بایست به نکات ریز و مهمی باید توجه کنیم. سرمایه گذاری در انگلستان به چند دسته تقسیم می شود که در ادامه مهم ترین آنها را بیان می کنیم و افرادی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند می توانند اقدام به دریافت ویزای سرمایه گذاری کنند.
روش اول : سرمایه گذاری از طریق سرمایه گذاری تحصیلی می باشد این روش مخصوص افرادی است که قصد ترک خاک انگلیس را ندارند و می خواهند با این سرمایه گذاری شروع به تولید اشتغال و کار آفرینی کنند. در این روش اقامت دائم صادر نمی شود و فقط اقامت موقت برای افراد صادر می شود.
روش دوم : سرمایه گذاری با هزینه متوسط چند هزار پوندی در این روش نیازمند مدرک IELTS با نمره 4 و مدرک Business Plan می باشد. این نوع ویزا 3 ساله صادر می شود و قابل تمدید می باشد و می تواند به اقامت دائم تبدیل شود.
روش سوم : سرمایه گذاری با هزینه بالای یک میلیون پوند اگر توان سرمایه گذاری تا این مبلغ را دارید شما براحتی می توانید اقامت دریافت کنید در ابتدا این اقامت بصورت 3 سال و نیم صادر می شود و تا دو سال قابل تمدید می باشد و پس از آن می توانید اقامت دائم دریافت کنید. از مزایای این نوع ویزا این است که می توانید تمامی افراد خانواده خودتان را از این طریق به خاک انگلیس بیاورید. پس از گذشت 5 سال می توانید اقدام به دریافت اقامت دائم کنید. در این حالت باید در آزمون IELTS با نمره 6.5 در همه مواد کسب کنید. بعد از این همانند یک شهروند انگلیسی از مزایای حقوق شهروندی انگلیس بهره مند می شوید.

هزینه ویزای سرمایه گذاری انگلستان

طبق قوانین کشور انگلیس هزینه ویزای سرمایه گذاری انگلیس متفاوت است و با توجه به توضیحاتی که داده شد می تواند متغییر باشد. شما می توانید برای اطلاع از هزینه ویزای سرمایه گذاری انگلستان و شرایط با ویزا پلاس تماس بگیرید ما در کنار شما هستیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید ویزای سرمایه گذاری انگلستان را دریافت کنید. هزینه ها بر اساس نوع سرمایه گذاری شما مشخص می شود در صورتی که بخواهید از جدیدترین روش های سرمایه گذاری با خبر شوید باید با مشاورین ما در تماس باشید.  در صورت وجود هر گونه ابهام در زمینه شرایط ثبت شرکت در انگلستان و سایر کشورهای اروپایی با مشاورین ویزاپلاس در ارتباط باشید. 

هزینه ویزای سرمایه گذاری انگلستان

اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلستان

کشور بریتانیا جزو پنج قدرت اقتصادی جهان است و هنوز کشورهای زیادی از سیستم مدیریت و اقتصادی آنها از این کشور بهره می برند. اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلستان کاملا به شرایط مالی شما بستگی دارد توجه داشته باشید که در انگلیس سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و انتقال سرمایه وجود ندارد. چنانچه قصد دریافت مهاجرت دائم را دارید باید از طریق یکی از روش های سرمایه گذاری اقدام کنید که هر کدام شرایط مخصوص خود را دارد. ویزای سرمایه گذاری انگلیس ابتدا به صورت موقت صادر می شود و بعد از گذشت 5 سال می توانید برای دریافت اقامت دائم اقدام کنید. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید با مشاورین ویزا پلاس تماس بگیرید.
مزایای اقامت دائم در انگلیس به شرح ذیل می باشد :
• هنگام سرمایه گذاری در انگلیس نیازی به ارائه مدرک زبان نیست.
• اخذ ویزای سرمایه گذاری در انگلیس فقط در شش هفته صادر می شود.
• در هنگام سرمایه گذاری در انگلیس نیاز به انجام مصاحبه ندارید.
• برای سرمایه گذاری در انگلیس نیازی به آزمایشات پزشکی ندارید.
• پس از گذشت پنج سال اقامت دائم انگلستان برای شما قابل صدور است.
پاسپورت بریتانیا یکی از قویترین پاسپورت های جهان محسوب می شود، در صورتی که بتوانید پاسپورت انگلیس را دریافت کنید می توانید به 175 کشور جهان سفر کنید. همچنین در صورت وجود هر گونه ابهام و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط ثبت شرکت در اسکاتلند و سایر کشورهای اروپایی با مشاورین ویزاپلاس در ارتباط باشید.

 

 

نوشتن دیدگاه