مشاوره رایگان: 02122110460
ویزای سرمایه گذاری یونان

ویزای سرمایه گذاری یونان یکی از روش های مهاجرت به یونان و اخذ اقامت در این کشور است. از روش هایی که برای مهاجرت به یونان وجود دارد می توان به تخصص و گرفتن ویزا به وسیله کار اشاره کرد. روش سرمایه گذاری در یونان دارای شرایط خاصی می باشد و اشخاص در صورتی که این شریط را دارا باشند می توانند از امکانات و شرایط این ویزا استفاده کنند. افراد می توانند بعد از اخذ ویزای سرمایه گذاری نسبت به دریافت شهروندی یونان به وسیله سرمایه گذاری اقدام کنند.
افرادای که دارای شرایط مالی نسبتا خوبی هستند سرمایه گذاری در یونان گزینه ی بسیار جذابی برای آن ها خواهد بود. همه سال تعداد زیادی با هدف تجارت و مهاجرت به این کشور مسافرت می کنند. برای اطلاع از شرایط مهاجرت به کشور یونان و گرفتن اقامت کشور یونان می توانید با ویزا پلاس تماس داشته باشید. البته روش های دیگری نیز برای مهاجرت به این کشور وجود دارد که تحصیل و کار نمونه هایی از آن می باشد.

ویزای سرمایه گذاری در یونان

دریافت ویزای سرمایه گذاری در یونان از زمانی که سرمایه گذاری انجام می شود تا زمانی که اجازه اقامت صادر شود تقریبا چهل روز به طول می انجامد. فرد متقاضی نیاز است که قبل از انجام سرمایه گذاری ملک مورد درخواست را برای کشور یونان ارسال کند. این شرایط توسط لاویدا تعیین می شود و توصیه می کنیم که در روند ارسال درخواست خود از یک وکیل خبره و ماهر برای رسیدگی به درخواستتان کمک بگیرید.
برای شروع کردن یک تجارت و یا کسب و کار باید مراحل سرمایه گذاری را به شکل یک بیزینس پلن نوشته شود. برای نوشتن بیزنس پلن باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • مشخص کردن تیم مدیریت
  • مشخص کردن کمترین مبلغ سرمایه گذاری
  • تعیین هزینه ثبت شرکت
  • نوع سهام شرکت
  • خلاصه فعالیت های اجرایی
  • برآورد های مالی پروژه
  • میزان مبلغ تمکن (تمکن مالی یونان)

علاوه بر مواردی که ذکر کردیم متقاضیان نباید سابقه کیفری داشته باشند. برای اقامت در کشور یونان به بیمه بهداشت و درمان برای پوشش اقامت در یونان نیاز است و به مدت حداقل 5 سال برای اخذ ویزای اقامت در کشور یونان اقامت داشته باشید و ویزای اقامت را پس از پنج سال سرمایه گذاری مجددا تمدید کنید.

ویزای سرمایه گذاری در یونان

شرایط ویزای سرمایه گذاری یونان

شرایط ویزای سرمایه گذاری یونان به تمام شرایطی گفته می شود که برای اخذ ویزای یونان داشتن آن ها الزامی است. افراد متقاضی سرمایه گذاری حق زندگی در کشور یونان را بدون نیاز به وجود کار اخذ کنند. دراین روش کارت اقامت برای تمامی اعضای خانواده برای سفر به تمامی کشور های عضو پیمان شینگن به سادگی ارسال می شود. در صورتی که ساکنین اموال خود را به یکی از شهروندان غیر از اتحادیه اروپا بفروشند اقامت کشور یونان به آن شخص واگذار می شود شما عزیزان می توانید سوالات خود درباره خرید ملک در یونان با مشاورین ویزاپلاس تماس بگیرید. شرایط مهاجرت به کشور یونان از طریق نیروی تخصصی نیز وجود دارد اما هر کشوری بنا به نیاز تخصص مورد نیاز خود را می طلبد. با توجه به این که سرمایه گذاری در هر کشوری همواره با ریسک همراه است بهتر است کسانی که خواهان ورود به یونان هستند ابتدا گزینه های کم ریسک تر مانند تحصیل را در دستور کار خود قرار دهند.

هزینه ویزای سرمایه گذاری یونان

هزینه ویزای سرمایه گذاری یونان با توجه به هزینه دفتر اسناد رسمی و وکیل برای خرید ملک و درخواست ویزا تعیین می شود. بعلاوه مالیات بر ارزش افزوده برای پرداخت در یونان و خرید املاک جدید وجود دارد. فرآیند اخذ اقامت یونان ممکن چند ماه به طول بینجامد. قابل ذکر است که برنامه اقامت یونانی به تازگی به هر پدر و مادری که هر دو سرمایه گذار و همسر هستند تمدید می شود. برای کسب اطلاعات دقیق درباره چگونگی دریافت گلدن ویزای یونان با کارشناسان ویزاپلاس مشاوره نمایید.

 

 

نوشتن دیدگاه