مشاوره رایگان: 02122110460
ویزای سرمایه گذاری EB5 آمريکا

ویزای سرمایه گذاری EB5 آمريکا یکی از روشهای آسان و مطمئن اخذ اقامت آمریکا می باشد. مهاجرت به آمریکا تحت عنوان گرین کارت مورد اشاره قرار گرفته است و روش مناسبی برای افرادی است که از امکانات مالی بالایی برخوردار هستند. با این روش می توانید در کوتاهترین زمان ممکن اقامت آمریکا را دریافت کنید. میزان سرمایه گذاری مورد نیاز برای مهاجرت بسته به نوع سرمایه گذاری و طبق قوانین آمریکا بالای یک میلیون دلار می باشد و اگر در مناطق روستا نشین این سرمایه گذاری صورت پذیرد مبلغ اولیه به نصف کاهش می باشد. پس از دریافت گرین کارت سرمایه گذاری ابتدا برای شما ویزای اقامت دو ساله صادر می شود و در طی دو سال باید برای 10 شهروند آمریکایی شغل ایجاد کند.

ویزای سرمایه گذاری آمریکا EB5

ویزای سرمایه گذاری آمریکا EB5 از روش های معتبر سرمایه گذاری است که به کمک آن می توانید جواز EB5 آمریکا را دریافت کنید. پس از دریافت مجوز EB5 شما به عنوان یک سرمایه گذار در آمریکا می توانید فعالیت خودتان را شروع کنید. ویزای EB5 در صورتی به شما اعطا می شود که بیزینسی قدرتمند و پایدار ایجاد کنید و برای افراد بیکار شغل تمام وقت ایجاد کنید. افراد واجد شرایط شامل شهروندان ایالات متحده آمریکا و افرادی هستند که دارای اقامت قانونی می باشد. سرمایه گذار باید در مدت 2 سال سکونت مشروط داشته باشد. سرانجام پس از گذشت 5 سال می توانید برای دریافت پاسپورت آمریکایی اقدام کنید.

ویزای سرمایه گذاری آمریکا eb5

شرایط ویزای سرمایه گذاری EB5 آمريکا

در اینجا می خواهیم در مورد شرایط ویزای سرمایه گذاری EB5 آمریکا صحبت کنیم. قبل از هر چیز باید با استفاده از برنامه گرین کارت سرمایه گذاری، اقامت موقت آمریکا را دریافت کنید. سرمایه گذاران باید در شرکت هایی سرمایه گذاری کنند که تازه تاسیس باشند و افزایش 40% ارزش خالص داشته باشد و یا به افزایش تعداد کارکنان بپردازد. در ادامه به چند مورد از شرایط ویزای سرمایه گذاری اشاره می کنیم :

  • مشخص شدن مبلغ سرمایه گذاری توسط فرد متقاضی
  •  سرمایه گذاری در یک کسب و کار فعال
  •  ایجاد 10 شغل تمام وقت برای افراد آمریکایی تبار
  • حداقل سرمایه گذاری طبق قانون ایالات متحده آمریکا
  • از مزیت هایی که در هنگام سرمایه گذاری EB5 آمریکا به شما می رسد می توان به نکات زیر اشاره نمود:
  • کلیه اعضای خانواده می توانند در آمریکا مشغول کار شوند
  • علاوه بر سرمایه گذاری، همسر و فرزندان مجرد زیر 21 سال می توانند صاحب گرین کارت آمریکا شوند
  • می توانند هر نوع بیزینسی را در آمریکا راه اندازی نمایند
  • فرزندان خانواده می توانند به صورت رایگان در مدارس دولتی آمریکا تحصیل کنند
  • با گذشت 5 سال به شرط رعایت موارد مشخص شهروندی آمریکا پاسپورت آمریکایی دریافت می کنید

اخذ ویزای سرمایه گذاری EB5 آمريکا

اخذ ویزای سرمایه گذاری EB5 آمریکا براحتی می تواند برای شما اقامت آمریکا را فراهم نماید. این ویزا از طریق سرمایه گذاری بلند مدت در آمریکا صورت می پذیرد و گرین کارت برای شما فعال می شود. پس ارائه طرح کاری و هم زمان با نهایی شدن آن، نوع بیزینس مناسب ویزای EB5 صادر می گردد و پس از آن لازم است اقدام به انتقال پول به آمریکا کنید. در زمان ارسال درخواست اخذ ویزای سرمایه گذاری آمریکا مطابق قانون نیازی به کل سرمایه گذاری نیست و مقدار باقی مانده پول را می توانید به صورت قسطی و بنا به نیاز ما بقی پول را وارد بیزینس خود کرده و آن را خرج کنید.

 

 

نوشتن دیدگاه