مشاوره رایگان: 02122110460
ویزای سرمایه گذاری استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا یکی از سریع ترین راه های دریافت اقامت دائم در استرالیا می باشد. استرالیا ششمین کشور پهناور دنیا است و زبان رسمی این کشور انگلیسی می باشد، شهر ملبورن از شهرهای مهم اقتصادی کشور استرالیا است. برای دریافت ویزای سرمایه گذاری افراد در دسته گروه 188 قرار می گیرند که ابتدا برای آنها یک اقامت موقت 4 سال و 3 ماه در نظر گرفته می شود. پس از گذشت این بازه زمانی و شرایطی که در چارچوب قانون استرالیا می باشد می توانید برای دریافت اقامت دائم که در دسته گروه 888 قرار دارد اقدام کنید.

هزینه ویزای سرمایه گذاری استرالیا

میانگین عمر مردم استرالیا از لحاظ امید به زندگی به 82 سال رسیده که این کشور را در چهارمین رتبه کشورهای برتر جهان قرار 188، ویزای 888، ویزای 132، ویزای 405 است. هزینه ویزای سرمایه گذاری استرالیا با توجه به شرایط مختلف متفاوت می باشد.
ویزای 188 استرالیا : متقاضیان ویزای 188 به مدت 4 سال بعد از صدور ویزا در استرالیا زندگی کنند که قابلیت افزودن دو سال دیگر به این مدت نیز وجود دارد.
ویزای 888 استرالیا : ویزای 888 استرالیا یک اقامت دائم برای متقاضی محسوب می شود، برای دریافت این ویزا باید ویزای اقامت موقت استرالیا ساب کلاس 188 را فراهم کرده باشید.
ویزای 132 استرالیا : این نوع ویزا مخصوص مدیران شرکتهای بزرگ و افرادی است که توانایی بیشتری در سرمایه گذاری در استرالیا دارند. متقاضیان باید متعهد شوند بعد از دریافت ویزای 132 استرالیا مبلغی که توسط دولت استرالیا مشخص شده است را به این کشور بیاورند. این نوع ویزا در دو حالت صادر می شود :
حالت اول : مختص افرادی است که قصد انجام سرمایه گذاری های بسیار بزرگ را دارند.
حالت دوم : مختص افرادی است که صاحب ایده های درآمدزا می باشند که می توانند از شرکت های عضو سازمان AVCAL سرمایه اولیه را دریافت کنند.
ویزای 405 استرالیا : این نوع ویزا مخصوص افرادی است که سرمایه بالایی دارند، ویزای 405 جهت بازنشستگانی است که افراد باید از لحاظ مالی متکی به خود باشند و به هیچ فرد دیگری وابسته نباشد.

شرایط ویزای سرمایه گذاری استرالیا

شما می توانید برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری وارد شوید که به طور قطع به یقین شامل شرایطی می باشد که در ادامه شرایط ویزای سرمایه گذاری استرالیا را توضیح می دهیم.
در ادامه به بررسی مهمترین ویزای سرمایه گذاری استرالیا میپردازیم :
1. شرایط دریافت ویزای سرمایه گذاری 188 استرالیا - ساب کلاس
• سن افراد باید کمتر از 55 سال باشد برخی از ایالت ها افراد بالای 55 سال را قبول می کنند.
• دارایی شما و همسرتان برای ویزای کار آفرینی باید بالای مبلغ مشخصی باشد که برای شما مشخص شده است.
• برای ویزای سرمایه گذاری ویژه باید دارایی شما بالای چند میلیون دلار استرالیا باشد.
• برای سرمایه گذاری معمولی باید حداقل به میزان مبلغی که این دولت برای شما مشخص نموده است برسد.
• در سرمایه گذاری معمولی امتیاز شما باید حداقل به 65 برسید. داشتن نمره زبان شرط نیست ولی داشتن IELTS 5 برای شما امتیاز محسوب می شود.

شرایط ویزای سرمایه گذاری استرالیا

2. شرایط دریافت ویزای سرمایه گذاری 888 استرالیا
اگر شما در زیر گروه ساب کلاس باشید می توانید برای ویزای گروه 888 اقدام کنید.
باید در سوابق خود حداقل یک سال در استرالیا اقامت داشته باشید.
داشتن حداقل دو شرط از سه شرط زیر ضروری است:
1. داشتن حداقل سرمایه که ارزش خالص در بیزینس شما می باشد این مبلغ طبق شرایط همان سال محاسه می شود.
2. حداقل ارزش دارایی شخصی و بیزینس شما باید به یک مبلغ قابل قبولی برسد که طبق شرایط محاسبه می شود.
3. استخدام حداقل دو نفر از تبار استرالیا بصورت تمام وقت
گردش مالی کسب ‌و کار باید به مبلغ مشخصی برسد این مبلغ طبق قوانین کشور استرالیا متغییر است.
3. ویزای سرمایه گذاری استرالیا 132
این نوع ویزا مخصوص صاحبان و شرکت های بزرگ است که برای سرمایه گذاری های بسیار بزرگ می خواهند اقدام کنند. در این نوع ویزا، تمام سرمایه‌ گذاری توسط افرد با اختیار کامل انجام می گیرد.
سن شما باید کمتر از 55 سال باشد.
ارزش دارایی شما و همسرتان باید به مبلغ قابل قبولی برسد تا بدون کمک مالی بتوانید زندگی کنید.
مالکیت حداقل 10 درصد از یک شرکت سهامی عام را داشته باشید.
گردش حساب شما باید حداقل به میزان مشخصی برسد این مبلغ توسط کشور استرالیا مشخص می شود.

اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا

داشتن پول زیاد صرفا شرط اصلی ویزای سرمایه گذاری استرالیا نیست، برای سرمایه گذاری باید شرایط قانونی اداره مهاجرت این کشور را داشته باشید. نکته مهمی که باید بدانید استرالیا بسته به درآمد و دارایی شما انواع ویزای کار آفرینی و سرمایه گذاری دارد. معمولا اگر قصد دارید تا از طریق اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا به اقامت دائم این کشور برسید ابتدا باید یک دوره 4 ساله را طی کنید تا بتوانید طبق قوانین کشور استرالیا عمل کنید. در طول دور چهار ساله برای تعدادی از افراد بصورت تمام وقت اشتغال ایجاد کنید، و حداقل سرمایه در گردش شما در طول دو سال باید به یک مبلغ چند هزار دلاری برسد. با توجه به نوع ویزای درخواستی شما شرایط متفاوت است پس چنانچه در این بخش به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می توانید با مشاوران ویزا پلاس تماس بگیرید.

 

 

 

نوشتن دیدگاه