مشاوره رایگان: 02122110460
ویزای سرمایه گذاری ایتالیا

ایتالیا کشوری است که در جنوب اروپا واقع شده است و پایتخت آن رم می باشد. از طریق سرمایه گذاری در کشور ایتالیا می توانید براحتی اقامت این کشور زیبا و باستانی را دریافت کنید در این بخش می خواهیم طریقه دریافت ویزای سرمایه گذاری ایتالیا و روش های مختلف آن را معرفی کنیم. توجه داشته باشید قبل از اقدام به سرمایه گذاری بصورت کامل از قوانین و زمینه های سرمایه گذاری که در این کشور وجود دارند شناخت دقیقی پیدا کنید. در صورتی که قصد مهاجرت به ایتالیا را دارید می توانید با مشاورین ویزا پلاس در تماس باشید.

شرایط ویزای سرمایه گذاری ایتالیا

برای اینکه از شرایط ویزای سرمایه گذاری ایتالیا با خبر شوید می توانید با ویزا پلاس در تماس باشید کارشناسان ما همواره تلاش می کنند تا شما را به بهترین روش ممکن راهنمایی کنند. با توجه به دسته بندی سرمایه گذاری در ایتالیا شرایط آنها را در ادامه توضیح می دهیم.
دسته اول دریافت ویزای سرمایه گذاری در ایتالیا از طریق ثبت شرکت در ایتالیا شرایط خاص خودش را دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد.
ثبت شرکت با مسئولیت محدود: به حداقل مبلغی نیازمند است که بنا به قوانین ایتالیا متفاوت است هر سهامدار با توجه به میزان سهم خود در شرکت مربوطه مسئولیت دارد.
ثبت شرکت تعاونی: این نوع شرکت ها برای تجارت های بزرگ ثبت می شود، برای ثبت تعاونی حداقل به دو سهامدار نیاز است و سهام این شرکت در بازار قابل فروش می باشد.
ثبت شرکت با مشارکت کلی: در این نوع سرمایه گذاری نیازی به سرمایه زیاد ندارید و با مشارکت دو نفر با توجه به اسم شرکت و تفاهم دو جانبه سرمایه گذاری کنید.

در صورتی که مشتاق به کسب اطلاعات درباره ثبت شرکت در ایتالیا هستید می توانید با کارشناسان ویزاپلاس در ارتباط باشید.

شرایط ویزای سرمایه گذاری ایتالیا
دسته دوم دریافت ویزای سرمایه گذاری در ایتالیا
دریافت ویزای طلایی کشور ایتالیا، این ویزا به منظور جذب سرمایه گذاران خارجی که عضو اتحادیه اروپا نباشند تصویب شده است. برای دریافت این ویزا ارائه گواهی عدم سئو پیشینه الزامی است، پس از دریافت مدارک به مدت یک سال ویزا صادر می شود و پس از آن به مدت 5 سال قابل تمدید می باشد.
ویزای سرمایه گذاری اقامت انتخابی کشور ایتالیا در این روش افرادی که به قصد سرمایه گذاری می خواهند به ایتالیا وارد شوند باید ویزای سرمایه گذاری اقامت انتخابی را دریافت کنند. میزان سرمایه باید به اندازه ای باشد که افراد بدون کار کردن از پس هزینه های زندگی خود بر بیایند. اعتبار این ویزا دو سال است و پس از آن به مدت سه سال قابل تمدید است. افرادی که از این ویزا استفاده می کنند می توانند نوع کسب و کار خود را بصورت آزادانه انتخاب نمایند.
ویزای سرمایه گذاری خود اشتغالی کشور ایتالیا، این ویزا مخصوص افرادی است که بدون داشتن کارفرما و شریک بتوانند برای خود کسب و کار راه اندازی کنند. در این ویزا میزان سرمایه ای که باید وارد ایتالیا کنید مشخص نشده و بستگی به شرایط خاص دارد که در هنگام اقدام برای شما مشخص می شود.
دسته سوم ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک است، در قوانین ایتالیا خرید ملک نوعی سرمایه گذاری است، توجه داشته باشید که خرید ملک در ایتالیا به آسانی انجام پذیر است و به سرمایه کمتری نیاز دارد و سود آوری بیشتری برای سرمایه گذار به ارمغان می آورد.

ویزای سرمایه گذاری در ایتالیا

 برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در ایتالیا باید بسیار محتاطانه عمل کنید، ویزای سرمایه گذاری در ایتالیا به چند دسته کاملا مجزا تقسیم می شود. پس از دریافت ویزای ایتالیا در یک بازه زمانی 5 ساله می توانید اقامت دائم ایتالیا را دریافت کنید. برای اینکه بتوانید ویزای سرمایه گذاری دریافت کنید باید یکی از این سه روش را انتخاب کنید:

1. سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت که خود به چند دسته تقسیم می شود.

2. سرمایه گذاری از طریق خرید ملک تجاری و یا مسکونی.

3. سرمایه گذاری از طریق کارت طلایی.

هر کدام از این موارد زیر مجموعه های مخصوص به خود را دارد که در بخش مربوطه به بررسی آنها می پردازیم.

 

 

نوشتن دیدگاه