مشاوره رایگان: 02122110460
ویزای سرمایه گذاری فرانسه

ویزای سرمایه گذاری فرانسه به افرادی که توانایی سرمایه گذاری در فرانسه را دارند تعلق خواهد گرفت. در روش سرمایه گذاری در فرانسه توجه به برخی نکات ضروری می باشد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. از مواردی که در سرمایه گذاری خارجی تاثیر دارد میزان تولیدی سرانه داخلی در یک کشور می باشد. با روند رو به رشد میزان تولید سرانه داخلی احتمال سود دهی سرمایه گذری بالا می باشد. میزان تولید سرانه داخلی از سی و پنج هزار به ازای هر شخص بالاتر که برود نشان از پیشرفته بودن آن کشور دارد. همچنین میزان مالیات از موارد قابل توجه برای هر سرمایه گذاری است. هرچه میزان مالیات یک کشور پایین تر باشد برای سرمایه گذاری جذاب تر خواهد بود. در صورت وجود هر گونه ابهام و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط ثبت شرکت در فرانسه و سایر کشورهای اروپایی با مشاورین ویزاپلاس در ارتباط باشید.

ویزای سرمایه گذاری در فرانسه

ویزای سرمایه گذاری در فرانسه یکی از سیاست هایی است که دولت فرانسه به دنبال ترویج آن است. سرمایه گذاری در فرانسه از ادغام آژانس سرمایه گذری بین الملی فرانسه و آژانس توسعه تجاری بین المللی ایجاد شده است. ماموریت این سازمان در اوایل سال 2015 و با تشویق و توسعه بین المللی شرکت های موجود در فرانسه، ارتقاء صادرات در فرانسه و جذب سرمایه گذاران خارجی به فرانسه آغاز شده است. این گزارشات به وزارت امور خارجه، وزارت امور اروپا، وزارت اقتصاد و وزارت مسکن تحویل داده خواهد شد. اقامت در کشور فرانسه که از اعضای قرارداد شینگن می باشد آرزوی متقاضیان زیادی از سراسر دنیا بوده است.
فرانسه مانند بسیاری از کشور های اتحادیه اروپا این امکان را فراهم کرده است که افراد و سرمایه گذاران بتوانند به وسیله وارد کردن سرمایه شان به فرانسه و ایجاد شغل و کسب و کار در فرانسه برای اتباع کشور فرانسه، اقامت دائم کشور فرانسه را بدست آورند. دولت فرانسه شرایطی را ایجاد کرده است که سرمایه گذاران بتوانند با وارد کردن سرمایه خود و ایجاد اشتغال و راه اندازی واحد صنفی بتوانند اقامت دائم فرانسه را برای خود و اعضای خانواده فراهم کنند. در کشور فرانسه بر خلاف دیگر کشور ها شخص می تواند پس از راه اندازی کسب و کار خود در آن شغل دخل و تصرف داشته باشد.

ویزای سرمایه گذاری در فرانسه

شرایط ویزای سرمایه گذاری فرانسه

در صورتی که شما در کشور فرانسه یک مغازه خریداری کنید کشور فرانسه یک ویزای یک ساله به شما اختصاص خواهد داد. این ویزا به مدت 5 سال قابلیت تمدید را دارد و پس از 5 سال، اقامت ده ساله را از طریق سرمایه گذاری دریافت می کنید. امروزه بسیاری از موسسات و شرکت های مهاجرتی این ادعا را دارند که می توانند در کشور های اروپایی ویزای سرمایه گذاری اخذ کنند. این در صورتی است که این امر کاملا حقوقی است و می بایست تحت نظر یک وکیل و حقوق دان انجام شود. شرایط ویزای سرمایه گذاری فرانسه شرایطی تعیین شده است که که اگر وکیل شما آگاهی کاملی از شرایط و قوانین مهاجرت به فرانسه را نداشته باشد با شکست رو برو خواهد شد. ازجمله شرایط و قوانین مهاجرت به فرانسه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارسال درخواست ویزای کوتاه مدت
  • پس از اخذ ویزای فرانسه و ورود به کشور فرانسه یک حساب بانکی برای فرد متقاضی افتتحام یشود و تعدادی شغل به او معرفی خواهد شد.
  • پس از بازگشت متقاضی به ایران برای او درخواست ویزای بلند مدت خواهد شد.
  • فرد متقاضی در ایران به ساب خود در فرانسه پول واریز می کند.
  • فرد متقاضی به کشور فرانسه خواهد رفت و پس از امضا کردن قولنامه برای او درخواست اقامت یک ساله خواهد شد و رسید درخواست اقامت از اداره پلیس گرفته و به شخص تحویل داده خواهد شد.
  • با تاسیس شرکت متقاضی فعالیت خود در کشور فرانسه را شروع می کند.
  • بعد از تاسیس شرکت مدارک لازم برای اخذ اقامت یک ساله در فرانسه ارائه می شود.
  • به مدت پنج سال باید اقامت را تمدید کنید تا در نهایت اقامت ۱۰ ساله گرفته شود.

اخذ ویزای سرمایه گذاری فرانسه

اخذ ویزای سرمایه گذاری فرانسه یکی دیگر از روش های اخذ اقامت فرانسه می باشد. سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کارآفرینی از روش های اخذ اقامت فرانسه هستند. افرادی که سهام دار شرکت هستند و دارای بودجه مالی قوی برای سرمایه گذاری در کشور فرانسه هستند می توانند برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کشور فرانسه اقدام کنند. همانطور که گفته شد اقامتی که در این روش اعطا می شود یک اقامت یک ساله است. بهترین و مطمئن ترین روش برای اخذ اقامت فرانسه، کارآفرینی و ایجاد شغل است. در حال حاضر پرطرفدارترین فرصت های شغلی در کشور فرانسه شامل مدیریت، حسابداری، فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، گردشگری، آموزش در مدارس و دانشگاه ها، استادیار دانشگاه و … می باشد.

 

 

نوشتن دیدگاه