کانادا کشوری پهناور در شمال قاره آمریکا می باشد که به دلیل مهاجر پذیر بودن آن سالانه افراد زیادی از سراسر دنیا از این کشور ویزا دریافت می کنند. ویزای توریستی این کشور بصورت 5 تا 10 ساله صادر می شود. برای ایرانیان این ویزا حداکثر تا 5 سال صادر می شود. عواملی که باعث می شود ویزای شما سریع تر صادر گردد داشتن سابقه سفر و دعوت نامه معتبر است. کانادا دارای ویزای مختلفی می باشد که با عناوین مختلف از جمله اجازه ورود تضمینی و سوپر ویزا دسته بندی می شوند.

کانادا یکی از کشورهای توریست پذیر در دنیا است که سالانه میزبان بیش از هزاران توریست می باشد. همانطور که پیش تر گفتیم ویزای توریستی کانادا بصورت 5 ساله صادر می شود. در نظر بگیرید اجازه ورود توریستی بر اساس تاریخ اعتبار پاسپورت متقاضی صادر می گردد، به عنوان مثال اگر تاریخ اعتبار گذرنامه شما کمتر از 3 سال باشد ویزای توریستی برای شما به مدت 2 ساله صادر می گردد. اصولا مجوز ورود کانادا برای افرادی 5 ساله صادر می شود که چند بار وارد کشور می شوند، در این صورت متقاضی می تواند در 5 سال هر چند بار که بخواهد به کانادا برود و در هر بار سفر مجاز به 6 ماه اقامت می باشد.

شرابط دریافت ویزای توریستی کانادا

باید بدانید که مهاجرین قبل از پایان یافتن ویزای توریستی می توانند برای تمدید مجدد اقدام کنند.
مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی کانادا
ارائه ترجمه اسناد ملکی
ارائه مدارک رزرو هتل
ارائه ترجمه اصل شناسنامه
ارائه اسناد و مدارک مالی
ارائه پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
در صورت ازدواج ارائه ترجمه سند ازدواج
ارائه مدارک شغلی از جمله گواهی اشتغال به کار
یک قطعه عکس جدید گرفته شده با سایز 3 در 4 به صورت رنگی با زمینه سفید
تکمیل فرم اطلاعات فردی و خانوادگی ( برای هر فرد از خانواده یک فرم اطلاعات بطور جداگانه تکمیل شود )

هزینه ویزای توریستی کانادا تضمینی

مجوز ورود توریستی تضمینی یکی از روش های مهاجرت به کانادا می باشد که می توان از طریق دعوتنامه شانس دریافت ویزا را تا حد قابل قبولی بالا ببرید. با دریافت دعوتنامه مدارک شما بطور کامل توسط سفارت کانادا مورد بررسی قرار میگیرد و فرم های مربوطه به همراه سایر مدارک توسط کارشناسان ویزا پلاس برای درخواست ویزای تضمینی از طریق سایت ارسال می شود. بدون شک برای پیشبرد این اهداف تمامی کارها با هزینه مشخصی طبق تعرفه محاسبه می گردد، و در آخر هزینه ویزای تضمینی کانادا نیز به آنها اضافه می شود. هنگامی که از کلمه تضمینی برای دریافت ویزا صحبت می کنیم به این معنی نیست که حتما برای شما اجازه ورود کشور صادر شود ولی می تواند درصد تایید صلاحیت شما را تا حد زیادی برای دریافت ویزا افزایش دهد.

هزینه ویزای توریستی کانادا تضمینی

قیمت ویزای توریستی کانادا

همانطور که می دانید ویزای توریستی کانادا از طریق روش های گوناگون قابل ارائه است که بسته به شرایط متفاضی متفاوت است. یکی از سوالات متداول که مهاجرین از ویزا پلاس می پرسند قیمت ویزای توریستی است، و ما با بررسی مدارک و شرایط آنها طبق تعرفه ویزای کانادا قیمت را برای مخاطبین خود بازگو می کنیم. با توجه به تجربیاتی که بدست آورده ایم اغلب افرادی که قصد مهاجرت توریستی را دارند می خواهند هزینه نهایی آنها با قیمت مناسب برای آنها تمام شود، در این شرایط ما به مهاجرین خود پیشنهاد می کنیم تا جایی که امکانش هست از طریق دعوتنامه به دریافت ویزا توریستی کانادا اقدام کنند. زیرا علاوه بر اینکه مدارک شما سریعتر بررسی می شود بلکه با کاهش قیمت و هزینه مواجه می شوید.

 

ویزا پلاس با در اختیار داشتن برترین وکلای مهاجرت کانادا مفتخر است شما را در کلیه مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا یاری و همراهی نماید.