مشاوره رایگان: 02122110460
ویزای توریستی ژاپن

ویزای توریستی ژاپن برای هر کسی خوشایند است. ژاپن ترکیبی کاملا منحصر به فرد از قشر مدرن و سنتی است. شما با دریافت ویزای توریستی ژاپن می توانید از نزدیک با مناظر تاریخی، فرهنگی و هنری ژاپن آشنا شوید و از طبیعت خیره کننده این کشور لذت ببرید. ژاپن با بیش از سه هزار جزیره در شرق چین در وسط اقیانوس آرام واقع شده است. ژاپن شرقی ترین کشور جهان محسوب می شود.

ویزای توریستی ژاپن تضمینی

ویزای توریستی ژاپن تضمینی برای متقاضیانی است که قصد مهاجرت به ژاپن را دارند. کسانی که قصد دریافت ویزای توریستی ژاپن تضمینی را دارند می بایست از مجوز ورود توریستی ژاپن استفاده کنند. ویزای مسافرتی ژاپن یک ویزای کوتاه مدت می باشد که به متقاضیان اجازه می دهد تحت عنوان یک بازدید کننده برای بازدید از کشور ژاپن، گشت و گذار، شرکت در جلسات کسب و کار، کنفرانس های علمی، شرکت در دوره های کوتاه مدت و یا بازدید از دوستان به این کشور سفر کنند. با داشتن این ویزا این امکان برای کاربران مهیا می شود که در ژاپن به فعالیت بپردازند. ویزای توریستی ژاپن تضمینی به مدت نود روز اعتبار دارد و یک بازدید کننده مجاز است تنها 15 روز در ژاپن اقامت کند.

هزینه ویزای توریستی ژاپن

هزینه ویزای توریستی ژاپن با در نظر گرفتن عوامل مختلفی متغیر می باشد. این هزینه با توجه به ملیت بازدید کننده متفاوت است. قبل از ارسال درخواست برای ویزای توریستی ژاپن بهترین گزینه این است که با مشاورین ویزا پلاس تماس بگیرید. در صورتی که متقاضیان تمایل دارند در کشور ژاپن حضور داشته باشند، می توانند تجدید ویزا را در این کشور انجام دهند. برای این کار می بایست هزینه های تمدید ویزا را پرداخت کنید.

هزینه ویزای توریستی ژاپن

شرایط ویزای توریستی ژاپن

شرایط ویزای توریستی ژاپن برای کسانی که خواهان این ویزا هستند می بایست اثبات شود از جمله این شرایط می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • داشتن گواهی نامه معتبر دال بر رزرو هتل
  • ارائه گذرنامه با حداقل 2 صفحه خالی
  • داشتن کپی بلیط های تهیه شده سفر
  • اثبات قصد متقاضی بر ترک ژاپن پس از اتمام سفر
  • کپی گواهی تولد فرد متقاضی
  • ارائه گواهی ازدواج در صورت متاهل بودن

برای دریافت ویزای توریستی کشور ژاپن می بایست حداقل از 3 هفته قبل برنامه ریزی کنید. تکمیل دقیق تمامی درخواست ها برای اخذ ویزای توریستی ژاپن از فعالیت های اصلی است که حتما می بایست انجام شود. ویزای توریستی ژاپن یکی از راه های مهاجرت به ژاپن است. در صورتی که قصد مهاجرت دائم به این کشور را دارید می توانید روش های تحصیل در ژاپن و کار در ژاپن را نیز امتحان کنید. ویزاپلاس از موسسه های برتر در زمینه حقوق بین الملل است و توانسته است سابقه درخشانی را برای خود رقم بزند.

 

 

نوشتن دیدگاه