مشاوره رایگان: 02122110460
ویزای شینگن تضمینی

ویزای شینگن تضمینی زمانی به وجود آمد که دریافت و اقدام برای ویزای شینگن طولانی و طاقت فرسا بود. اگر مدارک شخص متقاضی مورد پذیرش کنسولگری و یا سفارت نباشد، به اصطلاح تقاضای او ریجکت و یا رد می شود. باید توجه کنید که آژانس های زیادی از ویزای شینگن تضمینی برای تبلیغات کار خود استفاده می کنند و نهایتا تضمین خاصی برای پذیرش قطعی متقاضی در نظر گرفته نمی شود.
ویزای شینگن تضمینی به این معناست که موسسه مورد نظر تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا احتمال ریجکت شدن متقاضی کاهش پیدا کند و درصد پذیرش او بالا برود. در صورتی که موسسه ای اعلام کند که به شما ویزای تضمینی شینگن می دهد می بایست صد در صد تضمین کند که ویزای شما با توجه به هزینه ای که دریافت می کند، آماده خواهد شد. در صورتی که ویزای دریافتی شما با مشکل مواجه شد و یا ریجکت شد طبق قانون شما می توانید برای پس گرفتن هزینه تان اقدام کنید. به همین جهت است که امضا کردن یک قرار داد قانونی اهمیتی ویژه ای خواهد داشت.

قیمت ویزای شینگن

قیمت ویزای شینگن

قیمت ویزای شینگن برای بررگسالان متفاوت است. اقامت کوتاه مدت و اقامت بلند مدت هزینه های متفاوتی به دنبال خواهد داشت. مبلغ تعیین شده برای قیمت ویزای شینگن هنگام ثبت درخواست توسط سفارت دریافت می شود. هزینه ویزای شینگن در صورتی که متقاضی دارای سن 6 تا 12 سال باشد و یا در صورتی که دارای ملیت های روسی، اوکراینی، گرجستانی و یا کوزوویی باشدف کمتر خواهد بود. در شرایط زیر قیمت ویزای شینگن رایگان خواهد بود:

  • کودکان دارای سن زیر 6 سال
  • کسانی که دارای پاسپورت رسمی هستند و ویزای کاری دارند.
  • دانش آموز و یا دانشجویانی که اردوی آموزشی دارند.
  • محققانی که برای انجام تحقیقات سفر می کنند.

از آن جایی که هزینه ویزای شینگن تضمینی زیاد است ضروری است که قبل از هر اقدامی با آگاهی کامل نسبت به دریافت این ویزا اقدام کنید. قیمت ویزای تضمینی شینگن با توجه به توافقات میان مسافر و عامل ویزای تضمینی شینگن تعیین می شود. 

 

ویزای شینگن تضمینی بدون مدارک

ویزای شینگن تضمینی بدون مدارک برای کسانی مناسب است که برای سفر خود عجله دارند. البته مراقب باشید که در این مسیر گرفتار افراد سودجو نشوید. متقاضیان عزیز توجه داشته باشید که هیچ ارتباط خارج از سیستم سفارت وجود نداشته باشد و اگر موسسه ای به شما اعلام کرد که به دلیل داشتن ارتباطات خاص با سفارت می تواند برای ویزای شینگن فوری شما اقدام کند باور نکنید. این موضوع به این معنا نیست که ویزای شینگن تضمینی بدون مدارک امکان پذیر نیست زیرا بعضی مواقع به علت خلوت بودن سفارت ها می توان به صورت فوری اقدام کرد. برای اطلاع از شرایط دریافت ویزای شینگن تضمینی بدون مدارک با کارشناسان ویزا پلاس در تماس باشید.

ویزای شینگن تضمینی بدون پیش پرداخت

ویزای شینگن تضمینی بدون پیش پرداخت یکی دیگر از خدماتی است که توسط ویزاپلاس به متقاضیان ارائه می شود. کسانی که به دنبال دریافت ویزای شنگن هستند می بایست هزینه ای را به دلار و یا یورو پرداخت کنند. این هزینه با توجه به کشور انتخابی شما متفاوت است. کسانی که دارای سن بالای 80 سال هستند از پرداخت هزینه معاف خواهد بود.

 

 

نوشتن دیدگاه

 

مطالب این صفحه صرفا جهت اطلاع رسانی است. ویزاپلاس هیچ اقدامی در این خصوص ندارد.