مشاوره رایگان: 02122110460
ویزای توریستی انگلستان

ویزای توریستی انگلستان یکی از محبوب ترین ویزاهای این کشور می باشد. این ویزا برای گشت و گذار، دیدن اقوام و به طور کلی سفر کوتاه مدت به کشور انگلستان در نظر گرفته شده است. نکته ای که در اخذ ویزای توریستی انگلستان وجود دارد این است که متقاضی بتواند در طول فرآیند درخواست ویزا، برنامه و سفر خود را به طور کامل و واضح برای افسر مهاجرت شرح دهد. این ویزا معمولا به صورت شش ماهه صادر می شود. ویزای توریستی انگلستان از آن جهت می تواند برای افراد زیادی جذاب باشد که شما با دریافت ویزای انگلیس اجازه ورود به انگلستان، ایرلند، اسکاتلند و ولز را خواهید داشت.

ویزای انگلیس از ویزاهای قدرتمندی محسوب می شود که بر اساس هدف سفر به چند نوع متفاوت تقسیم می شود و به پاسپورت دارنده اعتبار و وزنی اختصاص داده می شود. نکته جالب توجه دیگری که وجود دارد این است که از هر 6 نفر یک نفر متقاضی دریافت ویزای کار انگلستان است. انگلستان کشوری است با خلاقیت های بی پایان که دارای دورنمایی بسیار جذاب برای کار، تحصیل و زندگی است.

ویزای توریستی انگلستان تضمینی

ویزای توریستی انگلستان تضمینی به دو دسته ویزای سینگل و ویزای مولتی تقسیم می شود. ویزای سینگل برای افرادی مناسب است که قصد سفر های پی در پی به انگلستان را ندارند و با یک بار ورود به کشور انگلستان به اهداف خود دست پیدا می کنند. با توجه به هدف سفر و متقاضیان اعتبار ویزای سینگل می تواند کمتر از 6 ماه باشد. ویزای مولتی مخصوص کسانی است که نیاز دارند به دفعات مشخص وارد خاک بریتانیا شوند و دوباره از این کشور خارج شوند. این ویزا معمولا برای تاجران و صاحبان کسب و کار صادر می شود. ویزای مولتی به دارندگان این ویزا امکان می دهد تا زمانی که این ویزا اعتبار دارد به انگلستان سفر کنند. ویزای مولتی متداول تر است. این ویزا به دلیل نداشتن محدودیت در تعداد ورود و خروخ به کشور انگلستان مزیتی بیشتر از ویزای سینگل دارد. در صورت وجود هر گونه ابهام در زمینه شرایط و هزینه ثبت شرکت در انگلستان و سایر کشورهای اروپایی با مشاورین ویزاپلاس در ارتباط باشید.

ویزای توریستی انگلستان تضمینی

ویزای توریستی انگلیس چند روزه است

ویزای توریستی انگلیس چند روزه است؟ این سوال مطمئنا برای تمام افرادی که متقاضی ویزای توریستی انگلستان هستند پیش آمده است. با توجه به اینکه ویزای مورد نیاز شما ویزای سینگل یا مولتی است این مدت زمان متغییر است. مدت زمان ویزای توریستی انگلستان تضمینی می تواند 6 ماهه، 2 ساله، 5 ساله، 10 ساله باشد. شما برای دریافت ویزای توریستی انگلستان می بایست مدارک و شرایط زیر را دارا باشید:

  • اصل پاسپورت
  • دو قطعه عکس
  • تمکن مالی
  • پرینت 3 ماهه حساب بانکی
  • ترجمه سند ملکی
  • ترجمه مدارک شغلی و بیمه تامین اجتماعی
  • ترجمه شناسنامه و مدارک ازدواج

 

 

نوشتن دیدگاه