مشاوره رایگان: 02122110460

ویزای توریستی آمریکا برای هر شخص غیر آمریکایی که به دنبال اقامت موقت در این کشور است، ضروری است. ویزای توریستی آمریکا یا ویزای بازدید کننده به اقامت موقت و غیر دائم گفته می شود که برای اهداف کسب و کار (B1)، اهداف گردشگری (B2) و یا ترکیب این دو هدف صادر می شود. در مورد ویزای کسب و کار (B1) شما می توانید از همکاران خود در آمریکا بازدید کنید، در کنفرانس های علمی و آموزشی شرکت کنید و یا ملک خرید و فروش کنید و قرارداد ببندید.
همچنین با داشتن ویزای توریستی آمریکا (B2)، شما می توانید با اهداف گردشگری، گذراندن تعطیلات، دیدار با دوستان، مسائل مربوط به پزشکی، شرکت در رویداد های اجتماعی، شرکت در مسابقات موسیقی، شرکت در مسابقات ورزشی و یا دوره های مطالعاتی به کشور آمریکا سفر کنید.

ویزای توریستی آمریکا تضمینی

ویزای توریستی آمریکا تضمینی پس از ارائه مدارک متعددی امکان پذیر خواهد شد. در حالت کلی شخص متقاضی می بایست سفارت کشور مورد نظر را متقاعد کند که پس از ورود به این کشور مورد نظر به طور حتم به کشور خود باز خواهد گشت. ویزای توریستی آمریکا تضمینی به دو صورت کلی ارائه می شود: ویزای توریستی B1 و B2. نوع ویزای شما به هدف شما از مسافرت برمی گردد. ویزای B1 همانطور که گفته شد برای کسانی که به صورت موقت و با اهداف تجاری به آمریکا مسافرت می کنند مناسب است. ویزای B2 برای کسانی که با اهداف موقت و با هدف سفر، گردش، تفریح، معالجات پزشکی و یا بازدید از خانواده به کشور آمریکا سفر می کنند مناسب است. ویزای توریستی برای کسانی که قصد تحصیل یا کار در آمریکا را دارند مناسب نیست.

ویزای توریستی آمریکا تضمینی

ویزای توریستی آمریکا با دعوت نامه

ویزای توریستی آمریکا با دعوت نامه یکی از روش های دریافت ویزای آمریکا می باشد. اگر قصد ارسال دعوتنامه برای کسی را دارید باید از شرایطی برخوردار باشید. همچنین فردی که از او برای حضور در آمریکا نیز دعوت می شود باید شرایط حداقلی را دارا باشد تا از سمت کنسولگری برای او ویزا صادر شود. در صورتی که شخص میزبان کمتر از یک سال است که در آمریکا حضور دارد نمی توان انتظار داشت که با درخواست او برای ارسال دعوت نامه موافقت شود. در صورتی که فرد میزبان تک فرزند باشد قوانین دعوتنامه های آمریکا سخت گیرانه تر عمل می کند. در صورتی که والدین هیچگاه به کشور های اروپایی و یا آمریکا سفر نکرده باشند روند کار به کندی انجام خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت دعوتنامه آمریکا

  • پاسپورت مهمان با اعتبار بیشتر از سه ماه
  • شناسنامه شخص مهمان
  • دو قطعه عکس دارای پس زمینه سفید
  • گواهی اشتغال به کار مهمان
  • ارائه گواهی بازنشتگی برای افراد بازنشسته
  • مدارک شناسایی میزبان
  • فرم دعوتنامه میزبان
  • مدارک حساب بانکی شخص میزبان

ویزای توریستی آمریکا چند روزه است

 ویزای توریستی آمریکا چند روزه است یکی از سوالاتی است که شاید ذهن شما را نیز درگیر کرده باشد. تعداد روز های ویزای توریستی به مدت زمان سفر شما بستگی دارد. نکته قابل توجه دیگری که وجود دارد این است که هزینه های شهر های آمریکا با هم متفاوت است. به همین جهت مقصد شما تاثیر بسزایی در هزینه های شما خواهد داشت.

 

ویزا پلاس به اطلاع شما هموطنان عزیز می رساند اخذ ویزای توریستی آمریکا در حال حاضر به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد. مراقب افراد سودجو باشید.

 

 

نوشتن دیدگاه