مشاوره رایگان: 02122110460
ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی استرالیا دارای انواع متفاوتی است. در صورتی که شما به دنبال دریافت ویزای توریستی استرالیا هستید ویزاپلاس ویزای توریستی ۶۰۰ استرالیا را به شما پیشنهاد می دهد. وزارت خارجه استرالیا دارای یک سری قوانین و شرایط برای اعطای ویزای توریستی است. در صورتی که فرد متقاضی این شرایط را نداشته باشد، بدون شک درخواست او رد خواهد شد. از جمله شرایط اخذ ویزای توریستی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
متقاضی ویزای توریستی استرالیا می بایست دارای تاریخچه متناسب با منابع مالی خود داشته باشد. منظور از تاریخچه سفر در ویزای توریستی، ویزای شینگن نیست و هر سفر خارجی یک تاریخچه سفر برای شما محسوب می شود.
در صورتی که متقاضی ویزای توریستی استرالیا دعوت نامه داشته باشد، شانس بیشتری برای گرفتن ویزای توریستی استرالیا خواهد داشت. دعوت نامه ارسال شده اگر از سمت بستگان متقاضی ارسال شود دارای اعتبار بیشتری خواهد بود.
متقاضی باید دارای تمکن مالی برای تعداد روز های اقامت خود در کشور استرالیا باشد. منظور از تمکن مالی توانایی پرداخت مبالغ اعلام شده برای اقامت در این کشور است.

ويزاي توريستي استراليا تضميني

ويزای توريستی استراليا تضمينی در کشور ایران تنها به صورت آنلاین و از طریق سایت رسمی دولت استرالیا انجام می شود. به این ترتیب در فرایند تعیین وقت سفارت، مصاحبه های حضوری و جمع آوری اطلاعات بیومتریک برای دریافت ویزای توریستی در ایران وجود نخواهد داشت. به همین جهت کافیست تا برای ثبت درخواست ويزاي توريستي استراليا مراحل زیر را در سایت رسمی دولت استرالیا انجام دهید.
ابتدا در وب سایت رسمی دولت استرالیا یک حساب کاربری به نام برای خود ایجاد کنید سپس در حساب کاربری تان لاگین شوید، فرم درخواست را مطالعه کنید و پس از تکمیل کردن پرینت بگیرید. در گام بعدی پس از وارد کردن اطلاعاتتان مدراک مورد نیاز را پیوست کنید. پس از حصول اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده، اطلاعات را ارسال کنید.

ويزاي توريستي استراليا تضميني

تبدیل ویزای توریستی استرالیا به اقامت

تبدیل ویزای توریستی استرالیا به اقامت یکی از سوال هایی است که برای اکثر متقاضیان پیش آمده است. برای اطلاع از این مورد می توانید با کارشناسان ویزاپلاس در تماس باشید. هزینه هایی که در فرایند اخذ ویزای توریستی استرالیا شامل حال شما می شود زیاد نیست و در صورتی که ویزا رد شود دیگر بازگردانده نمی شود. در صورتی که از این فرایند اطلاعات کامل و دقیق ندارید بهتر است از طریق وکیل اقدام کنید. زمان انجام فرایند ویزای توریستی استرالیا خیلی طولانی نیست و نهایتا تا یک ماه انجام می شود.

شرایط ویزای توریستی استرالیا

شرایط ویزای توریستی استرالیا به تمام شرایطی گفته می شود که برای اخذ ویزای توریستی استرالیا الزامی است. در صورتی که شرایطی که در ادامه ذکر خواهد شد را دارا باشید می توانید متناسب با نیاز خود یکی از انواع ویزای توریستی را انتخاب کنید و از دولت استرالیا به صورت آنلاین درخواست ویزا کنید.

  • متقاضی در 5 سال گذشته برای اقامت دائم درخواست ارسال نکرده باشد.
  • شخص دارای بدهی به کشور استرالیا نباشد.
  • متقاضی دارای سابقه کیفری نباشد و درصورتی که درخواست خود را برای سفارت استرالیا ارسال کرده باشد از آزمایشات پزشکی و شخصیتی موفق خارج شود.
  • مدارک مورد نظر برای ارسال ویزا را ارائه دهد.
  • متقاضی می بایست توانایی اثبات وابستگی داشتن به خانواده را داشته باشد، دارای روابط قوی برای بازگشت به کشور باشد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه