مشاوره رایگان: 02122110460

کانادا

کانادا واژه‌ای به معنای دهکده یا سرپناه است. کانادا دومین کشور پهناور جهان از نظر مجموع مساحت و چهارمین کشور پهناور جهان از نظر مساحت خشکی است. کشوری در شمال قاره‌ آمریکای شمالی که ده استان و سه قلمرو را شامل می‌شود. این کشور از جمله‌ معدود کشورهایی است که از سه طرف به اقیانوس‌های متفاوت منتهی شده است؛ ازشمال به اقیانوس منجمد شمالی، از شرق به اقیانوس اطلس، از غرب به اقیانوس آرام. این کشور از جنوب با کشور آمریکا هم مرز است. کانادا از نظر شرایط زبانی، جغرافیایی و اقتصادی به شدت تحت تاثیر کشور آمریکا قرار دارد. استان‌ها در کل استقلال زیادی از دولت مرکزی دارند، اما، درجه این آزادی عمل در نزد قلمروها کمتر است. مهم‌ترین استان از لحاظ اقتصادی و سیاسی، استان آنتاریو می‌باشد که شهرهای تورنتو و اتاوا در آن قرار دارد.

کانادا کشوری است که به واسطه عوامل متعددی از جمله، اماکن تاریخی، جاذبه‌های شهری و تفریحی، فرهنگ مردم و پیشینه اجتماعی و فرهنگی مقصد جذابی برای مهاجران است. سیاست جاری دولت در پذیرش مهاجران کارآمد و متخصص منجر به پیدا کردن شغل‌ و دستیابی به سطح استاندارد زندگی در بازه زمانی نسبتا کوتاه شده است. کانادا رتبه اول کیفیت زندگی در سال 2017 بین 80 کشور جهان را بر اساس شاخص‌های مختلفی از قبیل شهروندی، فرهنگی، کارآفرینی، مهاجرتی، تجاری، بازار کسب و کار، سیاسی و نظامی، ثبات اقتصادی، برابری درآمد، سیاست پایدار، امنیت و بهداشت عمومی کسب کرده است. واحد پول رایج کانادا، دلار با علامت اختصاری $C و کد الفبایی CAD می‌باشد.


زبان

کانادا دارای دو زبان اصلی رسمی است، زبان انگلیسی و زبان فرانسه. دولت کانادا در ژوئیه سال 1969، رسما خود را یک کشور دو زبانه معرفی کرد. انگلیسی زبانها و فرانسوی زبانها، جایگاه برابری در پارلمان، دادگاه های فدرال و در تمامی نهادهای فدرال دارند. زبان فرانسه، زبان رسمی استان کبک است. در استان‌های کبک، نانووات و نیوبرانزویک جمعیت انگلیسی زبان جزو اقلیت بوده و زبان فرانسوی، زبان غالب شهروندان این استانها است. کشور کانادا یکی از چند فرهنگی‌ترین کشورهای جهان است که همین امر موجب شده تا بسیاری از کانادایی‌ها به بیش از یک زبان صحبت کنند. زبان‌های غیر رسمی دیگری نیز در این کشور تکلم می‌شوند. از این جمله می توان به زبان ماندارین، زبان کانتونی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی و زبان پنجابی اشاره کردکه کلا 6.2% کاربرد دارند.


مردم

کانادا، ملتی با گوناگونی قومیت است. این کشور دارای 34 گروه قومی مختلف است. ساکنین اولیه آمریکای شمالی را اب‌اوریجنال (Aboriginal) می نامند. این مردم ساکنین اولیه کشور کانادا هستند که در حال حاضر 4.3% از مردم این کشور را تشکیل می دهند. اقوام اینو‌ویت‌ها از دیگر انواع بومیان کانادا هستند که بیشتر در شمال کانادا سکونت دارند. اینو‌ویت‌ها را بیشتر با نام اسکیموها می‌شناسیم. اقوام می‌تیس نیز از دیگر بومیان کانادا هستند که شامل نژادهای فرانسوی و سرخ پوستان هستند. سیاه پوستان ساکن کانادا 2.9% از مردم این کشور را تشکیل داده اند. نژاد سیاه پوستان کانادا بیشتر از طریق مهاجرینی که از آفریقا مهاجرت کرده اند، گسترش یافته است. با توجه به استعمار فرانسه و انگلیس در سالیان گذشته، بیش از 76 درصد نژاد مردم کانادا، اروپایی است. 14 درصد مردم کانادا نژادی آسیایی دارند. افزایش این درصد با توجه به ورود و مهاجرت روزافزون آسیایی‌ها به کانادا برای زندگی بهتر دور از ذهن نیست. محدودیت‌های قانونی در مورد مهاجرت، در دهه 1960 اصلاح شد و درب‌های کشور کانادا پس از آن به روی مهاجران از تمام نقاط جهان گشوده شد. از این رو جمعیت کانادا به طور مداوم افزایش یافته است، تا جایی که تقریبا هر 40 سال دو برابر می‌شود.


اقتصاد

کانادا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان محسوب می‌شود و اقتصاد آن از تنوع و گوناگونی فراوانی برخوردار است. کانادا در بین 10 کشور اول تولیدکننده دنیا قرار دارد. بیشترین شرکت‌های تولیدی کانادا در 2 استان کبک و انتاریو قرار دارند. کانادا سومین کشور غنی جهان از نظر دارا بودن منابع طبیعی است. در دهه‌های گذشته، پس از گذراندن دوره‌ای از پر فراز و نشیب، اقتصاد این کشور به‌ سرعت پیشرفت کرد و نرخ بیکاری پایین آمد و دولت بزرگ آن کوچک شد و به دولت فدرال بدل شد. امروزه سیستم اقتصادی این کشور بر پایه بازار، الگوی تولید و استانداردهای زندگی بسیار شبیه به اقتصاد ایالات متحده است. از آنجایی که کانادا در میان 10 کشور اول صنعتی جهان قرارگرفته است، اقتصاد کانادا دیگر به‌ صورت انحصاری وابسته به منابع طبیعی نمی‌باشد و از طریق نوآوری و فن‌آوری رو به رشد است. اقتصاد این کشور به صورت فزاینده‌ای متنوع و بر اساس دانش روز است. کانادا یکی از معدودترین کشورهای پیشرفته‌ای است که صادرکننده انرژی خالص در جهان است. کانادا دارای ذخایر وسیعی از گاز طبیعی در سواحل شرق و منابع بزرگ نفت و گاز در آلبرتا، بریتیش کلمبیا و ساسکاچوان است. در منطقه وسیع آتاباسکا تار سندز، منابع نفت و گاز فراوانی است که با استخراج آن‌‌ها کانادا به دومین کشور دارای ذخایر نفت و گاز در جهان بعد از عربستان سعودی تبدیل شده ‌است. دو صنعت نفت خام و چوب‌ بری هم در این کشور جزو مهم‌‌ترین صنایع به حساب می‌آید. کانادا بزرگ‌ترین تولید کننده اورانیوم و روی و بسیاری از محصولات منابع طبیعی مثل طلا، نیکل، آلومینیوم و سرب است.

این کشور همچنین یکی از عرضه کنندگان اصلی محصولات کشاورزی است که منطقه استپ آن، یکی از مهم‌ترین عرضه کنندگان غلات مثل گندم و انواع دیگر در دنیاست. تولید ناخالص داخلی در این کشور 1266 میلیارد دلار است. 17 میلیون و 95 هزار نفر، نیروی کار این کشور را تشکیل می‌دهند. نرخ بیکاری در این کشور 6 درصد است. 10.8% از مردم این کشور زیر خط فقر زندگی می‌کنند. در سال گذشته نرخ تورم در این کشور 2.1 درصد بود. کانادا وابستگی بالایی به بخش تجارت بین‌المللی خصوصا تجارت با ایالات متحده دارد. محصولات صادراتی این کشور شامل وسایل نقلیه موتوری و قطعات، ماشین‌آلات صنعتی، هواپیما، تجهیزات ارتباطی، مواد شیمیایی، پلاستیک، کود، الوار و چوب، نفت خام، گاز طبیعی، الکتریسیته و آلومینیوم است که به کشورهای آمریکا، انگلیس و ژاپن صادر می‌شود. محصولات وارداتی این کشور شامل ماشین‌آلات و تجهیزات، وسایل نقلیه موتوری و قطعات، مواد شیمیایی، الکتریسیته و کالاهای مصرفی است که از کشورهای آمریکا، چین و مکزیک وارد می‌شود.


آب و هوا

کانادا کشوری چهار فصل است. پاییز و بهار فصول کوتاهی هستند و باران زیادی می‌بارد. در ماه دسامبر، جنوب کانادا هشت ساعت روز است، در حالی که مناطق شمالی کاملا تاریک است. موقعیت مناطق، بویژه فاصله از اقیانوس‌ها، بر آب و هوا تاثیر می‌گذارد. آب و هوای کانادا روی هم رفته سرد و در بیشتر جاها قطبی است و می‌توان گفت کانادا جزو یکی از سردترین کشورهای جهان است. بارش برف از دسامبر تا مارس ادامه دارد و حتی گاهی تا آوریل روی زمین می‌ماند. البته آب و هوا در بخش جنوب غربی، جایی که شهر ونکوور و جزیره ونکوور از استان بریتیش کلمبیا در آن قرار دارند، معتدل است. گرمترین نقاط کانادا، ویندسور در آنتاریو و دیگری ویکتوریا در بریتیش کلمبیا است. از ماه ژوئن تا سپتامبر هوا گرم می شود. دمای هوای روز بین 20 تا 30 درجه سانتیگراد است. تابستان در جنوب آنتاریو و کبک، اغلب شرجی است. کانادا رتبه سوم پاک‌ترین هوا را دارد که پس از استونی و جزیره ماری تیوس در شرق ماداگاسکار دارای پاک‌ترین هوا است.


گردشگری

صنعت گردشگری کانادا به شدت تحت تاثیر طبیعت سرسبز آن قرار دارد. طبیعت فوق العاده زیبای این کشور در تمام نقاط آن، هر ساله گردشگران زیادی را به این کشور فرا می خواند. چشم اندازی که کانادا در آینده برای گسترش صنعت توریسم و گردشگری خود دارد، شامل دو برنامه اصلی جذب سرمایه گذار و توسعه مکان های تفریحی و گردشگری در این کشور است. طی شش ماه اول سال 2019، بر اساس مخارج سنگین توریسم در کالاها و خدمات، سهم کانادایی‌ها (3.6%) و سهم خارجی‌ها (3.9%) بوده است. درآمد توریسم در کانادا 3.6% نسبت به سال قبل افزایش یافته است. رشد گردشگری و افزایش تقاضا برای ارائه خدمات گردشگری در سال 2019 به طور تقریبی حدود 740 هزار شغل ایجاد کرده است که این میزان نسبت به سال قبل 1.2% رشد داشته است. مناظر بسیار زیبا و مکان‌های دیدنی از جاذبه‌های منحصر به فرد کانادا است. از سواحل زیبا گرفته تا شهرهای پر جنب و جوش و فرهنگ غنی و شگفتی‌های طبیعی باور نکردنی، همه و همه از زیبایی‌های خاص کانادا است. از مشهورترین جاذبه‌های توریستی کانادا به این موارد می‌توان اشاره کرد:
آبشار نیاگارا، پارک ملی بنف، کوه‌های راکی، برج سی ان تورنتو، کبک تاریخی، ویستلر، پارلمان اتاوا، موزه‌ ملی تاریخی سیگنال هیل، بافت تاریخی مونترال، خرس‌های قطبی در مانیتوبا، خلیج فندی، بندر ویکتوریا، پارک ملی گرس مورن، پارک استنلی ونکوور، جشنواره کلگری، پارک آسینیبون در وینیپگ، پارک بیکون هیل در ویکتوریا، پارک پیپی در منطقه اکتشافی سینت جان، پارک ایالتی فیش کریک در کلگری


مذهب

دین مردم کانادا طیف وسیعی از گروه‌ها و باورها را شامل می شود. منشور حقوق و آزادی‌های کانادایی به خدا اشاره می‌کند و پادشاه دارای عنوان "مدافع ایمان" است، با این وجود، کانادا هیچ مذهب رسمی ندارد و حمایت از پلورالیسم مذهبی و آزادی مذهب بخش مهمی از فرهنگ سیاسی کانادا است. جامعه کانادایی، بازتابی عالی از گشایش، تنوع و تحمل است که به درک ایمان و معنویت فرد باز می‌گردد. درکشور کانادا، پیچیدگی و تنوع ادیان نشان دهنده آزادی ادیان است. مسیحیت بزرگترین دین در کانادا است، زیرا کاتولیک‌های رومی بیشترین پیروان آن هستند. مسیحیان 67.3% جمعیت را تشکیل می‌دهند و پس از آن افرادی که هیچ مذهبی ندارند 23.9% از کل جمعیت کانادا را تشکیل می‌دهند. اسلام دومین دین بزرگ در کانادا است که3.2 درصد از مردم کانادا را شامل می‌شود. سومین جمعیت ادیان در کانادا سیک‌ها هستند که تعدادشان رو به افزایش نیز هست. گرچه بسیاری از شهروندان کانادایی ادعا می‌کنند که مسیحی هستند، با این حال، ادیان دیگر هنوز در حال افزایش جمعیت در کانادا هستند. افزایش مهاجرت از آسیا، آفریقا و خاورمیانه به رشد چشمگیر جوامع مسلمان، بودایی، سیک و هندو در داخل کانادا کمک کرده است.


سیاست

این کشور توسط دولت‌های مستقل از هم اداره می‌شود، که در مجموع زیر پوشش دولت فدرال قرار گرفته‌اند. حکومت کانادا یک دموکراسی پارلمانی فدرال و یک پادشاهی مشروطه است که در حال حاضر ملکه الیزابت دوم رهبر کشور است. ساختار حکومت کانادا از پادشاه یا ملکه بریتانیای کبیر، دولت فدرال، دو مجلس سنا و عوام، دولت‌های ایالتی و فرماندار کل که به عنوان نماینده ملکه الیزابت ایفای نقش می‌کند، تشکیل شده ‌است. رأی دهندگان کانادا و شهروندان نیز در قاعده این هرم قرار می‌گیرند. پایتخت سیاسی کانادا شهر اتاوا است، محلی که در آن مجلس فدرال کشور و خانه فرماندار کل قرار دارد. فرماندار کل یک کانادایی است که به صورت تشریفاتی رهبر مملکت است و به عنوان نماینده ملکه الیزابت دوم در کانادا خدمت می‌کند. رئیس دولت، نخست‌وزیر است که معمولا از میان اعضای حزب پیروز در پارلمان انتخاب می‌شود. دوره نخست‌ وزیری در این کشور پنج ساله است. مجلس سنا در این کشور 105 کرسی دارد که نمایندگان آن را فرماندار کل انتخاب می‌کند و تا رسیدن به سن 75 سالگی در آن عضویت دارند. پارلمان این کشور 308 کرسی دارد که نمایندگان آن با رای مردم برای دوره‌ای پنج ساله انتخاب می‌شوند.


هزینه زندگی در کانادا

هزینه زندگی در کانادا اصولا مرتبط با سبک زندگی افراد است که تا حد زیادی به محل اقامت فرد در استان، ناحیه و منطقه مورد نظر وی بستگی دارد. عمده ترین هزینه زندگی در کانادا هزینه اجاره خانه می باشد. مبلغ اجاره با توجه به موقعیت خانه و همچنین امکانات رفاهی موجود در خانه می تواند بسیار متفاوت باشد. اخیرا تورنتو و ونکوور گران‌ترین شهرها برای زندگی در کانادا نام گرفته‌اند. از این رو بنابر آمار شرکت وام مسکن کانادا CMHC، میانگین اجاره یک آپارتمان دو خوابه در تورنتو معادل 1327 دلار کانادا است. برخلاف شهر تورنتو، اتاوا و سایر شهرهای انتاریو و استان کبک گزینه‌های اقتصادی‌تری به شمار می‌روند. در مجموع، زندگی اقتصادی و مجردی در تورنتو 1000 دلار هزینه دارد و برای افرادی که از امکانات بیشتری استفاده می‌کنند و کمی ولخرج هستند هزینه‌ زندگی در کانادا چیزی در حدود 3000 دلار در ماه خواهد بود.عمده‌ترین هزینه‌های زندگی در کانادا شامل موارد ذیل است:

عمده‌ترین هزینه‌های زندگی در کانادا شامل موارد ذیل است:

 • هزینه آپارتمان یک اتاق خواب در مرکز شهر بین 800 تا 1800 دلار
 • هزینه آپارتمان یک اتاق خواب خارج از مرکز شهر بین 700 تا 1500 دلار
 • هزینه آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر حدود 1300 تا 3000 دلار
 • هزینه آپارتمان سه اتاق خواب در خارج از مرکز شهر حدود 1100 تا 2500 دلار
 • هزینه غذا به طور متوسط ماهیانه 170 تا 200 دلار
 • هزینه پوشاک حدودا بین 100 تا 150 دلار
 • هزینه بلیط حمل و نقل نامحدود ماهیانه 35 دلار
 • هزینه اینترنت 50 دلار
 • هزینه خدمات شامل برق، گرمایش، خنک کننده، آب و زباله برای 85متر آپارتمان 50 دلار
 • هزینه ماهانه باشگاه ورزشی برای یک بزرگسال 40 دلار
 • هزینه مهد کودک خصوصی مراقبت تمام روز، برای هر کودک ماهیانه 1017 دلار
 • هزینه حق بیمه 120 دلار (که البته همه افراد تحت تکفل فرد، مشمول پوشش این بیمه می شوند)

مزایای کشور کانادا

کانادا از جمله بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت طبق آمار جهانی به شمار می رود و سالانه افراد زیادی این کشور را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب می نمایند. راه های مهاجرت به کانادا را می توان در چند دسته اصلی قرار داد. خیلی از افراد به دنبال آسان ترین و مطمئن ترین راه مهاجرت و اقامت در کانادا هستند. برای رسیدن به این هدف باید روش های مهاجرت به این کشور را بشناسید و متناسب ترین روش را با توجه به شرایط خود انتخاب نمایید. این دسته بندی شامل مهاجرت از طریق کار، تحصیل، خود اشتغالی، اسپانسرشیپ، استارت آپ، کارآفرینی و سرمایه گذاری می باشد.

 

مزایای شهروندی و تابعیت کانادا

 • زندگی و کار در کشوری امن و سطح بالای رفاه اجتماعی
 • امکان راه اندازی تجارت جدید در کشور
 • حق تحصیل رایگان در کلیه مدارس دولتی
 • داشتن حق رأی و شرکت در انتخابات این کشور
 • سفر به 172 کشور بدون نیاز به ویزا
 • امکان زندگی در آمریکا به مدت 6 ماه بدون ویزا
 • برخورداری به بیمه درمان رایگان

مزایای اقامت دائم کانادا

 • حق کار، تحصیل و زندگی بدون محدودیت در کانادا
 • برخورداری از حقوق شهروندی کانادا
 • امکان کسب شهروندی کانادا پس از 3 سال
 • دسترسی آسان به نظام بانکی
 • سفر بدون ویزا به بسیاری از کشورها مانند کره جنوبی و مکزیک و انگلستان
 • زندگی و کار در کشوری با امکانات بسیار
 • تحصیل ارزان در کانادا
 • داشتن بیمه درمان
 • امکان اخذ اقامت دائم برای اعضای خانواده و والدین

مزایای اقامت موقت کانادا

 • امکان زندگی و کار در هر منطقه از کانادا
 • تحصیل رایگان در مقاطع ابتدایی و متوسطه در مدارس دولتی کشور
 • دسترسی به بیمه درمانی
 • امکان کسب اقامت دائم پس از 5 سال

 

ویزا پلاس با در اختیار داشتن برترین وکلا مفتخر است شما را در کلیه مراحل اخذ اقامت کانادا یاری و همراهی نماید.

 • اقامت کانادا

  اقامت کانادا

  کانادا، کشوری واقع در شمال قاره آمریکا، یکی از پهناورترین کشورهای جهان است که در بلندترین مرز زمینی جهان با کشور آمریکا مشترک است. کانادا

  ...
 • ویزای سرمایه گذاری کانادا

  ویزای سرمایه گذاری کانادا

  کانادا کشوری در شمال قاره آمریکا است که به صورت فدرال اداره می شود و از جمله کشورهای ثروتمند جهان به شمار می آید که دارای اقتصادی پویا و

  ...
 • ویزای سرمایه گذاری کبک کانادا

  ویزای سرمایه گذاری کبک کانادا

  کبک یکی از استان‌ های کانادا است. مرکز آن شهر کبک و بزرگ ‌ترین شهر آن مونترال است. سرزمین کبک آمیزه‌ ای از جغرافیای متنوع است. این سرزمین

  ...
 • خرید ملک در کانادا

  خرید ملک در کانادا

  کانادا در بخش شمالی قاره آمریکای شمالی واقع شده و یکی از بزرگ ترین کشورهای جهان محسوب می شود. پایتخت این کشور اتاوا نام دارد و از شهرهای

  ...
 • ویزای استارت آپ کانادا

  ویزای استارت آپ کانادا

  ویزای استارت آپ کانادا یکی از روش های دریافت اقامت کانادا می باشد و به کسانی که توانایی راه اندازی شرکت های خلاق و استارت آپی را داشته

  ...
 • اکسپرس انتری کانادا

  اکسپرس انتری کانادا

  کشور کانادا یکی از پر متقاضی ترین و برترین مقاصد مهاجرت در جهان می باشد. با توجه به این که کانادا کشور مهاجر پذیریست و به عنوان برترین

  ...
 • خود اشتغالی کانادا

  خود اشتغالی کانادا

  سیستم مهاجرت کانادا پذیرای فرهنگ‌های مختلف است. قانون مهاجرت کانادا یکی از اهداف این قانون را توسعه و تقویت بافت اجتماعی و فرهنگی جامعه

  ...
 • ویزای کار کانادا

  ویزای کار کانادا

  کشور کانادا که در قاره آمریکای شمالی واقع شده و دومین کشور بزرگ و پهناور دنیا پس از روسیه محسوب می‌شود که حدود دو پنجم قاره آمریکای شمالی

  ...
 • اقامت کاری کانادا (Job offer)

  اقامت کاری کانادا (Job offer)

  مانند بسیاری از کشورهای دنیا، سیستم پیشنهاد شغلی در کانادا نیز پا برجا می باشد و در صورتی‌ که فرد از یک کارفرما و یا موسسه در این کشور

  ...
 • کارآفرینی کانادا

  کارآفرینی کانادا

  کانادا کشور وسیعی است که در شمال قاره آمریکا قرار گرفته، از چندین قلمرو و ایالت تشکیل شده و با ایالات متحده آمریکا نیز بیشترین مرز مشترک

  ...
 • برنامه های استانی کانادا

  برنامه های استانی کانادا

  برنامه‌ مهاجرت استانی کانادا در واقع یکی از زیر شاخه ‌های اکسپرس اینتری به ‌شمار می‌آید و به متقاضیان این فرصت را می ‌دهد تا بر اساس تخصص

  ...
 • تمکن مالی کانادا

  تمکن مالی کانادا

  اقامت و مهاجرت از روش خود حمایتی یا تمکن مالی امروزه یکی از مطلوب ترین و آسان ترین روش های مهاجرتی در سراسر جهان می باشد. این روش مهاجرتی

  ...
 • تحصیل در کانادا

  ویزای تحصیلی کانادا

  افراد برای اقامت در کانادا از روش های مختلفی استفاده می کنند. یکی از این روش ها اخذ ویزای تحصیلی کانادا می باشد که به دلیل شرایط سخت اخذ

  ...
 • تحصیل در کبک کانادا

  تحصیل در کبک کانادا

  کانادا یکی از کشورهایی است که به دلیل برخورداری از استانداردهای عالی زندگی، کیفیت برتر دانشگاه‌های آن در سطح جهان، یکی از پر مهاجرترین

  ...
 • تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  کانادا در شمالی ترین نقطه قاره آمریکای شمالی قرار دارد و دومین کشور پهناور جهان و البته یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان می باشد. کانادا

  ...
 • اخذ ویزای دانش آموزی کانادا

  اخذ ویزای دانش آموزی کانادا

  کشور کانادا از لحاظ جغرافیایی در شمال قاره آمریکا واقع شده است و بعد از کشور روسیه دومین کشور پهناور دنیا می‌باشد ولی در مقایسه با وسعت

  ...
 • ویزای توریستی کانادا

  کانادا یکی از کشورهای شمالی قاره آمریکای شمالی، به عنوان یکی از مقاصد گردشگری جهان به شمار می رود. اماکن دیدنی شهرهای کانادا جزو پر

  ...
 • ویزای اسپانسرشیپ کانادا

  ویزای اسپانسرشیپ کانادا

  اسپانسرشیپ در حوزه مهاجرت به معنای حمایت شخصی شما از کسی که نسبت خانوادگی نزدیکی با شما دارد می باشد. اسپانسرشیپ اصطلاحی است که تنها برای

  ...
 • ویزای همراه متقاضی تحصیل در کانادا

  ویزای همراه متقاضی تحصیل در کانادا

  در حال حاضر یکی از بهترین موقعیت های مناسبی که کشور کانادا در اختیار دانش آموزان و دانشجویان کانادایی قرار می دهد، اخذ ویزای همراه برای

  ...
 • سوپر ویزای کانادا

  سوپر ویزای کانادا

  به طور کلی سوپر ویزای کانادا که به ویزای والدین نیز شهرت دارد به ویزایی گفته می شود که از سوی دولت فدرال یا اداره مهاجرت کانادا به والدین

  ...