مشاوره رایگان: 02122110460

ایتالیا یکی از کشورهای پر طرفدار در بین کشورهای اروپایی است و ویزای توریستی این کشور در بین کشورهای اروپایی بسیار ارزشمند است. ایتالیا یکی از قدیمی ترین کشورهای اروپا است و از زیباترین مقاصد دنیا برای سفر شناخته می شود. ویزای توریستی ایتالیا در دو حالت عادی و پرمیوم ارائه می شود، و تفاوت این دو در وقت سفارت و حضور در کارگزاری سفارت این کشور است. برای دریافت ویزای توریستی ایتالیا نیازی به مصاحبه ندارید و فقط برای انگشت نگاری و تحویل مدارک باید به دفتر کار گزاری مراجعه کنید.

ویزای توریستی ایتالیا تضمینی

برای دریافت ویزای توریستی ایتالیا تضمینی وجود ندارد چون همه چیز به شما بستگی دارد. ویزای ایتالیا شرایط خاصی دارد و در حقیقت برای مهاجرت هیچ گاه نمیتوان با اطمینان کامل برای اخذ ویزا تضمین داد. چون مدارک و شرایط پرونده شما توسط آفیسر بررسی می شود. اگر شرایط شما برای کشور ایتالیا مناسب باشد، مدت 15 روز کاری تا 30 روز کاری زمان می برد تا ویزای شما تایید شود.

هزینه ویزای توریستی ایتالیا

ایتالیا یکی از کشورهای عضو شینگن است که شامل 26 کشور می باشد، کشورهایی که عضو شینگن هستند از آنها به عنوان بزرگترین منطقه بدون نیاز به پاسپورت جهان یاد شده ‌است. توجه داشته باشید که با توجه به نوع ویزا هزینه های آن متغییر است. هزینه ویزای توریستی ایتالیا متغییر است و با توجه به جهش قیمت برای اطلاع از هزینه آن می توانید با ویزا پلاس تماس بگیرید. در نظر بگیرید که پرداخت هزینه های صندوق سفارت به عهده متقاضی می باشد و این هزینه بستگی به نوع ویزای شما دارد. در صورتی که مشتاق به کسب اطلاعات درباره ثبت شرکت در ایتالیا هستید می توانید با کارشناسان ویزاپلاس در ارتباط باشید.

هزینه ویزای توریستی ایتالیا

شرایط ویزای توریستی ایتالیا

شرایط ویزای توریستی ایتالیا کمترین آمار ریجکت ویزا را در بین  کشورهای عضو شینگن دارد. طبق شرایط اعلام شده از سوی سفارت ایتالیا اگر شرایط زیر را دارا باشید به احتمال زیاد می توانید ویزای این کشور را دریافت کنید.

قانون اول: قبل از سفر به ایتالیا باید حداقل یک سفر یا چند سفر خارجی داشته باشد. منظور از سفر خارجی هر کشوری می تواند باشد و فقط کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیستند. پس اگر می خواهید سفری کم هزینه داشته باشید می توانید به کشورهای اطراف ایران سفر کنید و سپس درخواست ویزای توریستی را ارسال کنید.

قانون دوم: با توجه به تجربیات کارشناسان ویزا پلاس، متقاضیانی که درخواست ویزای توریستی ایتالیا را دارند باید از حداقل تمکن مالی مناسبی برخوردار باشند و مانده حسابی بالایی داشته باشند.

قانون سوم: گردش حساب 3 ماهه برای ویزای توریستی ایتالیا اهمیت زیادی دارد. در گزارش گردش حساب به مبالغ ورودی و خروجی حساب توجه نمی کنند فقط تعداد تراکنش ها مد نظر قرار می گیرند. نکته بسیار مهم این است که به هیچ وجه تراکنش گردش حساب غیر واقعی را در سفارت ایتالیا ارائه ندهید چون تمامی مدارک مالی در سفارت این کشور استعلام می شود در صورتی که قصد دور زدن سفارت را داشته باشید احتمال رد شدن ویزای شما بسیار زیاد است.

 

 

نوشتن دیدگاه