مشاوره رایگان: 02122110460
تمکن مالی بلغارستان

تمکن مالی بلغارستان یکی از روش هایی است که می تواند منجر به دریافت اقامت بلغارستان شود. کشور بلغارستان از اعضای اتحادیه اروپا محسوب می شود ولی از اعضای پیمان شینگن نمی باشد. ویزا پلاس در تمام مراحل اقامت و تمدید شرایط شما را همراهی خواهد کرد. بلغارستان یکی از کشور های جنوب شرقی اروپا است. پایتخت کشور بلغارستان شهر صوفیه است و از اعضای اتحادیه اروپا محسوب می شود. زبان رسمی این کشور بلغاری می باشد و واحد پول آن لف و استونیکی می باشد. در شمال بلغارستان جمهوری رومانی و در جنوب آن کشور یونان و در شمال آن دریای سیاه قرار دارد. جمعیت کشور بلغارستان حدود 7.3 میلیون است و تقریبا 60 درصد از جمعیت این کشور دارای مذهب ارتودکس هستند. در صورت وجود هر گونه ابهام و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط ثبت شرکت در بلغارستان با مشاورین ویزاپلاس تماس بگیرید.

اقامت بلغارستان از طریق تمکن مالی

برای اخذ اقامت بلغارستان از طریق تمکن مالی می بایست یکسری شرایط و مدارک را آماده داشته باشید  تا بتوانید برای اخذ اقامت اقدام کنید. در صورتی که موفق به اخذ اقامت بلغارستان شوید مزایایی نیز به دنبال خواهد داشت. از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دریافت پاسپورت بلغارستان و به موازات آن دریافت پاسپورت اروپا
  • به آسانی می توانید به کشور های کانادا و آمریکا مسافرت کنید
  • امکان اخذ اقامت آلمان، هلند، فرانسه، اتریش، سوئیس، نروژ و دانمارک وجود دارد.

در این روش ابتدا به شما یک اقامت 5 ساله داده می شود و پس از 5 سال می توانید اقامت دائم کشور سوم را نیز دریافت کنید.

اقامت بلغارستان از طریق تمکن مالی

مهاجرت به بلغارستان از طریق تمکن مالی

مهاجرت به بلغارستان از طریق تمکن مالی یکی از روش های اخذ اقامت است. در صورتی که شما مایلید بدون سرمایه گذاری، خرید ملک و یا ثبت شرکت در کشور های اروپایی اقدام کنید، روش تمکن مالی روشی بسیار مناسب و فاقد ریسک می باشد. این روش دارای محاسن و مزایای بسیار زیادی می باشد و در عین حال دارای شرایط و ضوابطی می باشد که باید قبل از اقدام به آن توجه کنید. توجه داشته باشید که برای اثبات تمکن مالی در کشور بلغارستان به مدارک زیر نیاز دارید:

  • سند ملکی
  • اجاره نامه
  • سند سپرداه بانکی
  • برگه درآمد سهام
  • مدارک سود شرکت های خصوصی

هرچند حداقل دستمزد در کشور بلغارستان یکی از کمترین مبالغ ثبت شده در کشور اروپا است اما با آن وجود بلغارستان همچنان به عنوان یک کشور بزرگ و مناسب برای مهاجران شناخته می شود.

 

 

نوشتن دیدگاه