مشاوره رایگان: 02122110460
تمکن مالی فرانسه

تمکن مالی فرانسه یکی از روش های اقامتی بوده که می توانید به کمک آن اقامت فرانسه دریافت کنید. متقاضیان می توانند در مدت زمان کوتاهی پس از تایید مدارک اقامت فرانسه را دریافت کنند. به دلیل شرایط بسیار مناسب آب و هوایی، و موقعیت خوب اقتصادی فرانسه به عنوان یک مقصد عالی برای زندگی و کار بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است. بسیاری از مردم ایران برای مهاجرت این کشور را انتخاب می کنند. ویزا پلاس با هدف دریافت اقامت کشور فرانسه از طریق تمکن مالی می تواند به عنوان مشاور حقوقی در روند دریافت اقامت فرانسه همراه شما باشد.

مراحل اخذ اقامت تمکن مالی فرانسه

 قبل از اقدام به دریافت مراحل اخذ اقامت تمکن مالی فرانسه باید منابع مالی خودتان را اثبات کنید. برای اثبات کردن از روش های سود سپرده بانکی، سود سهام شرکت، املاک و مستغلات رسمی، حقوق ثابت ماهیانه یا حقوق بازنشستگی استفاده می شود. این روند اثبات، جهت پوشش هزینه های زندگی خود و اعضای خانواده در فرانسه است، حقوق ماهیانه سرپرست خانواده باید از یک مبلغ مشخصی کمتر نباشد تا از این طریق بتوانید بدون کمک مالی امورات زندگی خودتان را بگذرانید. پس از تایید مداراک اقامت موقت یک ساله صادر می شود، که پس از آن می توانید اعضای خانواده خود را به فرانسه بیاورید، مراحل تایید اعضای خانواده حداقل به سه ماه زمان نیاز دارد.

شرایط تمکن مالی فرانسه

 شرایط تمکن مالی فرانسه بسیار آسان است و برای افرادی که موفق به دریافت اقامت فرانسه شده اند مزایای بسیاری دارد. در این روش به هیچ نوع سرمایه گذاری نیاز ندارید، و حتی نیازی به انتقال پول نیست. اعضای خانواده از طریق شما می توانند به فرانسه مهاجرت کنند ولی برای تایید مدارک آنها حداقل 3 ماه نیاز است تا بتوانند اقامت یک ساله خود را دریافت کنند. در طول یک سال اقامت نیازی به حضور دائم در فرانسه نیست و به اتفاق اعضای خانواده می توانید به صورت آزادانه به تمام کشورهای اروپایی سفر کنید. یکی از مهمترین مزایا امکان تحصیل رایگان برای فرزاندان است که در طول یک سال انجام می گیرد.

شرایط تمکن مالی فرانسه

تمکن مالی سفارت فرانسه

 برای اینکه بتوانید در کوتاه ترین زمان اقامت کشور فرانسه را دریافت کنید باید صبور باشید تا تمکن مالی سفارت فرانسه را دریافت کنید. روش تمکن مالی فرانسه ساده ترین روش اقامت در فرانسه است، اقامتی که از طریق تمکن مالی صورت پذیرد در فرانسه فاقد ریسک است و تمدید آن به آسانی صورت می پذیرد. در این روش نیازی به ثبت شرکت و ایجاد شغل برای مردم فرانسه نیست. متقاضی می تواند با استفاده از اقامت تمکن مالی برای افراد تحت تکفل خود و فرزندانی که زیر 18 سال سن دارند اقامت فرانسه دریافت نماید. همچنین در این روش نیازی به راه اندازی کسب و کار نیست و سطح زبان شما مورد بررسی قرار نمی گیرد و محدودیت سنی برای افراد وجود ندارد.

تمكن مالي براي ويزاي فرانسه

تمکن مالي براي ویزاي فرانسه بسیار راحت و آسان است و شما یک امتیاز مثبت دارید تا بتوانید به سادگی به یک کشور پیشرفته سفر کنید. کشور فرانسه به سادگی از طریق تمکن مالي اقامت موقت ارائه می کند. این اقامت اگر به طور 5 سال پی در پی تمدید شود شما می توانید پس از 5 سال از اقامت دائم در فرانسه لذت ببرید. در این بازه 5 ساله تمامی خدمات از جمله پزشکی، تحصیلی، شغلی و خدماتی برای شما و اعضای خانواده شما همانند یک شهروند فرانسوی در اختیار شما قرار داده می شود، و در آخر می توانید برای تابعیت کشور فرانسه اقدام کنید.

 

 

نوشتن دیدگاه