مشاوره رایگان: 02122110460
تمکن مالی استرالیا

تمکن مالی استرالیا یکی از روش های دریافت اقامت دائم در استرالیا می باشد. برای مهاجرت به استرالیا روش های متفاوتی وجود دارد که روش مناسب برای هر شخصی با توجه به شرایط او تعیین می شود. ممکن است برای یک متقاضی روش سریع دریافت اقامت روش کارآفرینی باشد و برای دیگری روش گسترش تجارت ایدئال می باشد. مهاجرت سرمایه گذاری به نوعی مهاجرت گفته می شود که در آن یک فرد مقدار مشخصی سرمایه را به عنوان یک کشور تعیین می کند که مایل است اقامت دائمی خود را در آن کشور داشته باشد. ارائه تمکن مالی به متقاضیان مهاجرت و یا کسب اقامت استرالیا به وسیله کارشناسی و ارزیابی ملک به همراه تاییدیه صورت می پذیرد.

اقامت استرالیا از طریق تمکن مالی

اقامت استرالیا از طریق تمکن مالی مناسب برای کسانی است که از لحاظ مالی دارای وضعیت ایدئالی هستند. کشور استرالیا از کشور های ثروتمند محسوب می شود که صادرات از اصلی ترین مشاغل این کشور برای کسب درآمد کشور در سطح بین الملل می باشد. واحد پول استرالیا دلار است. در این کشور درصد امید به زندگی بالا است دلیل آن هم رفاه اجتماعی بالا، کیفیت سطح اجتماعی و امکان پیشرفت زیاد در کار است. داشتن اقتصاد قوی در این کشور موجب شده است تا افراد توانایی زیادی در زمینه های مالی، تجارت و تمکن مالی در استرالیا داشته باشند.
داشتن وضعیت جغرافیایی مناسب، موقعیت های کاری زیاد و استاندارد بالای زندگی در این کشور از جمله مزایای این کشور محسوب می شود. استرالیا کشوری قوی با اقتصادی قوی است که بیش از 16 هزار شرکت بین المللی آن مورد توجه سرمایه گذاران بسیاری قرار گرفته است

گواهی تمکن مالی استرالیا

دریافت گواهی تمکن مالی استرالیا به مدارکی نیاز دارد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

  • ابتدا می بایست ملک و یا زمین توسط کارشناس بررسی شود و گواهی تمکن مالی به کارشناس رسمی دادگستری ارائه شود.
  • کارشناسی رسمی املاک برای اخذ ویلا و یا ادامه تحصیل و دریافت اقامت برای کشور های عضو اتحادیه اروپا ضروری است.
  • دریافت گواهی توانایی مالی متقاضی بعد از گرفتن اقامت برای گشایش اعتبار و تضمین بیزینس
  • ارائه گواهی توانایی مالی قبل از اخذ تابعیت برای ارائه به سفارت و اداره دارایی کشور مقصد

گواهی تمکن مالی استرالیا

تمکن مالی سفارت استرالیا

کسانی که تمکن مالی سفارت استرالیا را دریافت می کنند نیازی به کار کردن در کشور استرالیا را نخواهد داشت و دولت این کشور ازآن ها مالیات سالانه دریافت نخواهند کرد. جالب است بدانید که در روش اخذ اقامت استرالیا به روش تمکن مالی متقاضی می بایست ملکی با ارزش معین بخرد و حق فروش آن را نداشته باشد یا شخصا از آن استفاده کند یا بلا استفاده باقی بماند. مهم ترین مزایای اقامت به روش تمکن مالی در استرالیا به شرح زیر است:

  • از روش های سریع اخذ اقامت است
  • عدم نیاز به سرمایه گذاری در اتحادیه اروپا
  • سهولت تمدید اقامت
  • امکان رفت و آمد و زندگی آزادانه در کشور های قرار داد شینگن
  • امکان استفاده از بیمه درمانی معتبر در عرصه بین الملل

 

 

نوشتن دیدگاه