مشاوره رایگان: 02122110460
تمکن مالی سوئد

تمکن مالی سوئد یکی از روش های اخذ اقامت سوئد می باشد. اخذ اقامت سوئد از طریق تمکن مالی به علت آسان بودن و داشتن شرایط کم ریسک، طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرده است. مراحل اخذ اقامت به این روش بسیار آسان می باشد و شخص با داشتن مدارکی که سپرده بانکی، حقوق بازنشتگی و ملک فرد را اثبات کند، به راحتی می توان اقامت سوئد را دریافت کرد.
از آن جا که کشور سوئد یکی از کشور های حوزه شینگن می باشد، مهاجران با دریافت اقامت این کشور میتوانند به کشور های عضو این اتحاد رفت و آمد کنند. علاوه بر این سوئد کشوری است که دارای شرایط رفاهی و کاری ایدئالی می باشد و مردم آن دارای درآمد نسبتا بالایی می باشند. در صورت وجود هر گونه ابهام و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط ثبت شرکت در سوﺋد با مشاورین ویزاپلاس تماس بگیرید.

اقامت از طریق تمکن مالی در سوئد

در سال های گذشته تعداد زیادی از افراد برای دریافت اقامت سوئد از روش هایی مثل خرید ملک، سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت استفاده می کردند. در سال های اخیر اقامت از طریق تمکن مالی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. با توجه به سطح ریسک پایینی که این روش دارد یکی از روش های پر تقاضا می باشد. یکی از تفاوت هایی که اخذ اقامت سوئد به وسیله تمکن مالی با سایر روش ها دارد در این است که می بایست اثبات میزان دارایی فرد و یا انتقال دادن آن می بایست در خارج از کشور به اثبات برسد. شخصی که به دنبال دریافت اقامت از روش تمکن مالی است تمکن مالی او می بایست در داخل کشور اثبات شود و دلیلی برای خارج کردن سرمایه وجود ندارد.

اقامت از طریق تمکن مالی در سوئد

میزان تمکن مالی برای سوئد

میزان تمکن مالی برای سوئد یکی از سوالاتی است که مطمئنا با خواندن این مقاله برای شما هم به وجود خواهد آمد. روش تمکن مالی روشی جذاب برای اخذ اقامت می باشد ولی دارای شرایط و ضوابطی نیز می باشد. برای اخذ اقامت به وسیله تمکن مالی فرد می بایست توانایی مالی خود را برای زندگی در این کشور اثبات کند. در این روش بر خلاف سایر روش های موجود مانند ثبت شرکت یا سرمایه گذاری شما به خارج کردن اموالتان نیازی ندارید بنابر این از ریسک کتری برخوردار خواهد بود. در این روش متقاضیان می توانند برای همسر و فرزندان خود نیز اقامت دریافت کنند.

تمکن مالی سفارت سوئد 

برای اخذ تمکن مالی سفارت سوئد باید مراحلی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم را پشت سر بگذارید.
تعیین وقت از سفارت
تکمیل و تحویل مدارک مورد نیاز به سفارت
انجام مصاحبه
ارائه مدارک مورد نیاز برای اقامت تمکن مالی سوئد
ارائه مشخصات محل اسکانی که در سوئد برای شما در نظر گرفته شده است.
دریافت مدارک تهیه بیمه درمانی در سوئد
اثبات مدارک تمکن مالی
ارائه مدارک هویتی
ارائه مدارک تحصیلی و کاری
اثبات تمکن مالی به وسیله فیش بازنشستگی، سود سپرده بانکی و اجاره مستغلات و یا سود سهام بانکی صورت خواهد گرفت. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با کارشناسان ویزاپلاس در تماس باشید.

 

 

نوشتن دیدگاه