مشاوره رایگان: 02122110460
تمکن مالی قبرس

تمکن مالی قبرس یکی از سریع ترین روش های دریافت اقامت این کشور است. در این روش دیگر نیازی به سرمایه گذاری، فعالیت اقتصادی و یا اشتغال نیست. افرادی که دارای تمکن مالی مناسبی هستند و نیازی به کار و کسب درامد در کشور قبرس را ندارند به راحتی می توانند از طریق تکن مالی در قبرس زندگی کنند. قبرس به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می شود که بخش جنوبی آن جزء اتحادیه اروپا محسوب می شود و تحت عنوان قبرس اروپایی شناخته شده است.
قبرس اروپایی چندین سال است که با روش های مختلفی امکان دریافت اقامت را برای افراد خارج از قبرس مهیا کرده است که به واسطه آن متقاضیان با توجه به شرایطی که دارند می توانند برای دریافت اقامت قبرس اقدام کنند.

اقامت قبرس از طریق تمکن مالی

اقامت قبرس از طریق تمکن مالی

اقامت قبرس از طریق تمکن مالی از روش های کم ریسک دریافت اقامت قبرس است. اقامت از طریق تمکن مالی برای شما مزایایی رابه دنبال خواهد داشت که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

  • تمامی اعضای خانواده شما از زمان ورود شما به خاک این کشور اجازه تحصیل و استفاده از امکانات تحصیلی را خواهند داشت.
  • وارد شدن و خارح شدن به ایران دارای محدودیت می باشد و نباید مجموع اقامت افراد در خارج از این کشور بیش تر از 90 روز باشد.
  • با توجه به مستعمره بودن قبرس می باشد، زبان انگلیسی زبانی کاربردی در تمام اداره ها و مکان های آموزشی این کشور است.
  • پاسپورت قبرس یکی از معتبر ترین پاسپورت های جهان است بطوریکه دریافت کنندگان اقامت تمکن مالی پس از 7 سال موفق به دریافت آن می شوند.
  • کشور قبرس یکی از کشورهای ساحلی دارای آب و هوای بی نظیر می باشد که هر ساله تعداد زیادی توریست را از سراسر دنیا به خود جذب می کند.
  • نزدیکی جغرافیایی قبرس به کشور ایران یکی از مهم ترین مواردی است که مورد توجه متقاضیان قرار می گیرد.

 

 

نوشتن دیدگاه