مشاوره رایگان: 02122110460
خرید ملک در قبرس

خرید ملک در قبرس یکی از راه های ساده و سریع برای اخذ اقامت اروپا می باشد. شما می توانید با خرید ملک در قبرس و سرمایه گذاری در این کشور در زمینه املاک، در مدت زمان کمتر از 6 ماه پاسپورت و شهروندی این کشور را دریافت نمایید. با پاسپورت قبرس می توانید به 122 کشور بدون نیاز به اخذ ویزا سفر کنید زیرا پاسپورت قبرس در رتبه هشتم جهانی قرار دارد. برای خرید ملک در این کشور باید سرمایه گذاری 2 میلیون یورویی در آن انجام دهید. پس از گذشت 5 سال می توانید این سرمایه را به 500 هزار یورو کاهش داده یا برای اخذ اقامت دائم، حداکثر دو ملک به ارزش 300 هزار یورو خریداری نمایید و در کمتر از 2 ماه اقامت دائم خود را بگیرید.

 

مزایای خرید ملک در قبرس

از جمله مزایای خرید ملک در قبرس اخذ اقامت و تابعیت این کشور است. یکی از فاکتورهای مهم برای کسانی که به اخذ اقامت در قبرس و تابعیت آن علاقمند هستند این است که بعد از خرید ملک یا سرمایه گذاری در این کشور بتوانند از لحاظ اقتصادی به زندگی را بگذرانند و به اصطلاح چرخ خانواده را بچرخانند. بنابراین موضوع مالیات در قبرس تاثیر زیادی در امرار معاش خانواده دارد و باید به این فاکتور توجه نمایید.
برای خرید ملک در قبرس و اخذ اقامت نیازی به دریافت مدرک زبان و تست پزشکی ندارید. همچنین شرط مصاحبه و حضور در این کشور برای اخذ اقامت وجود ندارد. تنها مدرک مورد نیاز برای این منظور، گواهی عدم سوء پیشینه کیفری می باشد. همچنین فرد موردنظر باید سنش از 18 سال بالاتر باشد. برای تابعیت و پاسپورت قبرس، همسر و فرزندان تا 28 سال سن و با پرداخت 500 هزار یورو سرمایه گذاری بیشتر، والدین فرد می توانند در پرونده متقاضی قرار بگیرند. برای اخذ اقامت دائم قبرس، به سرمایه گذاری کمتری نیاز است و همسر و فرزند تا 25 سال سن و والدین فرد متقاضی و والدین همسرش نیز در پرونده او قرار خواهند گرفت.

مزایای خرید ملک در قبرسپس از خرید ملک در قبرس و عقد قرارداد می توانید برای درخواست ویزا اقدام کنید. فرآیند اخذ پاسپورت قبرس حدود 6 ماه بعد از ویزا تکمیل می گردد. در صورت رد شدن درخواست ویزا، شما می توانید مبلغ سرمایه گذاری یا مبلغ پرداخت شده به دولت را به صورت کامل دریافت نمایید. پس از گذشت 5 سال برای حفظ شهروندی این کشور می توانید 1 میلیون و 500 هزار یورو را از قبرس خارج کرده و تنها 500 هزار یورو در آن باقی بگذارید.

 

مشکلات خرید ملک در قبرس

شما باید با مشکلات خرید ملک در قبرس نیز آشنا باشید. دو عامل مهم و تاثیرگذار در قیمت ملک قبرس، محل قرارگیری آن و نوع کاربری ملک است. املاک تجاری مالیات بیشتری نسبت به املاک مسکونی دارند و قیمت ملک از شهری به شهر دیگر تفاوت دارد. همچنین خانه های ویلایی نسبت به منازل آپارتمانی نیز گرانتر هستند.
برای خرید ملک در قبرس باید قیمت ملک و میزان رشد آن در منطقه موردنظر را نیز درنظر داشته باشید. همچنین باید سلامت نظام قضایی در این کشور و ریسک پایین مصادره اموالتان در آن را مورد بررسی قرار دهید. نرخ تورم و رشد اقتصادی نیز در قیمت ملک و سرمایه گذاری شما در قبرس تاثیر می گذارد. با آگاهی از تمامی عوامل ذکر شده می توانید سرمایه گذاری مطمئن و پر سودی را در این کشور شروع کنید.
شرکت ویزاپلاس به واسطه تجربه و تخصصی که در زمینه سرمایه گذاری در کشورهای مختلف دارد، می تواند شما را به صورت کامل برای خرید ملک در قبرس و اخذ اقامت و تابعیت آن راهنمایی نماید.

 

 

نوشتن دیدگاه