ویزای استارت آپ اروپا

اگر تصمیم به راه اندازی استارت آپ در اروپا دارید باید به این موضوع دقت کنید که در چه کشوری می خواهید استارت آپ خودتان را راه اندازی کنید. زمانی که می خواهید به اروپا به عنوان یک کارآفرین مهاجرت کنید باید از قبل برنامه ریزی کرده باشید، چون قواعد و قوانین کشورهای مختلف اروپا در مورد ویزای استارت آپ متفاوت است. اگر ایده ای ناب دارید که ارزش سرمایه گذاری دارد می توانید از روش ویزای استارت آپ اروپا به اقامت یکی از کشورهای اروپایی در بیایید. در این مقاله ویزاپلاس سعی بر این دارد تا مسیری روشن را برای افرادی که قصد مهاجرت از طریق استارت آپ و کارآفرینی دارند مشخص کند.
به دلیل مشکلات مختلف از جمله مشکلات اقتصادی و امکانات محدود، موانعی ایجاد شده است که بنیان گذاران استارت آپ ها نتوانند به راحتی ایده های خودشان را پیاده سازی کند. کشورهای اروپایی قوانینی را برای استارت آپ ها در نظر گرفته اند که به سادگی می توانند از طریق دریافت ویزای استارت آپ اروپا اقامت دائم یک کشور را بدست بیاورند. اگر بتوانید اقامت یکی از کشورهای اروپایی را دریافت کنید عملا می توانید در بازارهای بین المللی رشد صعودی داشته باشید.

مزایای دریافت ویزای استارت آپ اروپا

  • دسترسی گسترده به بازارهای بین المللی
  • دسترسی به منابع مالی خصوصی و دولتی
  • دسترسی به پشتیبانی شتاب دهنده ها و دانش استارتاپی دنیا
  • دریافت اقامت، شهروندی برای خود و خانواده در یکی از کشورهای اروپایی

کشورهای زیادی هستند که به جذب نخبه و استارت آپ روی آورده اند تا بتوانند اقتصادی قدرتمند برای خود پایه گذاری کنند، یکی از نکات مثبت این دسته شرکت ها سرمایه گذاری با هزینه ای اندک است که در زمان کوتاه می توانند به درآمد بالا دست بیابند.

مزایای دریافت ویزای استارت آپ اروپا
مقاصد مهاجرت به روش استارت اپ به دو دسته تقسیم می شوند:
کشورهایی که از دید افراد دنیا مورد پسند تر هستند ولی رسیدن به آنها برای اقامت بسیار دشوار و سخت می باشد که از جمله آنها می توان به آمریکا، انگلستان، کانادا، ژاپن، ایرلند، اتریش، فرانسه، هلند، آلمان، استرالیا، سنگاپور، سوئد و دانمارک اشاره کرد.
کشورهایی که هزینه زندگی در آنها پایین است که می توان به لیتوانی، لتونی، لهستان، پرتغال، قبرس، اسپانیا و استونی اشاره نمود.
دقت داشته باشید که هر کدام از این کشورها قوانین و قواعد مخصوص به خودشان را دارند و قبل از اینکه بخواهید ویزای استارت آپ همان کشور را دریافت کنید باید از قوانین جذب مهاجر از طریق ویزای استارت آپ آن کشور مطلع شوید.

وضعیت پیشرفت اروپا برای همه افراد دنیا شناخته شده است و روزانه در حال پیشرفت است. از غرب اروپا تا شرق اروپا مجموعه ای از کشورهای توسعه یافته هستند که با توجه به تنوع شهری از اکو سیستم استارت آپ بهره می برند. شرکت هایی از جمله گوگل و فیس بوک بازیکنان اصلی این ماجرا هستند که بزرگ ترین سرمایه گذاران قاره سبز هستند و برای ایده های جدید سرمایه گذارای کلان می کنند.