مشاوره رایگان: 02122110460
ویزای استارت آپ نیوزلند

نیوزلند کشوری در جنوب شرقی استرالیا است که در کنار اقیانوس آرام واقع شده است، این کشور به دلیل فاصله زیادی که با دیگر کشورهای جهان دارد زندگی کردن در آن کمی سخت و دشوار است. این کشور تشکیل شده از چند جزیره می باشد که بصورت خود مختار فعالیت می کنند. یکی از همسایگان این کشور، استرالیا می باشد که حدود 2000 کیلومتر با هم فاصله دارند. در سر شماری که در این کشور جزیره ای انجام شده حدود نیمی از افرادی که در آنجا زندگی می کنند اروپایی تبار می باشند. موقعیت جغرافیایی این کشور نسبت به سایر کشورهای جهان خیلی بهتر است و کمتر تحت تاثیر بحران اقتصادی جهانی قرار می گیرد. شرایط کار در این کشور به نحوی است که افراد بعد از 12 ماه کار می توانند 3 هفته مرخصی با حقوق داشته باشند.
به طور کلی کشور نیوزلند برنامه ای بلند مدت برای پذیرش مهاجر دارد که بر اساس سیستم امتیاز دهی مجوز لازم را برای اقامت افراد صادر می کند. در هنگام پذیرش، اولویت با افرادی است که قصد سرمایه گذاری و یا راه اندازی کسب و کار را دارند. ویزای استارت آپ نیوزلند با شرایط خاص و توسط کنسولگری این کشور صادر می گردد اما قبل از هر چیزی قوانین و شرایط دریافت ویزای استارت آپ را می توانید از ویزاپلاس دریافت کنید.

هزینه دریافت ویزای استارت آپ نیوزلند

اگر قصد دریافت اقامت و کارآفرینی در نیوزلند را دارید باید راه های سرمایه گذاری و خرید سهام این کشور را بدانید. در صورتی که بتوانید از روش کارآفرینی و استارتاپی، اقامت دریافت کنید این فرصت برای شما مهیا می شود تا بتوانید در اقتصاد دانش بنیان نیوزلند مشارکت داشته باشند. اگر در رویای کارآفرینی خود به سر می برید و ریسک پذیر هستید نیوزلند مقصد مناسبی برای این افراد است تا بتوانند در سطح جهانی پیشرفت کنند. افراد با انگیزه به دریافت ویزای استارت آپ دعوت می شوند. همچنین با برنامه ریزی تحت عنوان EHF که به صورت سه ساله صادر می گردد سالانه 100 فرصت برای افراد غیر بومی در سطح بین الملل ایجاد می کند.
اگر توانایی دارید تا بصورت خلاقانه و نوآورانه فعالیت کنید برای دریافت اقامت دائم نیوزلند از طریق سرمایه گذاری چند روش پیش روی شماست که با توجه به قوانین این کشور می توانید پس از گذشت مدت زمان مذکور برای درخواست اقامت دائم نیوزلند اقدام کنید. برای مهاجرت و دریافت اقامت می توانید در ادامه روش های مهاجرت را بررسی کنید:

  • مهاجرت از روش سرمایه گذاری
  • مهاجرت از روش خرید دفتر تجاری
  • مهاجرت از روش راه اندازی کسب و کار
  • مهاجرت از روش کارآفرینی برای استارت آپ
  • مهاجرت از طریق خرید سهام شرکت در بازار بورس
  • مهاجرت از روش کارآفرینی و خرید یک کسب و کار مرتبط

شرایط اخذ ویزای استارت آپ نیوزلند

شرایط اخذ ویزای استارت آپ نیوزلند

مهم ترین و ساده ترین روش برای اخذ اقامت، کارآفرینی استارت آپ است. البته قبل از اینکه بخواهید اقدامی کنید باید طرح توجیهی صنعتی و اقتصادی خودتان را برای کنسولگری نیوزلند ارسال کنید. طرح توجیهی با توجه به شرایط فعلی این کشور بررسی می شود، مراحل ارزیابی متقاضیان مانند کشور استرالیا در دو بخش انجام می شود.
در بخش اول باید فرم تکمیلی ارزیابی توسط شخص متقاضی تکمیل شده و ارسال شود، که طبق قوانین کشور نیوزلند مورد بررسی قرار می گیرد اگر بتوانید حداقل امتیاز را دریافت کنید مدارک شما برای بخش بعد ارسال می شود. اگر در سیستم امتیاز دهی افراد بتوانند بین 100 تا 140 امتیاز دریافت کنند حداقل یک سال زمان میبرد تایید شود. اگر مجموعه امتیازهای شما به 140 برسد شما در مدت زمان کوتاهی می توانید به این کشور مهاجرت کنید.
بخش دوم که به آن مرحله تکمیلی یا FULL ASSEESMENT گفته می شود از اشخاص می خواهند تا مدارک خودشان را بصورت کامل به همراه طرح های استارت آپ برای آنها ارسال کند تا مورد بررسی نهایی قرار بگیرد که در صورت تایید ویزا نیوزلند صادر می شود. تمامی مدارکی که ارسال می کنید باید ترجمه رسمی شده باشد و بصورت بسته بندی به همراه مهر وزارت خارجه و دادگستری باشد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه