مشاوره رایگان: 02122110460
ویزای استارت آپ آمریکا

آمریکا به عنوان کشوری پیشتاز در زمینه علم و تکنولوژی با کمک استارت آپ ها توانسته بر بسیاری از مشکلات غلبه کند. ایالات متحده آمریکا با توجه به ظرفیت بالایی که دارد مکان خوبی برای کسب و کارهای نوپا از جمله استارت آپ ها می باشد که با هدف نوآوری و پیشرفت فعالیت می کنند. این شرکت ها بر مبنای نیروی انسانی و خدمات تکیه دارند. آمریکا تلاش می کند تا با ارائه ویزای استارت آپ آمریکا به جذب کار آفرینان و استارت آپ های مهاجر بپردازد و قوانین اقامت را برای این افراد بسیار ساده نموده تا بتوانند در خاک این کشور به ایجاد شغل بیشتر بپردازد.

استارت آپ های آمریکا

استارت آپ های آمریکا بسیار زیاد هستند که هر روزه به تعداد آنها افزوده می شود. این استارت آپ ها به دلیل هزینه پایین و سود کلان که برای دولت به ارمغان می آورد به شدت مورد اهمیت دولت آمریکا قرار گرفته اند و از طریق این شرکت ها مردم زیادی مشغول به کار شدند، که توسط دولت حمایت می شوند. آمریکا کشوری توسعه یافته و دارای اقتصاد قدرتمند می باشد و پیشرفت های این کشور مدیون شرکت های نوپا و استارت آپ می باشد.

استارت آپ های آمریکا

ویزای استارت آپ آمریکا

اگر ایده جدیدی دارید می توانید برای ویزای استارت آپ امریکا اقدام کنید. دقت داشته باشید که این ایده باید به نحوی باشد که با اجرای آن علاوه بر خدمات نوین به اشتغال زایی جدید بپردازد. با معرفی طرح کسب و کار و پس از به تایید رسیدن آن، به دو روش می توانید اقدام به دریافت ویزای استارت آپ کنید. در این طرح هیچ محدودیتی وجود ندارد و قوانین برای این افراد بسیار ساده می باشد، در ادامه به بررسی این دو روش می پردازیم:
روش اول برای مدت دو سال به آنها اجازه ورود به کشور آمریکا داده می شود، اما دولت می تواند هر زمانی که بخواهد آن را لغو کند. بنیان گذار باید حداقل 50% از شرکت را مالک باشد و حداقل مبلغ مشخص شده از سمت دولت در همان سال جاری مشخص می شود که باید از سرمایه داران بدست آورده باشد.
روش دوم برای مدت سه سال تمدید می شود و به بنیان گذار پذیرش می دهد. برای اینکه واجد شرایط این ردیف باشید، باید حداقل از 10% مالکیت شرکت را حفظ کرده باشد و حداقل مبلغی که از سمت دولت مشخص شده است را از سرمایه گذاران آمریکایی بدست بیاورید.

 

 

نوشتن دیدگاه