ویزای استارت آپ لیتوانی

جمهوری لیتوانی جزو کشورهای حوزه دریای بالتیک در قاره اروپا می باشد. این کشور چند سالی است که پذیرای افراد صاحب ایده می باشد و طی بیانیه ای اعلام نموده که از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ حمایت می کند. همانطور که می دانید برای اینکه بتوانید تجارتی آزاد و بدون دردسر داشته باشید می توانید در کشور لیتوانی سرمایه گذاری کنید و به عنوان کار آفرین و یا شرکت استارت آپ شروع به فعالیت کنید. چند سالی است که ویزای استارت آپ لیتوانی بسیار حائز اهمیت شده است و افرادی که به دنبال راه اندازی شرکت های نوپا هستند می توانند به این ویزا به چشم پیشرفت نگاهی بیندازند.
طبق گزارش هایی که از سمت این کشور ارائه شده است لیتوانی قصد دارد تا با اعطای ویزای فوری اقامت دائم به شرکت های نوپا و استارت آپ ارائه دهد. این افراد باید خارج از خاک اروپا باشند. به طور قطعی دولت این کشور اعلام نموده است که میزبان شرکت های دانش بنیان ایرانی برای گرفتن ویزای فوری و دائم هستیم. لیتوانی قصد دارد تا از کسب و کارهای کوچک و خلاق، حمایت نماید تا بتواند استعدادهای ناب را از تمام دنیا به سمت خود جذب کند.

ویزای استارت آپ لیتوانی

در این طرح اولویت با افرادی است که در حوزه های فناوری لیزر، الکترونیک، فناوری نانو، بیوتکنولوژی و فناوری اطلاعات فعالیت می کنند. علاقه مندان می توانند با سفارت لیتوانی در ارتباط باشند و شانس خود را برای موقعیت ویژه محک بزنند. اگر قصد دارید تا از طریق ویزای استارت آپ لیتوانی به این کشور مهاجرت کنید و اقامت دائم آن را دریافت کنید باید یک طرح کسب و کار قدرتمند داشته باشید و این طرح را به طور کامل برای کارشناسان لیتوانی توضیح دهید. در صورتی که طرح شما مورد تایید قرار بگیرد، برای راه اندازی استارت آپ باید حداقل هزینه را برای سرمایه گذاری داشته باشید. ارائه یک بیزینس پلن قدرتمند شانس شما را تا حد زیادی افزایش می دهد تا بتوانید ویزای کشور لیتوانی را دریافت کنید. در آخر باید اثبات کنید که میتوانید هزینه های زندگی را پوشش دهید.