مشاوره رایگان: 02122110460
ویزای استارت آپ استرالیا

همانطور که باید بدانید به شرکت های جدید و نوپا استارت آپ می گویند که این شرکت ها با سرمایه گذاری اندک علاوه بر ثروت اندوزی برای افرادی ایجاد شغل می کنند. صاحبان ایده و کار آفرین افرادی پیشتاز در این زمینه هستند که می توانند از طریق این روش ویزای استارت آپ استرالیا را دریافت کنند. در صورتی که قصد دریافت ویزای استرالیا را داشته باشید، با مراجعه به ادراه مهاجرت استرالیا کار آفرینان و صاحبان ایده های ناب می توانند جهات اخذ اقامت استرالیا اقدام کنند. اعتبار ویزای استارت آپ استرالیا 4 سال است که با گذشت 3 سال متقاضی می تواند برای دریافت اقامت دائم استرالیا اقدام نماید.

استارت آپ استرالیا

کشور استرالیا یکی از کشورهای پیشتاز در جذب مهاجرانی است که می توانند در استارت آپ استرالیا شرکت کنند. در کل جهان استرالیا یکی از مهاجرت پذیرترین کشورهای دنیا از نظر کار آفرین و شرکت های نوپا می باشد که این افراد در بعضی مواقع می توانند حمایت دولت را دریافت کنند. اگر قصد دریافت اقامت دائم استرالیا را دارید ساده ترین راه ممکن برای رسیدن به اقامت این کشور دریافت اقامت از طریق استارت آپ است پس باید تلاش کنید تا بتوانید از قوانین این کشور پیروی کنید. برای جذب مهاجران از طریق استارت آپ اولویت با افرادی است که در زمینه های علوم، فناوری، مهندسی یا ریاضیات فعالیت دارند. این افراد باید با شرایط و قوانین استرالیا هماهنگ باشند: عدم ارتباط خیشاوندی با مدیران شرکت خاص، عدم ارتباط با سهامداران شرکت های استرالیایی و حداقل سه سال سابقه کار در زمینه شغلی مرتبط از جمله این شرایط می باشد. همچنین باید توانایی انتقال مهارت به نیروی کار استرالیایی را داشته باشند، و بصورت ماهرانه بتوانند در راه اندازی کسب و کار اقدام کنند.

ویزای استارت آپ استرالیا
لازم است بدانید بر خلاف ویزاهای دیگر برای اقامت استرالیا در هنگام دریافت ویزای استارت آپ نیازی به هیچ نوع سرمایه گذاری مالی ندارید. پس از تشکیل پرونده کار آفرینی، توسط نهادهای دولت استرالیا مورد بررسی قرار خواهد گرفت، در صورت تایید مدارک و ایده، به فرد متقاضی اقامت دائم داده می شود.

  • شرایط اخذ اقامت استارت آپ استرالیا شامل موارد زیر است:
  • سن افراد باید پایین تر از 45 سال باشد
  • تسلط به زبان انگلیسی با ارائه مدرک آیلتس
  • داشتن یک حرفه و کسب و کار موفق
  • رعایت تعهدات مالی در کسب و کار
  • مقدار مشخصی از کل دارایی ها را داشته باشید

این اقامت همانند دیگر اقامت های استرالیا باید الزامات سلامتی فرد توسط آزمایشات پزشکی تایید شود. افرادی که قصد دریافت اقامت دارند نباید سئو پیشینه داشته باشند. اگر تجربه کاری موفق و یا کار آفرین موفقی در کشور مبدا داشته باشید می تواند برای شما یک امتیاز مثبت باشد تا بتوانید دولت استرالیا را برای دریافت ویزای استارت آپ متقاعد کنید.

 

 

 

نوشتن دیدگاه