مشاوره رایگان: 02122110460
اخذ اقامت سوﺋد بدون سرمایه گذاری

ویزای سرمایه گذاری سوئد یکی از روش های اخذ ویزای سوئد برای اقامت در این کشور می باشد. اخذ اقامت در سوئد به وسیله سرمایه گذاری در این کشور یکی از روش هایی است که اگر از راه درست اقدام کنید می تواند منجر به اقامت شود. آگاهی از شرایط عمومی سوئد مانند موقعیت جغرافیایی، شرایط زندگی، اوضاع اقتصادی، نرخ بیکاری، میزان تولیدات داخلی می تواند تاثیر به سزایی در انتخاب شما داشته باشد. سوئد کشوری دارای اقتصاد قوی و رو به رشد است که از کشور های حوزه اسکاندیناوی محسوب می شود. سوئد با کشور های فنلاند، نروژ و دانمارک همسایه می باشد. این کشور دارای جمعیتی بالغ بر 10 میلیون نفر می باشد. علت جمعیت پایین کشور سوئد با توجه به مساحت آن کشور موقعیت خاص جغرافیایی و شرایط جوی آن کشور است. زبان مردم سوئد، سوئدی است اما اکثر مردم این کشور به زبان سوئدی تسلط دارند. با توجه به قرار گرفتن کشور سوئد در جایگاه هشتم از لحاظ درآمد سرانه و قرار گرفتن در جایگاه چهارم از لحاظ اقتصادی مکانی مناسب برای سرمایه گذاران خارجی است. اقتصاد کشور سوئد مبتنی بر صنایع چوب، سنگ معدن، صنایع مهندسی و انرژی آبی می باشد. در صورت وجود هر گونه ابهام و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط ثبت شرکت در سوﺋد با مشاورین ویزاپلاس تماس بگیرید.

 

ویزای سرمایه گذاری در سوئد

ویزای سرمایه گذاری در سوئد برای کسانی که خواهان مهاجرت در سوئد هستند، فرصت بسیار مناسبی است. داشتن فرصت سرمایه گذاری و راه اندازی یک کسب و کار گام خوبی برای کسب اقامت دائم و گذرنامه خواهد بود. در صورتی که برای سرمایه گذاری در فرانسه پول کافی ندارید و نمی توانید هزینه تحصیل در سوئد را بپردازید می توانید با داشتن مدرک کارشناسی ارشد، برای فرصت دکترا این کشور اقدام کنید. شما می توانید با اقدام دکترای فول فاند برای تحصیل در این کشور اقدام کنید. با این کار شما می توانید 4 سال در این کشور تحصیل کنید و پس از 4 سال اقامت دائم سوئد را دریافت کنید.

 اخذ اقامت سوﺋد با سرمایه گذاری

شرایط ویزای سرمایه گذاری سوئد

شرایط ویزای سرمایه گذاری سوئد شامل مجموعه شرایطی است که برای دریافت ویزای سوئد الزامی است. در ادامه این الزامات بررسی شده است

 • پاسپورت معتبر دارای اعتبار 6 ماهه و دو برگ سفید

 • ارائه مدارکی که بیانگر تجربه و مهارت شما در زمینه کاری تان باشد

 • ارائه مدرک زبان سوئدی یا انگلیسی

 • ارائه مدارک مربوط به استطاعت مالی به منظور تامین هزینه های خود و خانوده تان در طول دو سال اول

 • ارائه مدارکی که نشان دهنده بودجه شخص باشد

 • سرمایه گذاری انجام شده می بایست منجر به بهبود وضعیت اقتصادی کشور سوئد شود

 • کپی صفحات پاسپورت که حاوی اطلاعات شخصی و اطلاعات پاسپورت متقاضی است

 • گواهی تمکن مالی

 • داشتن قرارداد خرید در صورتی که شما حق کسب و کار را در سوئد خرید کرده اید.

 • ترجمه رسمی مدارک تحصیل متقاضی

 • پرداخت هزینه های درخواست

اخذ ویزای سرمایه گذاری سوئد

اخذ ویزای سرمایه گذاری سوئد هیچ گاه اولویت شماره یک علاقمندان به سرمایه گذاری در قاره سبز نیست. چرا که برای سرمایه گذاری مقاصد جذاب تری نیز در این قاره وجود دارد. کسانی که سوئد را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنند می بایست به فرصت های موجود نیز توجه ویژه ای داشته باشند. اخیرا در این کشور شاهد ثبات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی بوده ایم. سوئد از کشورهای بی طرف و صلح جو در جهان به حساب می آید. این کشور پر سرعت ترین اینترنت ها را در اختیار مردم خود قرار داده است. سرعت اینترنت و ضریب نفوذ اینترنت در این کشور، آن را جزء برترین کشور ها قرار داده است.

 

 

نوشتن دیدگاه