مشاوره رایگان: 02122110460
پاسپورت سنت لوسیا

کشور سنت لوسیا جزیره ایست مستقل که در قسمت شرقی دریای کارائیب، هم مرز با اقیانوس اطلس و در جنوب جزیره مارتینیک و شمال کشور سنت وینسنت و گرنادین قرار دارد. مجمع الجزایر کارائیب شامل جزایر زیادی است. سنت لوسیا یکی از این جزایر است. فرانسوی ها اولین اروپایی هایی بودند که به این جزیره مهاجرت کردند. از سال 1814 کنترل و اداره این سرزمین بر عهده دولت انگلستان قرار گرفته است که به این معناست که توسط حکومت پادشاهی (ملکه الیزابت دوم) اداره می شود. در حال حاضر با توجه به آمار جهانی جمعیت، کشور سنت لوسیا بالغ بر 179 هزار نفر جمعیت دارد که تقریبا نیم درصد رشد نسبت به سال گذشته داشته است. پایتخت این کشور کاستریس است. از مهم ترین شهرهای دیگر آن ویو فورت، میکود و سوفریر را می توان ذکر کرد. زبان رسمی در این کشور انگلیسی می باشد و همچنین زبان فرانسه نیز در این کشور رواج دارد. 50 درصد نژاد سنت لوسیا را سیاهپوستان و بقیه جمعیت این کشور را دورگه سیاه و سفید و هندی تشکیل می دهند. همچنین دین 67 درصد مردم سنت لوسیا کاتولیک است. دو صنعت مهم و شناخته شده این کشور صادرات موز و آووکادو و جذب توریست می باشد. سنت لوسیا کشوری با ثبات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی است که دموکراسی آن بر پایه سیستم پارلمانی انگلستان است. واحد پول آن دلار کارائیب شرقی با واحد جزء سنت می باشد.

پاسپورت سنت لوسیا

اخذ پاسپورت سنت لوسیا

پاسپورت سنت لوسیا با اجازه سفر به 66 کشور جهان که نسبت به سنوات گذشته رتبه جهانی خود را بهبود بخشیده و در حال حاضر در رتبه 35 جهان قرار دارد. با اخذ پاسپورت سنت لوسیا می توان به 37 کشور از جمله کشورهای حوزه شنگن، هنگ کنگ و بریتانیا بدون نیاز به ویزا و 29 کشور هم با ویزای فرودگاهی سفر کرد. با داشتن پاسپورت این کشور می توان سرمایه گذاری های متفاوت و سودآوری که در دهه اخیر قانون توسعه بخش آن تصویب شد را داشت که از جمله آن مزایای مطلوب برای مهاجران بازرگان می باشد. اقامت دائم سنت لوسیا برای 5 سال صادر می شود و پس از 5 سال تبدیل به شهروندی و پاسپورت سنت لوسیا خواهد شد.

از سه روش کمک به صندوق اقتصادی سنت لوسیا، خرید اوراق قرضه و خرید املاک امکان اخذ پاسپورت سنت لوسیا وجود دارد. از جمله مزایای اخذ پاسپورت سنت لوسیا این است که می توان هم زمان دو تابعیتی ماند، یعنی می توان با حفظ تابعیت کشور متبوع خود تابعیت کشور سنت لوسیا را نیز دریافت نمود. پروسه پردازش پرونده سرمایه گذاری در سنت لوسیا برای اخذ تابعیت 3 ماه طول می کشد. از مزایای برنامه سرمایه گذاری سنت لوسیا امکان اقدام برای فرزندان تا سن 25 سال و پروسه سریع آن است. همچنین متقاضیان این برنامه می توانند والدین وابسته خود را در این پروسه وارد نمایند. برای اخذ شهروندی سنت لوسیا از طریق سرمایه گذاری نیازی به سوابق کار مدیریتی نیست و در طول پروسه اجباری به سفر یا حضور در سنت لوسیا نخواهد بود. در سنت لوسیا مالیات بر سود سرمایه، ارثیه و درآمد جهانی لحاظ نمی شود. سرمایه گذاری در سنت لوسیا بدون محدودیت ملیت است.

اخذ پاسپورت سنت لوسیا

هزینه اخذ پاسپورت سنت لوسیا

یکی از پرطرفدارترین روش های اخذ پاسپورت سنت لوسیا برنامه سرمایه گذاری در سنت لوسیا است. هزینه اخذ پاسپورت سنت لوسیا در هر یک از روش های سرمایه گذاری در این کشور متفاوت است. هزینه های جدید برای کمک به صندوق اقتصادی سنت لوسیا شامل هزینه برای نفر اصلی 100,000 دلار و برای متقاضی و همسر وی جمعا 165,000 دلار می شود. در صورتی که متقاضی فرزند داشته باشد مبلغ فوق افزایش می یابد. هزینه متقاضی به همراه همسر و دو فرزند حدود 190,000 دلار است. به ازای هر فرزند علاوه بر دو فرزند 25,000 دلار به این مبالغ افزوده می شود. این هزینه ها شامل هزینه های دیگر دولتی یا هزینه های حقوقی انجام پروسه نیست.

به دلیل محبوبیت برنامه خرید اوراق قرضه دولتی این گزینه در سال های اخیر افزایش مبلغ داشته است. اگر متقاضیان قصد دارند از طریق برنامه دوم سرمایه گذاری در سنت لوسیا برای اخذ پاسپورت اقدام نمایند بایستی اوراق قرضه دولتی را خریداری کنند که این اوراق قرضه توسط دولت صادر و 5 سال تضمین می شود. متقاضیان می توانند با خرید اوراق قرضه دولتی به مبلغ 500,000 تا 550,000 دلار پاسپورت سنت لوسیا را اخذ نمایند. این مبلغ پس از 5 سال به متقاضی عودت داده می شود.

گزینه دیگری که برای سرمایه گذاری در سنت لوسیا وجود دارد خرید ملک در سنت لوسیا به ارزش حداقل 300,000 دلار است. قدمت ملک می بایست حداقل 5 سال باشد. همچنین گزینه دیگر سرمایه گذاری در سنت لوسیا سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده و ثبت شرکت است. حداقل مبلغ سرمایه گذاری در پروژه ها 1 میلیون و 500,000 دلار است.

هزینه پاسپورت سنت لوسیا

خدمات ویزا پلاس در خصوص اخذ پاسپورت سنت لوسیا

اگر درخواست متقاضی برای اخذ شهروندی سنت لوسیا از طریق سرمایه گذاری رد شد متقاضی در صورتی می تواند مجددا درخواست نماید که دلایل رد پرونده قابل توجیه باشد که طبعا نیازمند طی مراحل پیچیده ای خواهد بود. ویزا پلاس با برخورداری از دانش به روز و با داشتن کارشناسان مطلع شما را از قوانین مهاجرتی و نحوه اقدام کشور سنت لوسیا آگاه می کند تا علاوه بر صرف زمان کوتاه تر در هزینه شما نیز صرفه جویی گردد. کسب اقامت و پاسپورت سنت لوسیا یک پروسه حقوقی است و نیاز به آگاهی کامل به قوانین مهاجرتی و مالیاتی کشور مقصد دارد. ویزا پلاس با قریب به دو دهه فعالیت درخشان در امور مهاجرتی شما را در راه رسیدن به اقامت سنت لوسیا یاری و همراهی می نماید. کارشناسان مجرب این مجموعه با بررسی کامل شرایط شما و کشور مقصد، بهترین راه را برای اخذ پاسپورت سنت لوسیا به شما معرفی می نمایند. ویزا پلاس در تمامی مراحل از آماده سازی مدارک و تعیین وقت سفارت و در نهایت اخذ اقامت این کشور در کنار شما خواهد بود.

 

 

نوشتن دیدگاه