مشاوره رایگان: 02122110460
دوره زبان آلمانی در مجارستان

مجارستان کشوری است در مرکز اروپا که فرهنگش با کشورهای اطراف آن متفاوت است. بوداپست پایتخت این کشور را می توان یکی از زیباترین شهرهای جهان دانست. رودخانه دانوب از مرکز این شهر عبور می کند و اطراف آن با ساختمان فوق العاده از تمام سبک های معماری پوشش داده شده است. جمعیت این کشور در حدود نه میلیون و هشتصد هزار نفر می باشد. اما چگونه اقامت مجارستان را بگیریم؟

امروزه یکی از مهم ترین موارد مورد نیاز و ضروری ترین مدرک اخذ پذیرش و ویزا در اکثر کشورهای دنیا، مخصوصا کشورهای اتحادیه اروپا از جمله کشور مجارستان، داشتن مدرک زبان از جمله زبان آلمانی می باشد. شما برای شروع تحصیلات خود در تمامی دانشگاه های دنیا موظف به ارائه مدرک زبان می باشید. کالج‌های زبان در مجارستان، از نظر وزارت علوم این کشور و وزارت علوم و تحقیقات ایران معتبر هستند. کالج‌ها در مجارستان به مراکز خصوصی و نیمه خصوصی گفته می‌شود که به فعالیت علمی و آموزشی مشغولند. این کالج ها بیشتر در زمینه‌هایی نظیر آموزش زبان، مهارت های کامپیوتری، مهارت های فنی و مهندسی، کلاس های آماده سازی آزمون پزشکی، مهارت های جانبی و ... فعالیت می‌کنند. بیشتر کالج های معتبر زبان در مجارستان در شهر بوداپست، پایتخت این کشور قرار دارند و دوره های زبان آلمانی، فرانسه، انگلیسی و مجاری را برگزار می کنند. این دوره ها با توجه به سطح زبان متقاضی از شش ماه تا یک سال هستند. شرایط تحصیل در دوره های زبان به صورت سیستم ترمیک و دو ترم در یکسال می باشند و پذیرش برای ماه های سپتامبر و ژانویه و اکتبر خواهد بود.

پس از پایان دوره زبان در مجارستان شما می توانید از دانشگاه های مجارستان پذیرش گرفته و یا با پیدا کردن کار در مجارستان، درخواست اقامت خود را ثبت نمایید. همچنین می توان به دوره های زبان مجارستان به چشم پلی برای رسیدن به کشورهای دیگر اروپایی نگریست. در صورتی که شما مایل نباشید در مجارستان ادامه تحصیل دهید می توانید با داشتن گواهی پایان دوره زبان، از دانشگاه های آلمان، اتریش یا فرانسه پذیرش تحصیلی اخذ نمایید.

هزینه های تحصیل در دوره های زبان مجارستان

دوره یک ساله زبان المانی در مجارستان 6400 یورو

هزینه 10 ماه خوابگاه (اتاق تک نفره) 3500 یورو

هزینه بیمه 250 یورو

هزینه زندگی ماهیانه 500 تا 700 یورو

هزینه بررسی پرونده 200 یورو

دوره زبان آلمانی در مجارستان

کالج های زبان در مجارستان

- کالج دونا

این کالج یکی از بهترین کالج های برگزار کننده دوره های پیش پزشکی، پیش مهندسی و دوره های استاندارد زبان انگلیسی می باشد که در بوداپست و در قلب اروپا آغاز به فعالیت نموده است. این کالج در مجارستان در یکی از مناطق بسیار خوب بوداپست و در شمال رودخانه دانوب در منطقه بودا مجارستان قرار گرفته است.

- کالج مک دنیل

کالج مک دانیل با همکاری دانشگاه وستمینستر آمریکا با نام کالج مک دانیل (تاسیس 1867 در آمریکا) پیش می رود که ارائه کننده دوره های کارشناسی مدیریت بازرگانی، اقتصاد، ارتباطات، تاریخ هنر، علوم سیاسی و مطالعات بین الملل نیز می باشد.

- کالج ابن سینا

آکادمی بین المللی اویسینا از سال 1995 فعالیت رسمی خود را تحت عنوان کالج بین المللی اویسینا آغاز نمود و امروز در برگیرنده فعالیت های علمی، فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و هنری در اروپا و ایران می باشد و مسوولیت توسعه تمامی این فرایندها را بر عهده دارد.

- کالج دانشگاه علوم پزشکی پچ

کالج پچ کالجی بین المللی و علوم پزشکی در مجارستان، از کالج های برتر در اروپا و کشور مجارستان می باشد. دوره های کالج پچ به دو دوره عادی و فشرده تقسیم می شوند که در دو مقطع سال پذیرش دارد.

 در صورتی که مشتاق به کسب اطلاعات درباره ثبت شرکت در مجارستان هستید می توانید با کارشناسان ویزاپلاس در ارتباط باشید.

 

نوشتن دیدگاه