مشاوره رایگان: 02122110460
ویزای استارت آپ فرانسه

کشور فرانسه یکی از کشورهای اروپایی در دسته کشورهای جهان اول قرار دارد که اگر اقامت دائم این کشور را دریافت کردید می توانید از تمامی خدمات شهروندی این کشور استفاده کنید. این کشور به عنوان یکی از بهترین مکان های دنیا برای کار و سرمایه گذاری می باشد. فرانسه کشوری پیشرو در زمینه جذب استارت آپ می باشد و مرکزی برای استارت آپ ها به عنوان Station F ساخته شده که زیر نظر شرکت های بزرگ فعالیت دارند، حمایت می شود. فرانسه کشوری آزاد بوده و بروی افرادی که صاحب ایده ای جدید باشند سرمایه گذاری می کنند.
یکی از ویزاهای فرانسه ویزایی برای استعدادها و استارت آپ ها می باشد که به سه دسته افراد تعلق می گیرد: استارت آپ ها، کارمندان و سرمایه گذاران که ویزایی تحت عنوان Talent Passport دریافت می کنند. این اقامت طی 4 سال اعتبار دارد و قابل تمدید می باشد، با استفاده از این اقامت شخص متقاضی می تواند خانواده خود را به فرانسه منتقل کند ضمنا همسر اجازه کار در فرانسه پیدا می کند.

  • مزایای Talent Passport
  • صدور اقامت 4 ساله
  • ارائه کارت اقامت با علامت Talent Passport-Family ( این نوع اقامت برای خانواده متقاضی می باشد )
  • صدور ویزای خانوادگی برای همسر که حداقل باید 18 ساله داشته باشد
  • صدور ویزای برای فرزندان زیر 18 سال

کشور فرانسه از جمله کشورهایی است که با نرخ بیکاری بالا و مشکلات اقتصادی بسیاری مواجه شده است، این کشور تلاش می کند تا با جذب کار آفرینان خلاق و شرکت های استارت آپ جدید چالش ها و مشکلات اقتصادی اش را برطرف کند. فرانسه با راه اندازی برنامه ای ویژه به دنبال جذب جوانان کارآفرین و خلاق است تا بتواند نرخ بیکاری این کشور را به حداقل برساند. این برنامه مهاجرتی که به اخذ ویزای استارت آپ فرانسه ختم می شود برای بنیانگذاران استارتاپی برای زندگی و کار در فرانسه به مدت 4 سال تمدید شده است. در صورت وجود هر گونه ابهام و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط ثبت شرکت در فرانسه و سایر کشورهای اروپایی با مشاورین ویزاپلاس در ارتباط باشید.

ویزای استارت آپ فرانسه
اگر قصد دریافت ویزای استارت آپ فرانسه را دارید:

  • باید مشخصات استارت آپ خودتان را در فرانسه پایه ریزی کنید
  • حداقل منبع مالی به ارزش حقوق سالانه یک فرد فرانسوی را داشته باشید
  • ارائه طرح توسعه برای کشور فرانسه
  • تایید مدارک استارت آپ توسط سازمان Direccte در مرحله اول

افرادی که مایل هستند به عنوان کار آفرین ویزای فرانسه دریافت کنند می توانند برای اعضای خانواده خود تقاضای ویزای فرانسه داشته باشند. از مزایای این ویزا همسران بنیانگذاران استارتاپ می توانند مجوز اقامت و کار در فرانسه دریافت کنند. کشور فرانسه برای کار آفرینان و شرکت های تازه تاسیس که در پاریس آغاز فعالیت کنند، یک برنامه شتاب دهی 6 ماهه در نظر گرفته است. به بنیانگذارانی که موفق به دریافت ویزای استارت آپ فرانسه می شوند مبلغی به عنوان هدیه داده خواهد شد. از دیگر مزایای این طرح اختصاص فضای دفتر رایگان برای این دسته از مهاجران فرانسه می باشد.

 

 

نوشتن دیدگاه