ویزای استارت آپ کانادا

ویزای استارت آپ کانادا یکی از روش های دریافت اقامت کانادا می باشد و به کسانی که توانایی راه اندازی شرکت های خلاق و استارت آپی را داشته باشند و بتوانند برای تعدادی دیگر نیز شغال ایجاد کنند داده می شود. در صورتی که یک ایده خوب برای کار داشته باشید و بتوانید یکی از سازمان هایی که توسط اداره مهاجرت معرفی می شوند را به سرمایه گذاری در طرح خود تشویق کنید، می توانید ویزای استارت آپ کانادا را دریافت کنید. در این روش شما اجازه سرمایه گذاری را ندارید مگر این که سازمان معرفی شده از شما در سرمایه گذاری دعوت کند. این برنامه کارآفرینان را ترغیب می کند که شرکت های خود در کانادا را زیاد کنند. در صورتی که به شما و خانواده شما اقامت دائم کانادا داده شود حتی در صورت ایجاد اختلال در بیزینس شما مشکلی برای اقامت شما ایجاد نخواهد شد.

وکیل ویزای استارتاپ کانادا

اگر قصد راه اندازی یک کسب و کار با هدف کار آفرینی در کشور کانادا را دارید باید قبل از هر چیز شرایط اقامت این کشور را بدانید. روش های مختلفی وجود دارد تا بتوانید اقامت کانادا را دریافت کنید، اما یکی از راه ها دریافت ویزا استارتاپ کانادا است. این ویزا به کمک وکیل قانونی می تواند اخذ شود که مسیر را برای شما کوتاه می کند. ویزا پلاس به عنوان وکیل ویزای استارتاپ کانادا می تواند تمامی مواردی که مربوط به دریافت اخذ ویزا میباشد را برای شما انجام دهد. ما به شما کمک می کنیم تا بتوانید در بهترین شرایط ویزای استارت آپ دریافت کنید.

ویزای start up کانادا

برای دریافت اقامت بدون دردسر می توانید از ویزای start up کانادا استفاده کنید. این نوع ویزا با هدف جذب کار آفرینان و نخبه های جهان توسط دولت کانادا برنامه ریزی شده است. آمار نشان می دهند که بیش از 2700 پرونده ویزای استارتاپ کانادا هر ساله در صف انتظار قرار دارند که بیانگیر آن است که این نوع ویزا به افراد خلاق و کار آفرین ارائه می شود. افرادی که دارای ایده ای جدید هستند و می تواند زمینه شغلی جدیدی ایجاد کنند با توجه به رزومه کاری آنها در اولویت قرار دارند.
چند سازمان کانادایی، مشخص شده اند که موظف هستند تا طرح های افراد را مورد بررسی قرار دهند، هر کدام از این سازمان ها تکیه بر معیارهای شخصی خود دارند. اگر سازمانی تصمیم گرفت که طرح شما را بررسی کند ابتدا میزان سود دهی و رشد تجارت را مورد اهمیت قرار می دهد. اگر طرح شما مورد تایید یکی از این سازمان ها قرار گرفت شما را از طریق نامه و یا ایمیل آگاه می سازد، برای اینکه بتوانید طرح استارت آپ خود را عملی کنید به حمایت یکی از این سازمان ها نیاز دارید. از مهمترین این سازمان ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
Designated venture capital funds
اگر طرح شما مورد تایید این سازمان قرار گرفت باید حداقل یک مبلغی که از سمت این سازمان مشخص می شود در یک صندوق اقتصادی کانادایی ، سرمایه گذاری کنید.
Designated Angel Investor groups
اگر طرح و ایده شما توسط این سازمان مورد تایید قرار گرفت هنگام دریافت ویزای استارت آپ کانادا، از راه سرمایه گذاری می توانید مبلغ مشخصی دریافت کنید.
Designated business incubators
طرح متقاضی باید در برنامه تعیین رشد اقتصادی کانادا تاثیر مثبت داشته باشد تا پذیرفته شود.

مدت زمان گرفتن ویزای استارتاپ کانادا

مدت زمان گرفتن ویزای استارتاپ کانادا

به طور کلی برای دریافت ویزای استارتاپ زمان مشخصی در نظر گرفته نشده است و مدت زمان گرفتن ویزای استارتاپ کانادا بستگی به تعداد متقاضی دارد که در صف انتظار قرار گرفته اند. بررسی پرونده های متقاضیان در یک بازه زمانی مشخص بررسی می شود. ویزای استارتاپ جزو ویزاهای جدید تلقی می شود، مواردی وجود دارد که می تواند ویزای شما را به تاخیر بیندازد این موارد به شرح زیر می باشد:
تعداد درخواست های کامل پر نشده
تغییرات فصلی در پذیرش درخواست کار
تغییرات در عملکرد اداره مهاجرت و شهروندی

استارت آپ کانادا

با ویزای استارت آپ کانادا پس از گذشت 5 سال می توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. با دریافت اقامت دائم شما همانند یک شهروند کانادایی می توانید از تمامی مزایای خدمات شهری استفاده کنید. اگر بخواهید به عنوان یک شرکت استارت آپ در کانادا فعالیت کنید باید یک ایده با طرحی خلاقانه ارائه دهید. این ایده توسط یکی از شرکت های معتبر در کانادا بررسی می شود چنانچه مورد تایید قرار گرفت می توانید جهت اخذ اقامت در کانادا دست به کار شوید. اگر بتوانید با طرح و ایده خود یکی از سازمان های سرمایه گذاری را در مورد طرح خود راضی کنید ویزای استارت آپ به شما و خانواده شما تعلق می گیرد که به واسطه ی آن اقامت دائم کانادا به را نیز دریافت خواهید کرد. نکته مهم برای راه اندازی استارتاپ این است که شما مجاز به سرمایه گذاری شخصی نمی باشید مگر اینکه سازمان سرمایه گذار از شما بخواهد تا در سرمایه گذاری شراکت کنید.

 

ویزا پلاس با در اختیار داشتن برترین وکلای مهاجرت کانادا مفتخر است شما را در کلیه مراحل اخذ ویزای استارت آپ کانادا یاری و همراهی نماید.