مشاوره رایگان: 02122110460

اگر به دنبال دریافت اقامت ایتالیا از طریق استارت آپ هستید با ویزا پلاس همراه باشید ما در این مقاله به چگونگی دریافت ویزای استارتاپ ایتالیا می پردازیم و جزئیات آن را به طور مفصل توضیح می دهیم، اما برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ویزا پلاس تماس بگیرید تا شما را در این مسیر راهنمایی کنند. ایتالیا جزو دسته کشورهای جهان اول است و شرایط دریافت اقامت آن کمی دشوار است اما اگر بتوانید به یک از شهروندان این کشور تبدیل شوید شرایط بسیار خوبی برای شما فراهم می شود. با توجه به قوانینی که در ایتالیا وضع شده است افرادی که صاحب ایده هستند می توانند با ارائه مدارک مورد نیاز به سفارت این کشور، ویزای ایتالیا را بدست آورند. در صورتی که مشتاق به کسب اطلاعات درباره ثبت شرکت در ایتالیا هستید می توانید با کارشناسان ویزاپلاس در ارتباط باشید.

اقامت ایتالیا از طریق استارت آپ ویزا

یکی از راه های دریافت اقامت ایتالیا استارت آپ ویزا است. این ویزا توسط افرادی که تابعیت اروپایی ندارد بسیار مورد استقبال قرار گرفتهه است. افرادی که صاحب ایده های خلاق هستند می توانند اقامت این کشور را بدست آورند. کشور ایتالیا یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که از افراد و شرکت های خلاق حمایت کرده و برای آنها ویزا استارت آپ صادر می کند. start up visa ایتالیا دارای شرایط خاصی می باشد که با رعایت این نکات شما عملا می توانید اقامت این کشور را بدست آورید. قوانین به این شرح است که شرکت شما باید کمتر از 5 سال فعالیت داشته باشد و دفتر مرکزی آن باید در ایتالیا یا یکی از کشورهای اتحادیه اروپا باشد و رئیس شرکت باید کشور ایتالیا حضور داشته باشد. گردش مالی شرکت باید کمتر از 5 میلیون یورو باشد و به هیچ عنوان سود آن را توزیع نکند، تولید و توسعه تجاری سازی کالا و خدمات شما باید با ایده های جدید و نوآورانه باشد و صرفا در مسیر پیشرفت حیطه شغلی شما باشند.
افرادی که قصد دریافت ویزا استارت آپ را دارند علاوه بر توضیحات بالا باید حداقل یکی از معیارهای زیر را داشته باشند:

  • حداقل یک هزینه مشخص را برای راه اندازی شرکت کنار بگذارند.
  • حداقل 15% از هزینه های شرکت صرف تحقیق و توسعه شرکت شود.
  • حداقل یک سوم کل نیروهای کاری شما باید دانشجوی دکترا باشند، یا دو سوم نیروهای شما دارای مدرک کارشناسی ارشد باشند.

اقامت ایتالیا از طریق استارت آپ ویزا

ویزای استارت آپ ایتالیا

ویزای استارت آپ یکی از روش های دریافت اقامت دائم در ایتالیا می باشد اما همیشه دریافت این ویزا دلیل بر این نیست که شما بتوانید اقامت دائم این کشور را بدست بیاورید. ویزای استارت آپ یک شاه کلید برای جوانان خلاق است تا بتوانند ایده های خود را در مسیر موفقیت و قدرت تجاری ایتالیا بکار ببرند. برای دریافت این ویزا ابتدا باید مدارک خود را برای کنسولگری ایتالیا ارسال کنید و پس از بررسی مدارک با شما مصاحبه می شود. در صورتی که بتوانید آنها را قانع کنید ویزای استارت آپ برای شما صادر می شود. که این روش برای افرادی خلاق بسیار کارگشا است. این ویزا دارای مزایای بسیاری می باشد که از جمله آنها می توان به کاهش مالیات برای سرمایه گذاری، تامین بودجه سهام مهاجران توسط مردم و کاهش ضمانت نامه های بانکی برای دریافت وام می باشد.

 

 

نوشتن دیدگاه