مشاوره رایگان: 02122110460
ویزای استارت آپ دانمارک

کشور دانمارک با برنامه های بلند مدت و سرمایه گذاری روی افراد نخبه در سراسر جهان قصد دارد تا در راستای جذب کار آفرین و استارت آپ قدم بر دارد. این کشور همانند کشورهای دیگر از یک سری قوانین برخوردار است که در صورت دریافت ویزای استارت آپ دانمارک باید به آن عمل کنید. اگر قصد راه اندازی استارت آپ و یا کار آفرینی در کشور دانمارک را دارید، مطلب ویزای استارت آپ دانمارک از ویزاپلاس را مطالعه کنید.
برای رشد و اشتغال در دانمارک، کار آفرین باید از ایده های جدید برای اهداف و پیشرفت کسب و کار خود استفاده کند. در صورتی که در ایده های کار آفرینی خود موفق شوید می توانید درخواست اقامت دهید، این طرح تجاری می تواند بصورت شریکی انجام شود که حداکثر باید دو نفر باشند. این طرح یک رفتار ابتکاری از کشور دانمارک است که در ابتدا اقامت دو ساله صادر می گردد و در صورت موفقیت برای سه سال دیگر این اقامت تمدید می شود که در نهایت به اقامت دائم ختم می شود. حضور کار آفرینان از دیگر کشورهای جهان در دانمارک باعث شده تا ارتباطات بیشتری بین آنها صورت پذیرد که باعث پیشرفت و تعملات بیشتری می شود.
قبل از ورود به کشور دانمارک باید برای مجوز اقامت دانمارک اقدام کنید. درخواست آنلاین، می تواند سریعترین راه برای همه متقاضیان باشد، و راه دیگر برای درخواست از طریق سفارت دانمارک می باشد. هنگام ارسال درخواست سفارت دانمارک باید هزینه مشخصی پرداخت کنید. نهایتا سفارت درخواست شما را به آژانس بین المللی کار و اشتغال، انتقال می دهد تا به درخواست شما رسیدگی شود. طبق قوانین کشور دانمارک قبل از اینکه برای درخواست خود اقدام کنید باید شناسه اختصاصی برای بررسی کار آفرینی تهیه کنید. برای بررسی پرونده باید هزینه ای پرداخت کنید تا برای شما ID اختصاصی ساخته شود. توجه داشته باشید تا زمانی که آژانس بین المللی هزینه پرداخت شده را تایید نکند، درخواست شما مورد بررسی قرار نخواهد گرفت. برای دریافت مجوز اقامت باید ویژگی های بیومتریک شما روی کارت ثبت گردد. در صورت ثبت نشدن ویژگی بیومتریک، درخواست شما رد خواهد شد.

شرایط لازم برای دریافت ویزای استارت آپ دانمارک
شرایط ویزا کار آفرینی دانمارک بسیار آسان است و با داشتن یک برنامه کاری دقیق به همراه بیزینس پلن می توانید ویزای اقامتی دریافت کنید. محیط تجاری کشور دانمارک به گونه ای است که می تواند بازار پر سودی را برای شما فراهم نماید و کمترین مالیات نصیب کار آفرینان و استارت آپ ها می شود. اگر قصد ثبت شرکت و یا سرمایه گذاری در دانمارک را دارید می توانید ویزایی تحت عنوان ویزای استارت آپ دانمارک دریافت کنید.

شرایط لازم برای دریافت ویزای استارت آپ دانمارک

  • مدت اعتبار ویزا 2 ساله است
  • داشتن برنامه کاری دقیق و منظم
  • دارای حداقل سرمایه برای پشتوانه شرکت
  • اثبات تمکن مالی جهت ساپورت خانواده در طی دوره اقامت

معیارهای مهمی که شما را در اولویت برای اخذ اقامت دانمارک قرار می دهد بر اساس ایده های جدید تنظیم می شود که توسط هیئت کارشناسان اداره کسب و کار دانمارک معرفی می شوند. خلاقیت و نوآوری و افزایش پتانسیل بازار، مقیاس پذیری بالا می تواند به وسعت پروژه شما اضافه کند.

 

 

نوشتن دیدگاه