مشاوره رایگان: 02122110460

استفاده از کارت های اعتباری مالی متصل به شبکه بانکی جهانی یکی از اساسی ترین نیازهای امروزی است. امروزه فقط 3 درصد از پول جهان به صورت اسکناس می باشد. داشتن یک کارت بانکی مخاطرات همراه داشتن پول نقد را به شدت کاهش می دهد. علاوه بر این امروزه بسیاری از شرکت ها یا مراکز خدماتی هزینه محصولات یا خدمات خود را به صورت آنلاین دریافت می کنند که از آن جمله می توان به خریدهای اینترنتی، از کالاهای فیزیکی گرفته تا نرم افزارها و اپلیکیشن های موبایل، اشاره نمود. این موارد و بسیاری دیگر از این دست، ضرورت داشتن یک کارت متصل به سیستم بانک جهانی را بیش از پیش عیان می سازد. خوشبختانه امروزه امکان اخذ انواع کارت های اعتباری مالی برای متقاضیان وجود دارد. در واقع این کارت ها می توانند از انواع کارت های اعتباری، نقدی و پیش پرداختی باشند و برای بسیاری از افراد بسیار مفید واقع شوند. ویژگی کارت های اعتباری مالی این است که کارمزدهای ناچیز دارند. با داشتن این کارت ها می توانید از دستگاه های خودپرداز در بیشتر کشورهای جهان وجه نقد دریافت کنید، از تمامی فروشگاه های بین المللی خرید کنید، از همه فروشگاه های اینترنتی آنلاین خرید کنید، با شرکت های بین المللی تبادل مالی داشته باشید و از شعب ارزی بانک های بین المللی، صرافی ها و بانک های اینترنتی پول انتقال دهید. همچنین قادر خواهید بود به صورت روزانه، چه از طریق نرم افزار همراه بانک و چه از طریق اینترنت بانک، صورتحساب رایگان دریافت کنید. دو نهاد مالی بسیار بزرگ و پیشرو در عرضه این کارت ها مسترکارت و ویزا می باشند.

انواع مسترکارت

مسترکارت نهادی است مالی که در عرصه کارت های بانکی پیشرو است. کارت بانکی مسترکارت یک نوع کارت پرداخت الکترونیکی است که به منظور اجرای تراکنش ها از شبکه وسیع مسترکارت بهره می برد. مسترکارت با داشتن بیش از 140 نمایندگی در کشورهای مختلف جهان و با دارا بودن سه میلیون دستگاه پایانه (دستگاه خودپرداز و دستگاه پوز) در سراسر جهان از نهادهای مالی پیشرو در این زمینه می باشد. این شرکت طیف وسیعی از طرح های مختلف کارت مانند مسترکارت استاندارد، مسترکارت گلد، مسترکارت پلاتینیوم را به مشتریان خود پیشنهاد می دهد.

 • مسترکارت استاندارد
  این کارت بهترین انتخاب برای کسانی است که کارتی با هزینه مناسب برای همه امور خود از جمله سفر، خرید اینترنتی، دریافت حواله های بین المللی و غیره نیاز دارند. این کارت به عنوان کارتی همه کاره از کمپانی مسترکارت ارائه شده و مناسب افرادی است که خواهان مسترکارتی با اعتبار بالا هستند. با این کارت می توانید از خودپرداز وجه نقد برداشت کنید و رزرو هتل و خریدهای اینترنتی داشته باشید. مسترکارت استاندارد در تمامی پایانه های مسترکارت در تمام دنیا قابل استفاده می باشد. در حال حاضر تعداد این پایانه ها 20 میلیون در سراسر دنیاست و هر روز به این تعداد اضافه می شود.
 • مسترکارت گلد
  مسترکارت گلد کارتی معتبر از شبکه مسترکارت است که علاوه بر داشتن تمامی قابلیت های مسترکارت استاندارد به شما قابلیت اجاره خودرو در بسیاری از کمپانی های اجاره دهنده خودرو را می دهد. با این کارت می توانید به راحتی تمامی هزینه های سفر خود را بپردازید یا در اینترنت به خرید و فروش بپردازید. از دیگر ویژگی های این مسترکارت می توان به پرداخت آفلاین اشاره کرد. خرید آفلاین بدین معناست است که شما می توانید هنگامی که دستگاه کارتخوان مستقیما و آنلاین به شبکه وصل نیست خرید خود را انجام دهید. مثلا در هواپیماها که امکان برقراری اتصال مستقیم به شبکه ویزا نیست با کارت هایی از نوع گلد و بالاتر می توانید خرید کنید.
 • مسترکارت پلاتینیوم
  این کارت بالاترین حد از کارت های کمپانی مسترکارت می باشد. این کارت علاوه بر تمامی ویژگی های مسترکارت گلد دارای قابلیت برداشت وجه از خودپردازهای مسترکارت به میزان نامحدود است. با این مسترکارت می توانید از برخی تخفیف هایی که برخی شرکت ها یا فروشگاه ها برای دارندگان مسترکارت پلاتینیوم ارائه می کنند بهره مند شوید. همچنین در برخی فرودگاه ها نیز می توانید با داشتن این مسترکارت به رایگان از لانژها استفاده کنید.

کارت های اعتباری

انواع ویزا کارت

ویزا نام دیگر نهادی مالی پیشرو در عرصه کارت های بانکی می باشد. در حال حاضر ویزا کارت یکی از قدرتمندترین ابزارها برای تسهیل مبادلات مالی در جهان است. در واقع ویزا کارت یک عبارت کلی برای اطلاق به مجموعه ای گسترده از کالاها شامل کارت های اعتباری، نقدی و کارت های پیش پرداخت همراه با گستره وسیعی از خدمات مرتبط با آنها است، خدماتی که در بیش از 140 کشور دنیا از طریق یک شبکه یکپارچه و منسجم جهانی ارائه می شود. این شرکت طیف وسیعی از طرح های مختلف کارت مانند ویزا کارت کلاسیک، ویزا کارت گلد و ویزا کارت پلاتینیوم را به مشتریان خود پیشنهاد می دهد.

 • ویزا کارت کلاسیک
  ابزاری مناسب جهت مبادلات بانکی بین المللی است. این کارت محبوب ترین کارت از خانواده ویزا کارت شناخته می شود و دارای قابلیت هایی نظیر برداشت از خودپردازهای متصل به ویزا، خرید از وبسایت های اینترنتی و خرید در فروشگاه ها است. ویژگی هایی نظیر هزینه پایین و امکانات کامل، این کارت را در میان کارت های ویزا محبوب کرده است. هزینه مناسب ویزا کارت کلاسیک در بین کارت های دیگر مزیت اصلی آن است. شما می توانید ویزا کارت کلاسیک را بدون سقف موجودی بارها شارژ کنید. این کارت اعتبار دو یا سه ساله دارد و بعد از آن با مراجعه به بانک کارت جدید صادر می شود.
 • ویزا کارت گلد
  ویزا کارت گلد علاوه بر تمامی خدمات ویزا کارت کلاسیک خدماتی همچون خرید آفلاین را نیز به شما می دهد. همچنین کمپانی های اجاره خودرو نیز به دارندگان این کارت به سهولت ماشین اجاره می دهند. سقف برداشت روزانه ویزا کارت گلد از دستگاه خودپرداز از ویزا کارت کلاسیک بیشتر است. هزینه های پایین صدور اولیه، صدور مجدد، نگهداری به علاوه خدمات قابل کسب با ویزا کارت گلد این ویزا کارت را محبوب کرده است.
 • ویزا کارت پلاتینیوم
  ویزا کارت پلاتینیوم بالاترین سطح ویزا کارت علاوه بر تمام ویژگی های کارت های قبل، ویژگی هایی همچون استفاده از لانژهای فرودگاهی و برخی مزایای خاص را دارا می باشد. با این کارت علاوه بر امکاناتی همچون برداشت وجه به صورت نامحدود و پرداخت های آفلاین می توانید از برخی مزایا همچون استفاده از تخفیف های ویزا در برخی فروشگاه های بین المللی و استفاده از خدمات برخی لانژهای فرودگاهی استفاده کنید. همچنین در برخی فروشگاه ها می توانید از تخفیف هایی که به دارندگان ویزا پلاتینیوم داده می شود استفاده کنید.

کارت مجازی و کارت فیزیکی

همراه با حساب های بین المللی، امکان صدور کارت بانکی مجازی و کارت فیزیکی وجود دارد که در شرایط مختلف کاربرد دارند. کارت مجازی تنها مشخصات مندرج روی کارت لازم برای پرداخت است که به آدرس ایمیل فرد متقاضی ارسال می شود و ماهیت فیزیکی ندارد و در معاملات اینترنتی یا معاملاتی که از طریق فکس یا تلفن انجام می پذیرد کاربرد دارد. اما کارت فیزیکی همانند کارت های موجود در شبکه بانکی است و از آنها علاوه بر استفاده هایی که برای کارت مجازی وجود دارد، می توان برای پرداخت با دستگاه پوز و برداشت از خودپرداز استفاده کرد. یک کارت معمولی یک کارت اعتباری فیزیکی است که می تواند برای پرداخت در یک ترمینال پرداخت فیزیکی در فروشگاه و غیره مورد استفاده قرار گیرد. همچنین برای خرید از سایت های خارجی نیز می توان با استفاده از 3D کد کارت های فیزیکی پرداخت انجام داد. این کارت ها قابلیت پرداخت در تمامی سایت هایی که درگاه پرداخت ویزا کارت یا مسترکارت داشته باشند دارند. با کارت های فیزیکی همچنین می توان از دستگاه های خودپرداز سراسر جهان که لوگوی مسترکارت یا ویزا کارت دارند پول دریافت کرد. مزیت کارت مجازی نسبت به کارت فیزیکی این است که این نوع کارت معمولا هزینه صدور پایین تری دارد و در زمان کمتری و گاهی به صورت آنی صادر می شود و در اختیار شما قرار می گیرد. موجودی کارت و حساب می تواند یورویی، دلاری و یا ارز کشور صادر کننده کارت باشد. کارت های فیزیکی بین 2 تا 3 سال انقضا دارند و پس از پایان انقضا می توان آنها را تمدید نمود.

کارت مجازی و کارت فیزیکی

خدمات ویزا پلاس در خصوص ویزا کارت و مسترکارت فیزیکی

ویزا پلاس با بیش از دو دهه تجربه در خصوص امور مهاجرت و افتتاح حساب های بین المللی بسیار در سرتاسر دنیا آماده همراهی شما عزیزان می باشد. کارشناسان ویزا پلاس با شناخت کامل از انواع حسابهای بین المللی، میزان موجودی افتتاح حساب و شناخت اهداف و کاربردهای حساب بانکی، متقاضیان را نسبت به افتتاح حساب متبوع آگاه می سازد. ویزا پلاس شما را در افتتاح حساب بین المللی به نام خود شما، بدون محدودیت واریز و برداشت، افتتاح حساب حقیقی یا حقوقی، با قابلیت خرید آنلاین یا آفلاین به همراه ویزا کارت یا مسترکارت فیزیکی 2 تا 3 سال یاری می نماید. ویزا پلاس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان جهت افتتاح حساب بین المللی به نام شما و اخذ کارت های فیزیکی از نوع ویزا کارت و مسترکارت با درج نام شما روی کارت با ارز دلار، یورو و یا ارز کشور صادر کننده کارت می باشد.