مشاوره رایگان: 02122110460
ویزای استارت آپ استونی

کشور استونی یکی از کشورهای توسعه یافته در حوزه قاره اروپا می باشد که با سرعت، تکنولوژی و زیر ساخت های این کشور تغییر کرد. استونی جزو اولین کشورهای اروپایی است که در زیر ساخت خود از اتوماسیون یکپارچه و استفاده از تکنولوژی در همه ی امور خود استفاده نموده است. امروزه بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان از جمله استونی مشتاق هستند تا برای افرادی که صاحب ایده هستند ویزای استارت آپ استونی را صادر کنند تا بتوانند از روش استارت آپی و کار آفرینی ایجاد شغل کرده و خدمات جدید ارائه دهند. هر چه در مراحل بالاتر راه ‌اندازی استارت آپ قرار بگیرید، و بتوانید با طرح های توجیهی به ایجاد شغل های جدید بپردازید می توانید اقامت کشورهای بیشتری را اخذ نمایید.

ویزای استارت آپ استونی

یکی از بهترین کشورهای دنیا کشور استونی است که از مهمترین برنامه های این کشور تشویق دولت برای توسعه ایده های جدید و ایجاد ظرفیت شغلی می باشد. این کشور به خاطر شرایط محیطی آرامی که دارد، فضای خوبی برای افراد خلاق به حساب می آید. سیستم آموزشی توسعه یافته با زیر ساخت‌ بسیار پیشرفته IT، کشور استونی را به محیطی کار آمد برای شرکت های استارت آپ تبدیل نموده است. ویزای استارت آپ استونی راهی بسیار ساده و موثر است برای اینکه بتوانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. اگر صاحب استارت آپ هستید و یا می خواهید در کشور دیگر کار آفرینی کنید می توانید برای دریافت ویزای استونی اقدام کنید. این کشور به عنوان فعال ترین عضو اتحادیه اروپا تلاش بسیار کرده است تا با جذب کار آفرین و استارت آپ بتواند در جهت پیشرفت کشور قدم بردارد.

ویزای استارت آپ استونی

شرایط لازم برای دریافت ویزای استارت آپ کشور استونی

  • متقاضی باید از تمکن مالی خوبی برخوردار باشد
  • طرح کسب و کار استارت آپ، باید مورد تایید کشور استونی قرار بگیرد
  • طرح کسب و کار باید مبتکرانه باشد و قابلیت توسعه و پتانسیل رشد را داشته باشد

به منظور توسعه و پیشرفت کشورهای جهان، دولت استونی حمایت ویژه ای از کار آفرینان استارت آپی را در دستور کار خود قرار داده است ، تا بتواند از طریق نخبه ها و کار آفرینان به توسعه کشور بپردازد. این کشور برای تجارت آزاد بین کشورهای اروپایی، روسیه و آسیا بسیار ایدئال به شمار می رود و بدون هیچ محدودیت می توانید با این کشورها تجارت آزاد داشته باشید. از مزایای اقامت در این کشور به آزادی اقتصادی آن میتوان اشاره کرد که به عنوان بهترین سیستم اقتصادی در اروپای مرکزی و شرقی تبدیل شده است.

 

 

نوشتن دیدگاه