مشاوره رایگان: 02122110460
ویزای سرمایه گذاری بلژیک

کشور بلژیک به عنوان یک شریک تجاری در اتحادیه اروپا به حساب می آید. این کشور به عنوان اولین کشور چند فرهنگه شهرت یافته و مردم این کشور به زبان هلندی، فرانسوی و آلمانی صحبت می کنند. کشور بلژیک به دلیل کیفیت بالای زندگی از لحاظ اقتصادی، بهداشتی و امکانات کامل آن شناخته شده است. این کشورهمانند کشورهای دیگر در امر سرمایه گذاری پیشرو می باشد، برای دریافت ویزای سرمایه گذاری بلژیک می توانید با ویزا پلاس تماس بگیرید.

ویزای سرمایه گذاری در بلژیک

بلژیک یک کشور با اقتصاد خوب و به عنوان حیاط خلوت شناخته می شود و جمعیت 11 میلیونی دارد که سه چهارم اقتصاد آن با کشورهای اروپایی گره خورده است. اقتصاد بلژیک دارای ثبات بالایی می باشد و رکود پایینی دارد که اکثر سرمایه داران را مجاب نموده تا بتوانند ویزای سرمایه گذاری در بلژیک را دریافت کنند. این کشور دارای موقعیت جغرافیایی استراتژیک بوده و به عنوان تقاطع بازارهای اصلی اروپایی محسوب می شود. در این کشور نیروی کار با مهارت های لازم بسیار دیده می شوند و به چند زبان مسلط هستند.

هزینه ویزای سرمایه گذاری بلژیک

هزینه ویزای سرمایه گذاری بلژیک متغییر است اما نسبت به دیگر کشورهای اروپایی بسیار پایین تر است. متقاضی می تواند با سرمایه گذاری مناسب ویزای بلژیک را دریافت کند، مبلغ سرمایه گذاری با توجه به قانون جذب سرمایه متغییر است پس قبل از اینکه بخواهید اقدامی کنید با موسسه ویزا پلاس تماس بگیرید.

هزینه ویزای سرمایه گذاری بلژیک

شرایط ویزای سرمایه گذاری بلژیک

 برای اطلاع از شرایط ویزای سرمایه گذاری بلژیک می توانید با گروه ویزا پلاس در تماس باشید. به طور کلی برنامه های اقامتی ویزای سرمایه گذاری بلژیک برای اعضای خارجی غیر از اعضای عضو اتحادیه اروپا می باشد. متقاضیانی که مایل هستند برای مهاجرت به بلژیک اقدام کنند باید یک پروسه یک ساله را جهت بررسی پرونده شان طی کنند. در ابتدا باید طرح اقتصادی توسط دولت بلژیک به تایید برسد. پس از موافقت با طرح اقتصادی در نهایت به فرد متقاضی و اعضای خانواده، مجوز ورود به این کشور داده می شود. افرادی که به واسطه سرمایه گذاری وارد بلژیک شوند ابتدا اقامت آنها به صورت 1 ساله صادر می شود و پس از آن یک اقامت 1 ساله و یا 2 ساله صادر می شود. سپس اقامت 3 ساله صادر شده و با گذشت 5 سال می توانید برای اقامت دائم اقدام کنید.

 

 

نوشتن دیدگاه