با کمک ویزای سرمایه گذاری کانادا می توانید طی 3 سال اقامت دائم کشور کانادا را دریافت کنید. توجه داشته باشید هیچ گونه شرط محدودیت سنی در این نوع ویزا وجود ندارد، و به هیچ مدرک تحصیلی نیاز نیست. با انجام این کار، به طور غیر مستقیم به اقتصاد کانادا کمک می کنید این موضوع در حالی کارکرد مثبت از خود نشان می دهد که باقی مانده سود حاصل از سرمایه گذاری شما را به شرکت های محلی کوچک به شکل وام های بدون بهره ارائه می دهند. در ازای سرمایه گذاری شما پس از گذشت 36 ماه دولت کانادا برای شما اقامت صادر می کند.

هزینه ویزای سرمایه گذاری کانادا

به طور قطع به یقین برای سرمایه گذاری در کانادا باید یک سری روال قانونی را پشت سر بگذارید. یکی از راه های سرمایه گذاری در کانادا ثبت شرکت در کانادا می باشد و یا به عنوان کار آفرین در این کشور شروع به فعالیت کنید. هزینه ویزای سرمایه گذاری کانادا متفاوت است. پس بدون شک اگر به عنوان یک کار آفرین در این کشور فعالیت کنید و بخواهید سرمایه گذاری کنید به دلیل اینکه ایجاد شغل می کنید هزینه های شما بسیار پایین می آید. در این صورت شرایط برای شما بسیار آسان می باشد و سخت گیری تا حد زیادی کاهش پیدا می کند.

هزینه ویزای سرمایه گذاری کانادا

شرایط ویزای سرمایه گذاری کانادا

شرایط ویزای سرمایه گذاری کانادا برای افراد واجد شرایط، می تواند بسیار ساده باشد. در صورتی که قصد اقامت در کانادا را دارید به غیر از سرمایه گذاری که در شرکت های کانادایی کرده اید، نیاز به حداقل سرمایه شخصی بالای هزار دلار کانادا را دارید. برای مهاجرت به کانادا باید حداقل یکی از شرایط زیر را داشته باشید. حداقل به مدت دو سال سهامدار شرکت خصوصی باشید، اگر متقاضیان تمایل ندارند که تمام دارایی خود را در سرمایه گذاری استفاده کنند می توانند توسط شرکت کارگذاری مبلغ مشخصی را به سرمایه گذاران پیشنهاد کنند.

اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا

اگر به عنوان تاجر یا مدیر یک شرکت قصد مهاجرت به کانادا را دارید می توانید از طریق سرمایه گذاری اقدام به اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا کنید. با توجه به برنامه‌ های متعددی که کشور کانادا تدارک دیده‌ می توان با مسیرهای سرمایه گذاری مهاجرتی کانادا آشنا شد. اگر بخواهید اخذ ویزای سرمایه گذاری کاندا را دریافت کنید ابتدا باید نوع سرمایه گذاری خودتان را مشخص کنید. کشور کانادا قصد دارد تا از طریق مهاجرت های تجاری، کارآفرینی و سرمایه ‌گذاری افرادی که توانایی بالایی در زمینه کمک به اقتصاد کانادا را دارند به کشور جذب نماید. در ادامه به بررسی قوانین و الزامات مربوط به مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می پردازیم.
• سرمایه گذاری باید در قسمت های قانونی صورت گیرد
• فعالیت های سرمایه گذاری باید تاثیر مثبتی در اقتصاد داشته باشد
• باید 5 شغل دائمی تمام وقت برای شهروندان کانادا ایجاد کنید