مشاوره رایگان: 02122110460
تمکن مالی لهستان

لهستان کشوری در شمال قاره اروپا و ششمین عضو اتحادیه اروپا می باشد که جمعیت آن بالغ بر 38 میلیون نفر می باشد. این کشور از جنوب به اسلواکی از شرق با بلاروس، از سمت شمال با کشورهای لیتوانی و روسیه و از سمت غرب با آلمان همسایه می باشد. این کشور بسیار زیبا دارای آب و هوای ملایم می باشد که مسیر مناسبی برای مهاجرت می باشد. این کشور در سال های اخیر تلاش بسیار زیادی داشته تا بتواند مهاجران زیادی بپذیرد. روش های زیادی برای کسب اقامت وجود دارد که افراد می توانند با توجه به شرایطی که دارند یکی از این اقامت ها را کسب نمایند. یکی از روش های مرسوم که این روزها بسیاری از افراد برای آن اقدام می کنند تمکن مالی لهستان است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همانطور که می دانید برای اخذ اقامت روش های گوناگونی وجود دارد که می توان به اقامت از طریق خرید ملک، ثبت شرکت و سرمایه گذاری اشاره نمود. تمکن مالی لهستان یکی از روش های امن و بی استرس است زیرا ریسک بسیار پایینی دارد. در این روش شما نیازی به خروج سرمایه از کشور ندارید. از مهمترین شرایطی که برای دریافت این نوع اقامت باید در نظر بگیرید داشتن سند ملکی مسکونی یا تجاری به ارزش بالای یک میلیارد می باشد. اگر قصد دارید تا برای اقامت دائم این کشور اقدام کنید باید حدود 5 سال متوالی در این کشور زندگی کنید.

اقامت تمکن مالی لهستان

یکی از ساده ترین روش های مهاجرت به لهستان تمکین مالی است که با اثبات آن می توانید در کوتاه ترین زمان اقامت لهستان را دریافت کنید. این روش برای افرادی مناسب است که سرمایه زیادی دارند و یا بازنشسته می باشند. با دریافت این ویزا می توانید خانواده خودتان را نیز به همراه خودتان به این کشور منتقل کنید. در این روش فقط باید به دولت لهستان ثابت کنید که توانایی تقبل هزینه های خود و خانواده تان را دارید. اگر شما دارای سپرده بانکی بالایی هستید با ارائه گواهی و ضمانت نامه بانکی به کنسولگری لهستان می توانید درخواست خودتان را برای دریافت اقامت تمکن مالی این کشور ارسال کنید. معمولا گواهی تمکین ابتدا بصورت یک ساله صادر می شود که در صورت نیاز تمدید می شود. نکته مهمی که باید در این رابطه بدانید، هنگام دریافت اقامت از طریق تمکین شما حق کار کردن در این کشور را ندارید. در صورتی که قصد مهاجرت دارید باید مراحل اثبات و احراز هویت شما مورد بررسی قرار بگیرد که می توان به سود بانکی، سود سهام خریداری شده شرکت های داخلی، داشتن سند ملکی یا تجاری و یا ارائه سند حقوق بازنشستگی اشاره کرد. در صورتی که مشتاق به کسب اطلاعات درباره ثبت شرکت در لهستان هستید می توانید با کارشناسان ویزاپلاس در ارتباط باشید.

اقامت تمکن مالی لهستان

اقامت لهستان از طریق تمکن مالی

همانطور که می دانید در روش اقامت تمکن مالی لهستان نیاز به مدرک زبان ندارید و افرادی که از این طریق وارد خارک لهستان شوند از پرداخت مالیات معاف هستند. همیشه یکی از دغدغه هایی که افراد برای مهاجرت دارند امنیت سرمایه که این ترس مانع مهاجرت کردن آنها شده است. اما دیگر نگران نباشید زیرا در روش تمکن مالی شما نیاز ندارید که کل سرمایه خودتان را از کشور مبدا خارج کنید. پس از اینکه توانستید به عنوان شهروند در این کشور مستقر شوید اجازه رفت و آمد به کشورهای عضو شنگن را بدون ویزا دارید، و می توانید اقامت خودتان را هر ساله تمدید کنید. توجه داشته باشید در این روش شما باید حداقل 6 ماه از سال را در داخل خاک کشور حضور داشته باشید. شما به اتفاق خانواده می توانید از تمامی حقوق شهروندی لهستان مانند تحصیل رایگان و بیمه در طول اقامت بهره مند شوید.

 

 

نوشتن دیدگاه