مشاوره رایگان: 02122110460
ثبت شرکت در هامبورگ

امروزه ثبت شرکت در یک کشور اروپایی یکی از بهترین راه‌ های اخذ اقامت آن کشور است. متقاضی در کنار ایجاد یک سرمایه گذاری پرسود می تواند از بقیه مزایای ثبت شرکت مثل اخذ اقامت برخوردار شود‌. آلمان نیز یکی از کشورهایی است که از ثبت شرکت و اعطای اقامت دائم به مهاجران فعال استقبال می کند. یکی از بهترین ایالت ها در آلمان برای ثبت شرکت هامبورگ است‌. در ادامه نحوه ثبت شرکت در هامبورگ را بررسی خواهیم کرد.

ثبت شرکت در ایالت هامبورگ آلمان

هامبورگ ایالتی در آلمان است که یکی از بهترین مقاصد برای ثبت شرکت در این کشور است. وجود امکانات و مزایای مهمی نظیر بندری بودن هامبورگ، آسان بودن حمل و نقل دریایی و ترانزیت آن را به یک مقصد خوب برای سرمایه‌ گذاری تبدیل کرده است. ایالت هامبورگ به راحتی از شرکت های نوپا نظیر شرکت های حمل و نقل، اتاق بازرگانی، بورس، بانک و موسسه و غیره حمایت کرده و شرایط کار را برای آنها آسان می کند. بیشتر تاجران ایرانی از دیرباز در ایالت هامبورگ و بخش هافن سیتی به واردات فرش دستباف ایرانی مشغول هستند. بعد از ثبت شرکت در هامبورگ و استفاده از مزایا و امکانات آن شما می توانید برای اخذ اقامت دائم این کشور زیبا اقدام کنید.

مزایای ثبت شرکت در هامبورگ

ثبت شرکت در هامبورگ می تواند برای صاحبان خود مزایا و امتیازات زیادی به همراه داشته باشد که به چند مورد از آنها در ادامه اشاره می‌کنیم:

  • ثبت شرکت در هامبورگ به شما این اجازه را می دهد از انواع بیمه ها برای خود و خانواده خود بهره مند شوید.
  • با ثبت شرکت در هامبورگ شما صاحب یک برند آلمانی باکیفیت می شوید که بسیار هم معتبر است‌.
  • با ثبت شرکت در آلمان امکان اخذ اقامت دائم و موقت برای شما به وجود می آید.
  • با ثبت شرکت در هامبورگ می توانید از انواع تسهیلات بانکی با سود کم بهره مند شوید.
  • با ثبت شرکت در هامبورگ و افتتاح حساب در بانک های آلمان می توانید جهت دریافت انواع کارت های اعتباری جهانی اقدام کنید.
  • با ثبت شرکت در هامبورگ تمام مالیات بر ارزش افزوده خود را هم از آلمان و هم از کشورهای اتحادیه اروپا پس می گیرید.

مزایای ثبت شرکت در هامبورگ

چرا ثبت شرکت در هامبورگ آلمان؟ پاسخ به این سوال زیاد پیچیده نیست. روابط تجاری ایران و آلمان از دیرباز وجود داشته و از این رو کشور آلمان امکانات خوبی در اختیار تاجران ایرانی قرار می دهد از طرفی ایالت هامبورگ با ارائه یک برنامه کاری خوب و هدفمند به متقاضیان، آنها را در مسیر صحیح قرار می دهد و به شرکت آنها کمک می کند تا پا بگیرد. در این مقاله به مزایای ثبت شرکت در هامبورگ پرداختیم و دلایل این انتخاب را هم بیان کردیم. شما نیز برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت شرکت در هامبورگ با مشاوران خبره ما در این زمینه گفتگو کنید.

دیدگاه‌ها  
سلام هزینه ثبت شرکت در هامبورگ چقدره؟
به نقل از علی طاهریان:
سلام هزینه ثبت شرکت در هامبورگ چقدره؟

سلام بر شما دوست عزیز برای اطلاع از هزینه های دقیق ثبت شرکت در هامبورگ با مشاورین ویزاپلاس تماس بگیرید.
سلام من شنیدم هامبورگ از بهترین شهرها برای ثبت شرکت در آلمانه - چقدر صحت داره؟
به نقل از کیوان حشمت:
سلام من شنیدم هامبورگ از بهترین شهرها برای ثبت شرکت در آلمانه - چقدر صحت داره؟

سلام بر شما به دلیل شرایط ویژه این ایالت برای مهاجران این شهر از بهترین ایده آل ترین مقاصد برای اتباع خارجی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ویزاپلاس تماس بگیرید.
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول ثبت شرکت در هامبورگ

آیا با ثبت شرکت در هامبورگ می توان از خدمات بیمه ای در این ایالت استفاده کرد؟
بله، در صورت ثبت شرکت در هامبورگ، فرد درخواست دهنده و خانواده وی می توانند از خدمات بیمه ای در این ایالت استفاده کنند.
چرا ایرانیان بیشتر متقاضی ثبت شرکت در هامبورگ هستند؟
وجود امکانات و مزیت هایی همچون بندری بودن شهر هامبورگ و امکان استفاده از حمل و نقل دریایی و ترانزیت آسان، حمایت از شرکت های بازرگانی، بورس، اتاق بازرگانی و .... این شهر را به عنوان یک مقصد ایده آل برای ایرانیانی که قصد اقامت در آلمان را دارند تبدیل کرده و از دیرباز تاجران ایرانی در این ایالت به واردات فرش دستباف ایرانی مشغول هستند.