مشاوره رایگان: 02122110460
ثبت شرکت gmbh در آلمان

پس از آن که کشورهایی چون کانادا، استرالیا و اسپانیا عزم خود را برای جذب سرمایه گذاران خارجی جزم کردند، کشور آلمان نیز به سرعت دست به کار شده و اقدام به ارائه خدمات گسترده به این افراد کرده است. در واقع یک رقابت تنگاتنگ بین کشورهای توسعه یافته برای جذب سرمایه گذار خارجی شکل گرفته است. کشور آلمان تاکنون به افراد زیادی مجوز ثبت شرکت با مسئولیت محدود gmbh ارائه کرده است. امری که موجب شده است تا این روش به عنوان یک روش ایده آل برای ثبت شرکت در این کشور بدل شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات درباره شرایط اخذ انواع ویزا و بلوکارت آلمان با کارشناسان ویزاپلاس تماس بگیرید.

آشنایی با ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آلمان

این روش در واقع بهترین روش ثبت شرکت در آلمان است. به گونه ای که تنها با 12 الی 25 هزار یورو می‌توان اقدام به ثبت شرکت کرد. کشور آلمان برای این روش هیچ محدودیتی لحاظ نکرده و با شعار "سرمایه گذاری بدون دانستن زبان" گامی بلند در جهت توسعه اقتصادی خود برداشته است. در واقع بر خلاف کشورهای انگلیسی زبان نظیر کانادا، انگلستان و امریکا دولت آلمان هیچ اصراری به داشتن مدرک زبان از سوی سرمایه گذاران خارجی ندارد.
با توجه به ظرفیت های اقتصادی فراوان کشور آلمان و بالا بودن شاخص FDI در این کشور، نباید فرصت به این خوبی را برای سرمایه گذاری از دست داد. همچنین، با توجه به امنیت بالا در سرمایه گذاری و بازگشت سرمایه اولیه ظرف چند ماه می‌توان این کشور را به عنوان ایده آل ترین کشور برای سرمایه گذاری دانست.

نحوه ثبت شرکت در آلمان

اولین گام جهت ثبت شرکت در آلمان ارائه طرح فعالیت اقتصادی به دولت این کشور است. این طرح باید ابتدا به تایید اتاق بازرگانی دولت آلمان برسد و سپس برای تصویب و صدور مجوز به بخش بازرگانی دولت این کشور ارائه شود. سپس، شما می‌توانید شروع به استخدام نیروهای مورد نیاز خود کنید. گام بعدی ارائه تمامی مدارک لازم نظیر نامه ثبت شرکت، آگهی نوبتی، مجوز صنفی، اساسنامه و غیره به زبان آلمانی است. بدون شک ساده ترین راه برای ثبت شرکت کمک گرفتن از وکیل ثبت شرکت در آلمان است برای این منظور با مشاورین ویزاپلاس تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

ثبت شرکت در آلمان

شرایط سرمایه گذاری در آلمان

برای ثبت شرکت در کشور آلمان داشتن حداقل 20 و حداکثر 45 سال الزامی است. البته، با داشتن سنی بیش از 45 سال در صورت درآمد زیاد می‌توانید پروسه ثبت شرکت خود را کلید بزنید. لازم به ذکر است که تنها افراد تحصیل کرده نیازی به ارائه مدرک زبان ندارند، مابقی افراد بایستی سطح مقدماتی زبان آلمانی را طی کنند. علاوه بر آن شرکت باید دارای نام، موضوع، نقشه راه، آدرس و صندوق پستی، مدیر عامل باشد و در دفتر ثبت شرکت ها نام خود را ثبت کند. داشتن اساسنامه رکن اصلی ثبت شرکت در آلمان بوده و بدون آن هیچ شانسی برای این کار وجود ندارد. در صورت وجود هر گونه ابهام و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط ثبت شرکت در هامبورگ و سلیر شهرهای آلمان با مشاورین ویزاپلاس تماس بگیرید.

مزایای ثبت شرکت gmbh در آلمان

ازجمله مزیت های ثبت شرکت در آلمان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افتتاح حساب بانکی در تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا
  • دریافت ویزای شنگن
  • تولید تحت لیسانس و پشتیبانی دولت آلمان
  • امکان شرکت در مناقصاتو مزایدات بین المللی

مزایای ثبت شرکت gmbh در آلمان

لازم به ذکر است که مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود چیزی حدود 2 الی 3هفته طول می‌کشد که در این مدت به شما اقامت موقت داده می‌شود. همچنین، نام شرکت شما حتما باید متناسب با حیطه فعالیت آن باشد. در صورت وجود هر گونه ابهام در زمینه شرایط ثبت شرکت gmbh در آلمان با مشاورین ویزاپلاس در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ها  
شرکت gmbh در آلمان همون شرکت های LLC هستند؟
به نقل از الهام:
شرکت gmbh در آلمان همون شرکت های LLC هستند؟

سلام بر شما دوست عزیز، بله دقیقا شرکت gmbh یا LLC در حقیقت همان شرکت های با مسئولیت محدود هستند.
سلام در آلمان به جز شرکت gmbh چه نوع شرکت هایی قابل ثبت هستن؟
به نقل از sepehr valizade:
سلام در آلمان به جز شرکت gmbh چه نوع شرکت هایی قابل ثبت هستن؟

سلام بر شما دوست عزیز علاوه بر شرکت gmbh در آلمان می توان انواع شرکت های سهامی عام AG، شراکت کلی OHG، شراکت محدود KG، شرکت های تابعه و شرکت شعبه ای را نیز ثبت نمود.
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول ثبت شرکت gmbh در آلمان

شرکت gmbh در آلمان چه نوع شرکتیه؟
شرکت gmbh مخفف Gesellschaft mit beschränkter Haftung به معنای شرکت های خصوصی با مسئولیت محدود است.
اصلی ترین گزینه برای ثبت شرکت gmbh در آلمان چیست؟
داشتن اساسنامه پایه و اساس ثبت شرکت در آلمان است و بدون اساسنامه حرفه ای شانسی برای به سرانجام رسیدن این کار نیست.