مشاوره رایگان: 02122110460
وکیل ثبت شرکت در آلمان

کشور آلمان سومین کشور شناخته شده صنعتی در سطح جهان می باشد. این کشور با هدف جذب سرمایه برنامه های مهاجرتی متنوعی را برای علاقمندان مهاجرت به این کشور ارائه داده است. یکی از این روش ها ثبت شرکت می باشد که این کار می بایست توسط وکیل ثبت شرکت در آلمان صورت بگیرد. وکیل ثبت شرکت در آلمان موارد متعددی را برای اخذ این نوع ویزا مورد بررسی قرار می دهد. طبق گزارشی که وزارت آلمان در سال 2016 اعلام کرده است ۲۶۴۰۰ تن از هموطنانمان برای زندگی در این کشور درخواست داده اند. هرچند این آمار قابل توجه می باشد اما با این حال ایرانی ها رتبه 28 ام را از میان خارجیان مقیم این کشور دارند. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات درباره شرایط اخذ انواع ویزا و بلوکارت آلمان با کارشناسان ویزاپلاس تماس بگیرید.

چرا باید به وکیل ثبت شرکت در آلمان مراجعه کنیم؟

مراجعه به یک وکیل زبده برای پیشبرد امور مهاجرتی از چند جهت حائز اهمیت می باشد. در بررسی هایی که روی چندین پرونده شکست خورده صورت گرفت اغلب علت شکست ناقص بودن مدارک و عدم تطابق با استاندارد های خواسته شده است. به همین جهت داشتن وکیلی با تجربه می تواند از اتلاف زمان و هزینه متقاضیان جلوگیری کند. پرونده هر مهاجر با توجه به سن شخص، تحصیلات، اوضاع مالی، میزان سابقه کاری و ... متفاوت می باشد. بنابر این تنها یک وکیل کاربلد با یک تیم مجرب می تواند به پیشبرد پرونده شما کمک کند.
برای شروع اقدامات به منظور ثبت شرکت در آلمان می بایست حتما فرایند های زیر را دنبال کرده باشید:

  • ارائه مدارک
  • ارائه سوابق تجاری
  • بررسی تاییدیه به منظور پذیرش پرونده متقاضی
  • تشکیل پرونده به وسیله گروه وکلا در آلمان
  • بیان طرح تجاری و ارائه آن به کشور آلمان
  • تعیین وقت مصاحبه
  • حضور متقاضی در آلمان برای دریافت اقامت یکسال

در صورتی که مشتاق به کسب اطلاعات درباره ثبت شرکت gmbh در آلمان به عنوان یکی از راه های کسب اقامت این کشور هستید می توانید با کارشناسان ویزاپلاس در ارتباط باشید.

وکیل ثبت شرکت در آلمان

وظایف وکیل ثبت شرکت در آلمان

برای ثبت شرکت در هر کشوری لازم است مدارک لازم مطابق با قوانین آن کشور ارائه شو دو کشور آلمان نیز مستثنی از این جریانات نیست و باید مدارک لازم را به صورت دقیق آماده و نهایتا ارائه دهید. بنا براین افراد باید برای ثبت شرکت از وکیلی که به قوانین آن کشور مسلط است کمک بگیرند. وکیلی که از جزئیات این ماجرا مطلع باشد. در واقع داشتن یک وکیل مطلع می تواند به انجام پروسه ثبت شرکت سرعت بخشد. بنابراین داشتن یک وکیل خوب می تواند یک سرمایه گذاری بزرگ برای سریع تر شدن مهاجرت شما باشد. این را در نظر داشته باشید که بروز اشتباه هر چند هم کوچک می تواند تمام مسیر کار را به تاخیر بیندازد و حتی کنسل کند. در صورت وجود هر گونه ابهام و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط ثبت شرکت در هامبورگ و سلیر شهرهای آلمان با مشاورین ویزاپلاس تماس بگیرید.
موسسه حقوقی سرای منشور قلم ایرانیان، با نام تجاری ویزا پلاس فعال در زمینه های مهاجرت و سرمایه گذاری می تواند بهترین اطلاعات و خدمات را در اختیار شما قرار دهد. شما می توانید برای ارتباط با وکیل ثبت شرکت در آلمان با ما تماس حاصل فرمایید تا روند کار خود را سرعت بخشید و راهنمایی های لازم در این باره را دریافت نمایید. متخصصان ما با دارا بودن  چندین سال سابقه و چندین پرونده موفق، تسهیل کننده فرایند دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان می باشند. 
در صورت وجود هر گونه ابهام در زمینه گرفتن وکیل ثبت شرکت در آلمان با مشاورین ویزاپلاس در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ها  
سلام . هزینه وکیل برای ثبت شرکت در آلمان چقدره؟
به نقل از گلاره صمدی:
سلام . هزینه وکیل برای ثبت شرکت در آلمان چقدره؟

سلام بر شما دوست عزیز. برای اطلاع از هزینه های ثبت شرکت در آللمان با کمک وکلای ویزاپلاس با مشاورین این مرکز تماس بگیرید.
وقت بخیر چطور می تونم با وکیل ثبت شرکت در آلمان تیم ویزاپلاس صحبت کنم؟
به نقل از احمد ناهیدیان:
وقت بخیر چطور می تونم با وکیل ثبت شرکت در آلمان تیم ویزاپلاس صحبت کنم؟

سلام بر شما دوست عزیز، برای تعیین تایم مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ویزاپلاس تماس بگیرید.
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول وکیل ثبت شرکت در آلمان

چرا باید از وکیل برای فرایند ثبت شرکت در آلمان کمک بگیریم؟
ثبت شرکت در سایر کشورها نیاز به تجربه و اطلاعات کافی و اشراف بر قوانین کشور هدف دارد . از این رو وکیل ثبت شرکت در آلمان از اتلاف زمان و هزینه در طول فرایند انجام کار پیشگیری خواهد کرد.
آیا افتتاح حساب برای ثبت شرکت در آلمان را می توان توسط وکیل انجام داد؟
بله تمامی کارهای حقوقی ثبت شرکت در آلمان را می توان به وکیل با تجربه و کاردان سپرد.