مشاوره رایگان: 02122110460
پیگیری ویزای پرتغال


کشور پرتغال یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا بوده که از موقعیت اقتصادی و جغرافیایی بسیار ارزشمندی برخوردار است. این کشور به یک قطب سرمایه‌ گذاری قدرتمند تبدیل شده و سرمایه‌ گذاران زیادی از سراسر دنیا به خصوص از کشورهای آسیایی به این کشور جذب شده‌ اند. پیگیری ویزای پرتغال از طریق ویزا پلاس قابل انجام بوده و شما می توانید گلدان ویزای پرتغال را با سرمایه گذاری در این کشور به دست آورید. این ویزا با نام ویزای سرمایه گذاری نیز شناخته می شود. شما می توانید از آن به عنوان یک راه سریع و آسان برای مهاجرت به اروپا استفاده کنید. راه های زیادی برای دستیابی به ویزای طلایی پرتغال وجود دارد که ما در این مقاله از سری مقالات ویزا پلاس به آن پرداخته ایم؛ پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

شما می توانید پیگیری ویزای پرتغال خود را با خیال راحت به ویزا پلاس بسپرید. مجموعه ویزا پلاس با داشتن مجموعه ای از مشاوران و وکلای مجرب، به شما کمک می کند تا زندگی جدید خود را در بهترین شکل شروع کنید.

شرایط اخذ گلدن ویزا پرتغال

شرایط اخذ گلدن ویزا پرتغال

ویزا اجازه‌ی رسمی کشور خارجی برای سفر به آن کشور است. برخی از کشورها همچون کشورهای عربی حوزه خلیج فارس امروزه و در حال حاضر ویزا برای تبعه ایرانی صادر نمی ‌کنند. کشورهای اروپایی نیز شرایط خاصی دارند که شما مطابق با آن شرایط، می توانید نسبت به اخذ ویزا در این کشورها اقدام کنید. غالبا کشورهای اروپایی که جزو کشورهای توسعه یافته و مرفه هستند شما را فقط در صورتی می پذیرند که دارای شرایط خاص علمی یا سرمایه مالی باشید.
در صورتی که فارغ التحصیل دانشگاه های مورد تایید کشورهای اروپایی باشید و در این زمینه نیز رزومه قابل توجه تحصیلی و شغلی داشته باشید، امکان پذیرش شما به عنوان یک منبع علمی افزایش خواهد یافت.
همچنین در صورتی که شما به عنوان سرمایه گذار به وارد کشورهای اروپایی وارد شوید، نیز به شما ویزا داده می ‌شود. البته این ویزا صرفا به صورت موقت بوده و زمانی که شما کارایی های لازم را از لحاظ علمی داشته باشید ویزای شما تمدید می شود. این ویزا پس از مدت زمان مشخصی به اقامت دائم تبدیل خواهد شد. همچنین در صورت سرمایه‌ گذاری نیز سرمایه شما باید مدت زمان مشخصی در کشور اروپایی و طبق مقررات این کشور باقی بماند تا به شما اقامت داده شود. کشور پرتغال نیز شما را هم به عنوان یک سرمایه گذار، و هم به عنوان یک نیروی کار دارای دانش و تخصص که از دانشگاه‌ های معتبر فارغ التحصیل شده باشید می پذیرد.
یکی از شرایط اخذ ویزا در کشور پرتغال سرمایه گذاری در پروه های عمرانی و مرمت آثار باستانی در این کشور است. شما می توانید جهت اخذ ویزای طلایی پرتغال در این کشور سرمایه گذاری نمایید. علاوه بر آن، می توانید جهت خرید ملک در نیز در کشور پرتغال اقدام نمایید. سپس هم از این ملک به عنوان یک سرمایه استفاده کرده و هم به عنوان یک عامل مهم برای اخذ ویزا از آن استفاده کنید.

مزایای اخذ گلدن ویزای پرتغال

مزایای اخذ گلدن ویزای پرتغال

شما می توانید با استفاده از این ویزا پس از گذشت 5 سال، اقامت دائم کشور پرتغال را بگیرید و از امکانات عالی رفاهی این کشور بهره مند شوید. کشور پرتغال عضو کشورهای حوزه شینگن نیز به شمار می آید. بنابراین شما می توانید از این ویزا جهت مسافرت های امن و بدون محدودیت به این کشورها استفاده کنید. برای دریافت اقامت و ویزا در کشورهای اروپایی شما نیاز به مدارک تحصیلی و سوابق شغلی دارید. اما حواستان باشد در صورتی که به عنوان سرمایه گذار به کشور پرتغال وارد شوید، دیگر نیازی به ارائه مدارک تحصیلی و سوابق کاری نخواهید داشت.
علاوه بر این به این نکته توجه داشته باشید که شما به منظور دریافت ویزای کاری محدودیت سنی دارید و در سنین بالای چهل سال نمی توانید ویزای کاری دریافت کنید؛ اما در صورت سرمایه گذاری، دیگر محدودیت سنی شامل شما نخواهد شد و بدون محدودیت سنی می توانید ویزا دریافت نمایید. در صورتی که پس از گذشت 5 سال از سرمایه گذاری، اقامت دائم پرتغال را دریافت نمایید، می توانید به 188 کشور عضو اتحادیه اروپا بدون محدودیت و بدون ویزا مسافرت کنید.
راه های مختلفی برای انتقال سرمایه به کشور پرتغال وجود دارد که شما می توانید مطابق با استطاعت مالی خود سرمایه گذاری را انجام دهید. شما پس از هرگونه سرمایه گذاری در کشور پرتغال باید نسبت به ثبت سرمایه خود در دفاتر رسمی ثبت اسناد کشور پرتغال اقدام نمایید که به عنوان سرمایه گذار شناخته شوید. ویزا پلاس آمادگی خود را برای پیگیری ویزای سرمایه گذاری شما در پرتغال اعلام نموده و شما می توانید به راحتی از طریق ارتباط با ما مراحل تکمیلی اخذ ویزا را طی نمایید. در صورت وجود هر گونه ابهام و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط اخذ گلدن ویزای پرتغال با مشاورین ویزاپلاس تماس بگیرید.

برچسب ها:
نوشتن دیدگاه

دانستی های مهاجرت