بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان

بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان ممکن است برای افرادی با اهداف و خواسته های مختلف متفاوت باشد، چرا که در امر مهاجرت خیلی مهم است که خواسته های خود را در نظر داشته باشید و با توجه به آنها کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. امروزه بیشتر افرادی که قصد مهاجرت دارند به این صورت عمل میکنند که برای ادامه تحصیل یا کار اقدام کرده و بعد از گذارندن مدتی در آن کشور نسبت به گرفتن اقامت دائم خود اقدام می کنند. در ادامه این مطلب از ویزاپلاس قصد داریم که تجربه و تخصص متخصصان خود در زمینه بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان را در اختیار شما خوانندگان قرار دهیم تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

بهترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان

بهترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان یکی از سوالاتی است که تقریبا همه کسانی است که برای مهاجرت به ویزا پلاس مراجعه می کنند، از کارشناسان ویزاپلاس سوال می پرسند. برای پی بردن به پاسخ این سوال کافیست تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند مانند مهاجرت به سایر کشورهای اروپایی از سه طریق سرمایه گذاری، کاری و تحصیل انجام می شود که راحتترین راه مهاجرت تحصیلی است، چرا که حساسیت این کشور روی مسئله فاصله سنی کمتر از سایر کشورهای اروپایی است. زبان این کشور هلندی است، واحد پولی آنها یورو می‌باشد و از آنجایی که این کشور عضو اتحادیه اروپاست برای مهاجرت باید نسبت به گرفتن ویزای شینگن اقدام کنید. یکی از مزایایی که باید در مورد ویزای تحصیلی این کشور به یاد داشته باشید این است که شما می توانید برای همراه خود نیز ویزای این کشور را بگیرید.

مهاجرت به سوئد

مهاجرت به سوئد همیشه یکی از مواردی است که مد نظر همه ایرانیانی که قصد مهاجرت دارند قرار میگیرد. این کشور که همیشه به تعداد محدودی مهاجر می‌پذیرد یکی از از پیشرفته ترین کشورهای اتحادیه اروپا به حساب می آید و مردم این کشور از نظر فرهنگی و سطح زندگی در جایگاه خوبی قرار دارند که همین مورد نیز یکی از امتیازات ویژه این کشور به شمار می آید. دقت کنید که در مورد مهاجرت به این کشور تسلط تقریبی روی زبان است و از طرفی این مورد را باید در نظر داشته باشید که سوئد نیز مانند سایر کشورهای بلوک شرقی و شمالی اروپا کمی در گرفتن مهاجران ایرانی سخت گیر است و همین امر ممکن است باعث زمان بر شدن پروسه شما شود.

مهاجرت به مجارستان

مهاجرت به مجارستان که از سال 2000 عضور اتحادیه اروپا شده است، به شما این امکان را می دهد که در یک کشور اروپایی زندگی کنید که هزینه های زندگی در آن بسیار به صرفه تر از سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. هزینه زندگی در این کشور به طور میانگین ماهیانه 600 تا 700 یورو می باشد. جالب است بدانید که زبان اصلی این کشور مجاری است که کمترین استفاده را دارد، اما به جای آن مردم معمولا به زبان انگلیسی و آلمانی صحبت میکنند. مهاجرت به این کشور میتواند سکوی پرتابی برای شما باشد که از طریق آن خود را به سایر کشور های اتحادیه اروپا برسانید.

بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیانمهاجرت به اتریش

مهاجرت به اتریش به دلیل نظام آموزشی رایگان، اقصاد قوی، نرخ بیکاری بسیار پایین و امنیت بالا می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد. واحد پولی این کشور یورو است و به زبان آلمانی صحبت میکنند. برای مهاجرت به این کشور شما باید از روشهای سرمایه گذاری، ازدواج، تحصیل و ویزای کاری استفاده کنید. تقریبا می توان گفت که راحت ترن روش در این میان ازدواج می باشد که ممکن است در بیشتر اوقات جوابگو نباشد. در ضمن شما می توانید با سرمایه گذاری مبلغ 100 هزار یورو و تاسیس یک شرکت، به عنوان کارآفرین امکان مهاجرت به این کشور را پیدا کنید.

مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان در سالهای اخیر توانسته است که توجه ایرانیان و به طور کلی مهاجران زیادی را به خود جلب کند. این کشور که نیازمند نیروی کار زیادی است توانسته برای افرادی که به دنبال کار در خارج از کشور میگردند گزینه خوبی باشد. همچنین نظام آموزشی رایگان باعث شده که عده‌ای نیز برای تحصیل در این کشور برنامه ریزی داشته باشند و از طریق تحصیل در این کشور به آلمان مهاجرت کنند. البته در نظر داشته باشید که برای مهاجرت به این کشور شما نیاز به یادگیری زبان آلمانی (برای مهاجرت تحصیلی) یا زبان انگلیسی (برای مهاجرت کاری) هستید.

مهاجرت به انگلیس

مهاجرت به انگلیس سالهای زیادی است که مد نظر ایرانیان جویای کار است و محبوبیت زیادی در بین آنها دارد. چرا که زندگی در این کشور هزینه ها و البته درآمد بالایی دارد. همچنین نرخ بیکاری و سطح رفاه مردم در این کشور بالا می باشد که این مورد به شما کمک میکند زندگی بهتری در این کشور داشته باشید. البته در نظر داشته باشید که شاید نتوانید در لندن زندگی کنید، چرا که هزینه های زندگی در این شهر بسیار بالاست و به طور کلی لندن یکی از شهرهای گران قیمت در کل جهان به شمار می رود. برای مهاجرت به این کشور شما باید مدارک و مجوز هایی که به شما اعلام می شود را آماده کنید.

مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند می تواند برای شما بسیار جذاب باشد و امکانات بسیار خوبی را در اختیار شما قرار دهد. این کشور که دارای اقتصادی پیشرفته، تولیدات بالا، استانداردهای مناسب و بالایی برای تحصیل و زندگی است، از قوانین استرالیا پیروی می کند. همچنین در نظر داشته باشید که با مهاجرت به این کشور و گرفتن اقامت نیوزلند شما می توانید بدون هیچ محدودیتی به 172 کشور جهان مهاجرت کنید. برای مهاجرت به این کشور شما مانند سایر کشورها روشهای کاری، تحصیلی و گرفتن اقامت و مهاجرت از طریق ازدواج با یکی از اتباع این کشور را دارید. در ضمن به یاد داشته باشید که این کشور از نظر گردشگری بسیار جاذبه های متنوعی دارد.

بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا یکی از گزینه های بسیار مناسب برای افرادی است که به دنبال کار میگردند، چرا که می توان بعد از 5 سال اشتغال در این کشور اقامت دائم آن را گرفت، از طرفی این کشور دارای وضعیت اقتصادی مناسب، پیشرفت تکنولوژیک بالا و نرخ بیکاری پایینی است که باعث می شود یکی از گزینه های بسیار خوب برای همه افرادی باشد که قصد مهاجرت وشروع زندگی جدید را دارند. برای اقامت در این کشور شما می تواند از روش های: ثبت شرکت، سرمایه گذاری، تحصیل در استرالیا، گرفتن ویزای کاری و ازدواج با یکی از اتباع استرالیا استفاده کنید.